Wózek do samolotu

Wózek do samolotu

Jeśli planujesz podróże z dzieckiem, niezbędny będzie odpowiedni wózek spacerowy. Zwróć na jego wybór szczególną uwagę, jeśli zamierzasz latać z rodziną samolotem. Nie wszystkie modele możesz ze sobą zabrać, a wszystkie zbyt duże okażą się po prostu bardzo niepraktyczne. Wózek do samolotu musi być mały, łatwo się składać i nie ważyć zbyt wiele. Co jeszcze warto wiedzieć? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przed wylotem.

Tak naprawdę każdy, kto kupuje właśnie wózek spacerowy, może kierować się wytycznymi, które sprawdzą się podczas podróży. Być może dzisiaj jeszcze jej nie planujecie, ale w przyszłości na pewno w końcu zamarzy się wam wypoczynek. Wózek do samolotu to w gruncie rzeczy taki model, który ułatwi przemieszczanie się także na co dzień. Łatwo będzie go wnieść po schodach, nie zajmie zbyt dużo miejsca w mieszkaniu i zawsze zmieści się w samochodzie.

Wózek spacerowy do samolotu – co jest ważne?

Wózek do samolotu musi wyróżniać się niewielką wagą. Nie może stanowić problemów w transporcie, bo zwyczajnie nie dacie sobie rady, mając w rękach jeszcze kilka walizek i dziecko. Zwróć również uwagę na to, by zajmował jak najmniej miejsca po złożeniu. Wszystkie linie lotnicze pozwalają na darmowy przewóz jednego wózka dla każdego dziecka – może to być gondola lub wózek spacerowy.

Pamiętaj, że wózek spacerowy, z którym chcesz lecieć samolotem, każdorazowo musisz zgłosić jego przewóz obsłudze. Zostanie on odpowiednio oznaczony w punkcie bagażowym. Ważne jest to, że możesz używać go aż do momentu odprawy. Niektóre linie lotnicze zabierają wózek od rodziców tuż przed wejściem na pokład, zdecydowana większość natomiast oddaje go na płycie lotniska w nowym miejscu, by podróż była jeszcze bardziej komfortowa. Zanim oddasz wózek do samolotu, zadbaj o to, by był złożony i nie sprawiał obsłudze żadnych problemów. Gdy podróżujesz z większym, w pełni mobilnym dzieckiem, zastanów się, czy nie warto od razu oddać go do luku bagażowego.

Wózek do samolotu

Wózek Bumprider Connect – najlepszy wózek do samolotu

Na rynku obecnie dostępnych jest mnóstwo wózków o niewielkich wymiarach, które sprawdzą się podczas podróży samolotem. Dlaczego więc to właśnie wózek Bumprider miałby okazać się tym najlepszym?

Przede wszystkim, zarówno prowadzenie, jak i składanie oraz rozkładanie wózka odbywa się za pomocą jednej ręki. Podróżowanie z walizkami staje się łatwiejsze – poradzi sobie nawet jeden rodzic. Wózek do samolotu Bumprider wyróżnia się także niezwykle zwrotnymi i małymi przednimi kołami, dzięki którym jazda staje się bardzo płynna. Ze względu na pojemny kosz pod siedziskiem jest naprawdę praktyczny podczas podróży. Blokada po złożeniu sprawia, że nie dojdzie do niepotrzebnych zniszczeń w trakcie przelotu w luku bagażowym. Sama konstrukcja jest bardzo wytrzymała, natomiast materiał wózka można prać w pralce.

Mimo niewielkich gabarytów, wózek spacerowy Bumprider zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulację oparcia do pozycji leżącej oraz dużą budkę chroniącą przed słońcem. Został wyposażony w wygodny podnóżek oraz praktyczny hamulec nożny.

Wózek Bumprider daje możliwość zamontowania gondoli, więc można go używać także w przypadku mniejszego dziecka. Innowacyjne rozwiązanie w postaci specjalnych magnesów sprawia, że istnieje możliwość łączenia ze sobą dwóch wózków Bumprider. Jeżeli podróżujecie z bliźniakami lub dwójką dzieci, ten wózek to idealne rozwiązanie właśnie dla Was i bardzo praktyczne rozwiązanie w podróży.

Wózek spacerowy do samolotu to doskonała inwestycja, która ułatwi codzienne funkcjonowanie rodzin z małymi dziećmi. Lekkie i zwrotne pojazdy dla maluszków okazują się bowiem bardzo praktyczne także w sklepach czy na spacerze. Mając go na własność, możesz w każdej chwili wyruszyć w podróż, o której zawsze marzyłeś.