Bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka

Bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka

Bezpieczeństwo twoich dzieci jest tym, co powinno stać się twoim priorytetem od momentu zobaczenia dwóch kresek na ciążowym teście. Dlatego właśnie fotelik dla niemowlaka to jeden z tych wyborów, których należy dokonywać naprawdę roztropnie. Musi bowiem chronić, ale jednocześnie gwarantować odpowiednią wygodę. Pamiętaj także, że już po ok. roku czasu, należy wymienić fotelik na większy, by był odpowiedni dla rosnącego dziecka. Musisz jednak wiedzieć, że wszystko można znacząco ułatwić. Marka BeSafe proponuje innowacyjne rozwiązanie, w którym jedna baza ISOfix wystarczy na pierwsze 4 lata życia twojego malucha.

Fotelik RWF 9-18 kg

Koncepcja iZi Modular składa się z dwóch etapów – pierwszym z nich jest fotelik dla niemowlaka BeSafe iZi Go Modular i-Size. To połączenie bezpieczeństwa podróży dla twojego maluszka w pierwszych miesiącach życia i praktycznych rozwiązań, które znacząco podnoszą komfort użytkowania przez rodzica.

Fotelik dla niemowlaka iZi Go Modular i-Size chroni twoje dziecko w czasie podróży i w przypadku drogowej kolizji. Został wyposażony w dodatkową ochronę boczną SIP+, dzięki czemu zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w trakcie zderzenia bocznego. Wkładka dla noworodka gwarantuje zdrową i wygodną pozycję dla kilkutygodniowego maluszka. Pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka marki BeSafe posiada również właściwie przygotowany zagłówek, którego zadaniem jest ochrona wrażliwej główki twojego dziecka.

Samochodowy fotelik tyłem i przodem do kierunku jazdy

Dzięki koncepcji iZi Modular na tej samej bazie ISOfix możliwe jest przewożenie również starszego dziecka. Fotelik 9-18 RWF BeSafe iZi Modular i-Size to rozwiązanie, które możesz zamontować, gdy twoje dziecko nieco podrośnie. Sprawdzi się do ukończenia przez nie 4. roku życia.

Kolejnym udogodnieniem dla rodzica jest fakt, że bezpieczny fotelik samochodowy BeSafe iZi Modular i-Size może być montowany zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Choć firma rekomenduje jak najdłuższe przewożenie dzieci odwróconych tyłem, producenci zdają sobie sprawę, jak praktycznym rozwiązaniem czasem okazuje się możliwość obrócenia siedziska. Tymczasem okazuje się, że ten model pozytywnie przeszedł wszystkie testy zderzeniowe, w teście ADAC otrzymując wynik “dobry”.

foteliki samochodowe RWF

BeSafe iZi Modular i-Size to naprawdę bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka do 4 lat. Został wyposażony w dodatkową boczną ochronę SIP+, która jeszcze skuteczniej chroni podczas zderzenia bocznego. Ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i wkładkę dla mniejszego dziecka. Dodatkowo producent zadbał o możliwość regulacji przedniej ramy antyrotacyjnej – dzięki temu z biegiem czasu dziecko zyskuje więcej przestrzeni dla nóg.

Koncepcja iZi Modular ułatwia codzienność

Nie ulega wątpliwości, że zarówno fotelik dla niemowlaka, jak i model dla nieco starszego dziecka, powinny być wybrane z zachowaniem szczególnej uwagi. Najważniejszym wyznacznikiem muszą pozostać bezpieczeństwo i wygoda maluszka. Koncepcja iZi Modular nie tylko zapewnia ochronę w czasie jazdy i komfort dla dziecka – to także szereg praktycznych rozwiązań dla rodziców, które znacząco ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Przede wszystkim istnieje możliwość stałego montażu bazy ISOfix w każdym z samochodów, którymi przewożone jest dziecko. Samo wpięcie fotelika to zaledwie jedno kliknięcie, z którym nikt nie będzie miał problemu. Rodzice mogą zatem zapomnieć o konieczności każdorazowego rozmontowywania całego systemu. Z założenia fotelik do lat 4 ma być nie tylko bezpieczny, ale także funkcjonalny.

Dzisiaj wielu z nas żyje w prawdziwym pędzie. Na naszych barkach spoczywa szereg obowiązków, dlatego wybieramy rozwiązania, które nadążają za naszym tempem. Firma BeSafe zdaje sobie z tego sprawę i proponuje bezpieczne foteliki samochodowe RWF, które sprawdzą się od pierwszych dni życia aż do ukończenia 4 roku życia.