Świąteczny prezent jak z bajki dla dziecka

swiateczny prezent

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla swojego dziecka? Szukasz czegoś oryginalnego, co sprawi więcej radości niż tradycyjne zabawki? A gdyby dodać do tego świetną zabawę, skłaniającą do rozwijania wyobraźni? Wszystkie te atuty łączy w sobie jedna rzecz – bajkowy strój dla dziecka.

Czemu kostium dla dziecka to idealne rozwiązanie?

Pluszaki i lalki to tylko przedmioty. Zabawa nimi może być ciekawa, ale tylko do pewnego momentu. Przebrania i kostiumy oferują dziecku zupełnie nowy wymiar rozrywki, która rozbudzi jego wyobraźnię i zaangażuje na długi czas. Stroje pozwalają maluchowi stać się jego ulubionym bajkowym, filmowym czy książkowym bohaterem.

Stymulowanie dziecięcej wyobraźni korzystnie wpływa na rozwój naszych pociech. W jednej chwili Twoja córka może stać się na przykład księżniczką, a syn – superbohaterem. To sprawi, że dziecko będzie mogło poczuć się jak bohater swojej ulubionej bajki, a wymyślanie przeróżnych zabaw i historii nie będzie miało granic. To oczywiście tylko przykłady – w sklepach ze strojami znajdziesz ogromny wybór przebrań, które spełnią oczekiwania wszystkich dzieci. Jednym z popularnych sklepów oferujących kostiumy dla dzieci jest HOPKI.pl. Z ich bogatej oferty bez problemu wybierzesz idealny prezent dla Twojego dziecka.

Najpopularniejsze stroje

W 2020 roku dwie kategorie strojów dla dzieci zdecydowanie zdominowały rynek bajkowych przebrań. Wybór pomiędzy nimi w zdecydowanej większości zależny był marzeń maluchów oraz ich ulubionych bajek.

Elsa oraz Anna

Te dwie księżniczki z popularnej bajki „Kraina Lodu” to zdecydowane ulubienice większości małych dziewczynek. Ich sukienki oraz akcesoria związane z tymi postaciami sprzedają się bardzo dobrze. Dziewczynki chętnie wcielają się w Elsę oraz Annę nie tylko podczas balów przebierańców, ale również w trakcie codziennej zabawy.

Dużą zaletą tych strojów jest ich różnorodność. Sukienki oferowane przez sklepy z przebraniami mają wiele kolorów i krojów. Występują również w wersjach z wieloma dodatkami, jak korony, różdżki czy rękawiczki.

Superbohaterowie

Stroje superbohaterów to prawdziwa gratka dla większości małych chłopców i dziewczynek, którzy chętnie bawią się w ratowanie świata. Ochoczo kupowane przebrania z tej kategorii to Hulk, Ironman, Wonder Woman oraz Spiderman.

Dzieciaki uwielbiają przebrania superbohaterów, a zabawa z ich pomocą jest niezwykle barwna, zajmująca i wymagająca twórczego myślenia. Nie chodzi przecież tylko o zbroje, maski czy inne akcesoria, ale także o supermoce, które nie jeden mały szkrab chciałby posiadać.

Kup strój pod choinkę!

Jeśli szukasz pomysłu na gwiazdkowy prezent dla swojego dziecka, to rozważ zakupienie bajkowego przebrania. W przedświątecznym okresie sklepy ze strojami mają bardzo dużo zamówień, gdyż coraz więcej rodziców decyduje się podarować kostium pod choinkę. Dlatego warto się pospieszyć, aby wymarzone prezenty dotarły na czas. Nie ma co się dziwić – miło jest patrzeć na świetnie bawiące się dziecko, które w dodatku jest aktywne, a moc jego wyobraźni potrafi zadziwić niejednego – nawet twórczego – dorosłego.