Kinderkraft MyWay fotelik samochodowy

fotelik samochodowy Kinderkraft MyWay

Kompletowanie dziecięcej wyprawki nieraz spędza sen z powiek przyszłych rodziców. Często zastanawiają się oni nad wyborem najlepszych produktów w tym tych najważniejszych jakimi są wózek, fotelik samochodowy czy łóżeczka dla malucha.

Podejmując decyzję co do zakupu każdego z wymienionych produktów należy wziąć pod uwagę parametry, wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo jakie dany produkt zapewnia. Obecny rynek dysponuje atrakcyjnymi produktami, które są praktyczne i funkcjonalne.

Kiedy dziecko pojawi się już na świecie rodzice pragną dziecku zapewnić wszystko, czego potrzebuje. A dla maluszka istotne jest poczucie bezpieczeństwa już od pierwszych dni życia. Niezwykle istotne jest więc, żeby dziecko czuło się bezpiecznie już podczas pierwszej podróży samochodem. Poczucie bezpieczeństwa może zapewnić komfortowy fotelik samochodowy jakim jest fotelik Kinderkraft MyWay, który może być używany już od urodzenia, aż do ukończenia przez dziecko 12 roku życia. Jest to praktyczny fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem.

Fotelik Kinderkraft to wygodny fotelik samochodowy umożliwia stabilne oraz pewne zamontowanie dzięki kilku sposobom montażu. Pierwszym z gotowych systemów zabezpieczeń jest system ISOFIX, który przy pomocy plastikowych, wysuwanych złączy wychodzących z bazy, montuje się z plastikowymi zaczepami znajdującymi się niemal w każdym samochodzie. Taki system łączenia zapewnia maksymalną stabilność fotelika. Drugim systemem zabezpieczeń fotelika jest specjalny pas Top Tether, który biegnie z tyłu fotelika od strony oparcia, a który zapewnia, że dziecko nie kręci się na boki w foteliku. Trzecim sposobem zabezpieczeń jest trzypunktowy pas bezpieczeństwa, przeznaczony dla dzieci, które wyrosły z uprzęży fotelika.

Kinderkraft MyWay to fotelik, dla którego zgodnie z wymogami europejskimi zaleca się przewożenie noworodka od 0-18 miesiąca życia tyłem do kierunku jazdy. Sposób ten znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka. W foteliku umieszczone zostały dodatkowo specjalne wkładki dla noworodka, które chronią delikatną anatomiczną budowę ciała dziecka. Z czasem kiedy dziecko urośnie, maluch nie będzie potrzebował tej wkładki.

Niezwykłą zaletą fotelika MyWay jest wysoko rozwinięty system regulacji, co z pewnością zwiększa komfort małego pasażera. Ustawienie zagłówka, uprzęży czy siedziska przebiega w szybki oraz łatwy sposób, nie ma w tym nic skomplikowanego. Tapicerka fotelika jest miękka, nadaje się do prania.

Ambasadorką marki Kindekraft została Joanna Krupa. Joanna Krupa, modelka, popularna osobowość telewizyjna niedawno została mamą. Chcąc zapewnić swojej córeczce wszystko, co najlepsze zdecydowała się zaufać marce Kinderkraft.