Personalizowane podziękowania dla rodziców

Personalizowane podziękowania dla rodziców

Podziękowanie dla rodziców to niezwykły sposób na podsumowanie długiego okresu życia jako syn, czy córka, oraz rozpoczęcia nowej drogi życiowej w roli męża, czy żony. W roli skromnego prezentu dobrze sprawdzą się personalizowane drobiazgi, które przypomną rodzinie o niezwykłych chwilach spędzonych razem, w okresie dzieciństwa i młodości, a także dobrej zabawie na weselu. Wręczanie prezentów rodzicom to również idealny moment na wypowiedzenie prostych słów ” Kocham cię „, które w tak pięknej chwili na pewno wywołają falę wzruszeń i pozytywnych emocji.

Personalizowane podziękowania dla rodziców – kubki ze zdjęciami

Zdjęcia mają niezwykłą moc – są niczym chwile zatrzymane na bardzo długie lata. Świetnym sposobem na przeniesienie choć odrobimy ciepła tych wspomnień do codziennego życia są fotokubki ozdobione fotografiami przedstawiającymi wspólne wakacje, zabawę, czy ważne dla całej rodzinie momenty w życiu. Kubki ze zdjęciami, które oferuje np. CEWE to również dobry pomysł na upamiętnienie samej ceremonii ślubnej – kubek z fotografią państwo młodych to niezwykła dekoracja, która będzie przypominać o tym magicznym dniu przez lata. Na kubku można również umieścić specjalne życzenia od nowożeńców, które na pewno przypadną do gustu rodzicom. A jeżeli stwierdzimy, że sam fotokubek to zbyt skromny prezent wystarczy wypełnić go słodkościami lub wysokiej jakości herbatą, aby całość prezentowała się gustownie i zachwyciła gości.

Bukiet z czarującym akcentem

Kwiaty to bardzo prosty, a także niezwykle elegancki pomysł na upominek. Pięknie pachnące rośliny na pewno ucieszą rodziców i pozwolą im choć na chwilę zapomnieć o fakcie, że ich ukochane dziecko zaczyna właśnie nowy rozdział w życiu, opuszczając dom rodzinny. Jednocześnie świetnym dodatkiem do popularnego bukietu kwiatów będzie CEWE fotokartka – niezwykle piękna laurka ozdobiona zdjęciami przedstawiającymi wspólne chwile razem. Taki podarunek na pewno zapadnie w pamięć, nawet gdy kwiaty już dawno stracą swój kolor i piękno. Jej stworzenie jest dziecinnie proste – wystarczy tylko aplikacja CEWE oraz odrobina wyobraźni, aby nasi najbliżsi cieszyli się niezwykłym prezentem z okazji ślubu.

Fotoksiążka – niebanalny sposób na uchwycenie najważniejszych momentów w życiu

Album to książka, która łączy pokolenia – to właśnie w albumach rodzinnych znajdziemy zdjęcia z dzieciństwa naszych babć i dziadów, czy też fotografie przedstawiające osoby, których już dawno nie ma z nami. Stworzenie oryginalnego klasera ze zdjęciami nie jest wcale takie trudne – CEWE fotoksiążkę możesz zaprojektować w 100% według swojego pomysłu, a następnie tylko cierpliwie czekać na realizację zamówienia. Ten prosty, a zarazem niezwykły podarunek z pewnością przypomni rodzinie o najważniejszych momentach wspólnego życia.

Dodatkowo we wnętrzu albumu możesz umieścić:

  • Drzewo genealogiczne rodziny
  • Życzenia dla rodziców
  • Ozdobne ornamenty
  • Ważne dla ciebie sentencje, złote myśli

W tworzeniu fotoksiążki jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia. Spokojnie w tworzeniu fotoksiążki możliwe jest wykorzystanie ulubionych motywów rodziców, czy kolorów. Taki gustowny upominek z pewnością będzie dumnie prezentował się na półce z książkami, czy też szafce. Sam album może być również tylko dodatkiem do głównego prezentu, jakim może być drogi alkohol, kosz słodyczy, lub nawet specjalny film z najpiękniejszymi wspólnymi chwilami. Jednak należy również pamiętać, że najpiękniejszym prezentem dla rodziców podczas ślubu jest dobra zabawa, oraz samo szczęście państwa młodych.