Fascynująca kwatera bohaterów Psiego Patrolu

zabawki psi patrol

Seria zabawek z uwielbianej przez dzieci bajki Psi Patrol będzie doskonałym pomysłem na prezent dla najmłodszych. Maluchy kochają radosne pieski i doskonale wcielają się w role swoich ulubionych bohaterów bajki. Baza Psi Patrol stanowi idealne uzupełnienie w całej kolekcji zabawek. To istotny element bajki, dzięki któremu bohaterowie mogą przyjmować wszelkie zgłoszenia na akcje ratownicze. Przyjaciele zawsze mogą liczyć na grupę sprytnych psiaków, które są gotowe do pomocy o każdej porze!

Oryginalna baza to podstawa

Dzięki bazie z Psiego Patrolu zabawa staje się jeszcze ciekawsza i bardziej urozmaicona. Zabawka oferuje szeroki zakres różnorodnych funkcji i jest po prostu rewelacyjna. Jej konstrukcja sprawia, że dziecko może odgrywać różne scenki z bajki, a zabawa staje się niekończącą przygodą. Baza Psi Patrol wyposażona jest w miłe dla ucha dźwięki, dzięki czemu dziecko może wczuć się w bajkową scenerię. Ta fascynująca zabawka wygląda innowacyjnie i nowocześnie. Została stworzona, aby cieszyć i poszerzać dziecięcą wyobraźnię.

Dzielny Ryder wraz z ekipą swoich walecznych i zabawnych piesków sprawią, że zabawa będzie pełna wartkich zwrotów akcji i atrakcyjnych zdarzeń. Dzięki fenomenalnie stworzonej bazie Psiego Patrolu przygody ośmiorga bohaterskich szczeniaczków – Zumy, Rubble’a, Marshalla, Rocky’ego, Chase’a, Skye, Trackera orz Everesta będą niezapomniane i ekscytujące.

Wieża z Psiego Patrolu jest kolorowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów, przyciąga uwagę dziecka i jest okazją, aby spędzać długie chwile na twórczej, wspólnej zabawie. Baza Psi Patrol składa się głównie z budynku, wyposażonego w zjeżdżalnię dla piesków oraz z punktu obserwacyjnego dla całej ekipy dzielnych szczeniąt.

Baza Psi Patrol jako idealny prezent dla dziecka

Każdy maluch znający zabawne perypetie piesków z Psiego Patrolu marzy o takiej wieży. To zabawka, która pozwala rozwijać wątki przygodowe i daje dziecku możliwość kreatywnej rozrywki. Spędzanie wolnego czasu przy bazie z Psiego Patrolu wraz ze swoimi ulubionymi szczeniakami daje najmłodszym mnóstwo radości i uśmiechu.

Baza obserwacyjna z torami jest miejscem dla wszystkich bohaterów Psiego Patrolu i sprawia, że mogą oni z powodzeniem zajmować się tym, co lubią robić najbardziej – czyli ratowaniem innych. Baza Psi Patrol to doskonały pomysł na prezent dla malucha. Dzięki niej codzienna zabawa już nigdy nie będzie nudna i monotonna, a cała gromadka piesków będzie miała mnóstwo miejsca do harców i swawoli. To niezwykła gradka dla miłośników wspaniałej animacji opowiadającej o uroczych psiakach.