Hulajnoga i jeździk w 2 w 1 Scootandride Highwaykick – czy warto kupić?

hulajnoga

Co sprawia, że hulajnoga i jeździk 2 w 1 Scootandride od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością? To przede wszystkim jej funkcjonalny i innowacyjny projekt, który sprawia, że rośnie razem z dzieckiem. W efekcie, eliminuje konieczność kupowania jeździka i hulajnogi oddzielnie, a co za tym idzie, umożliwia wygospodarowanie domowych oszczędności. Jednak większa ilość gotówki w portfelu to nie jedyna zaleta. Warto również wskazać na wysoką jakość i niebywały komfort użytkowania, dzięki czemu malec przez długi czas może czerpać przyjemność z wyjątkowej zabawy!

Scootandride Highwaykick – od jakiego wieku jest przeznaczona?

Hulajnoga i jeździk tej firmy dedykowana jest smykom już od pierwszego roku życia. Początkowo służy jako jeździk lub rowerek biegowy. Wszystko za sprawą wygodnego siedziska. Gdy tylko nieco podrośnie i nabierze większej pewności siebie, może być przekształcony w hulajnogę. A ta z kolei posłuży spokojnie przez kilka najbliższych lat, aż do piątego roku życia! Podkreślić w tym miejscu należy fakt, że zmiana z jeździka na hulajnogę nie wymaga zastosowania absolutnie żadnych narzędzi, a tym bardziej specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Jedyne, co należy zrobić, to nacisnąć przycisk, obrócić hulajnogę Scootandride i zmienić położenie kierowcy. A to wszystko, zaledwie w kilka sekund! Prawda, że proste?

Na jak długo posłuży hulajnoga i jeździk 2 w 1? Z takimi wątpliwościami często mierzy się wielu rodziców. Jak się okazuje, niepotrzebnie, ponieważ pojazd został tak starannie opracowany, aby wystarczył maluchowi na bardzo długo. Maksymalne obciążenie siedziska wynosi 20 kg. Jednak zaleca się, aby smykowi w wieku 20-24 miesięcy zmienić jeździk na hulajnogę. I wówczas maksymalne obciążenie będzie wynosiło – aż 50 kg!

A jak to ma się do bezpieczeństwa użytkowania?

Hulajnoga i jeździk Scootandride Highwaykick zapewnia nie tylko długie użytkowanie, ale również wyjątkową lekkość. Waży bowiem zaledwie 2,8 kg, ale przy tym gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Jak to możliwe? Przemawia za tym wiele powodów. Przede wszystkim system Safety Pad, który posiada wysuwaną podkładkę zabezpieczającą malucha przed wywróceniem się w momencie, gdy napotka na swojej drodze jakąkolwiek przeszkodę czy nierówność. Wspomnieć należy także o antypoślizgowej macie, chroniącej przed spadnięciem z hulajnogi. Co więcej, Scootandride Highwaykick jest stabilna, co chociażby potwierdzają jej poliuretanowe kółka, które oprócz bezpieczeństwa przemieszczania, pozytywnie wpływają na komfort jazdy.