Dekoracje na Baby shower, które stylowo ozdobią imprezę!

baby shower

Baby shower to szczególne wydarzenie, które celebruje przyszła mama wraz z rodziną i przyjaciółmi. To wyjątkowe spotkanie tuż przed narodzinami malucha, powinno być wyróżnione za pomocą odpowiednich ozdób. Dodatki, które przypominają niemowlęce atrybuty, są w tym dniu jak najbardziej wskazane, podobnie jak kolory – jasny błękit i pudrowy róż. Oto dekoracje na Baby shower, których nie może zabraknąć na Twojej imprezie. Sprawdź, co jest modne!

Jeśli spodziewasz się dziecka przygotuj na to spotkanie odpowiednie produkty, choć biorąc pod uwagę Twój stan, o całą oprawę Baby shower powinny zadbać Twoje najbliższe przyjaciółki. Weź pod uwagę dekorację zarówno pomieszczenia, jak i stołu – tak ozdabiaj, by tworzyły razem harmonijną całość.

Szukaj inspiracji w social mediach lub specjalistycznych sklepach z dekoracjami, jak https://partybudziki.pl/pol_m_Przyjecia_Okazje_Baby-Shower_Dekoracje-na-Baby-Shower-626.html, by stworzyć niezapomniane wrażenie!

Pomysły dekoracyjne na Baby showerwer

Koniecznie zadbaj o girlandy – jeżeli znasz płeć dziecka, sięgaj po charakterystyczne dla maluszka motywy. O tym, że na świecie pojawi się niedługo chłopiec, poinformują rakiety, samochody i samoloty. Kolorystykę utrzymaj w całości w niebieskich barwach. Girlanda ze wzorem dla dziewczynki może mieć kwiatową odsłonę lub prezentować różowe jednorożce.

Koniecznie zadbaj o wyjątkową ściankę – specjalną scenografię do zdjęć, na której umieścisz napisy lub efektowne kwiaty. Nie może też zabraknąć balonów, konfetti i zawieszek. Jeżeli Ty i goście poznacie płeć dziecka dopiero podczas imprezy, sięgaj po dodatki w neutralnych kolorach i obowiązkowo postaw na modny balon lub pinatę, która po rozbiciu odkryje karty i odpowiednim kolorem poinformuje, czy urodzisz chłopca, czy dziewczynkę.

Obowiązkowe akcesoria, których nie może zabraknąć

Dekoracje dopasuj do stylu spotkania. Zawsze sprawdzą się świece i lampiony, a także inne świecidełka, choćby w kształcie uroczych kulek cotton-balls, które możesz porozwieszać we wnętrzu lub w ogrodzie. Zadbaj o specjalną książkę, do której wpiszą się goście i życzeniami dodadzą otuchy. Możesz ją ustawić niedaleko kącika ze słodkościami, w którym królują babeczki w stylu Baby shower oraz inne wypieki z ciekawymi pikerami, przypominającymi dziecięce akcesoria. Do buteleczek z lemoniadą włóż słomki i mieszadełka w kształcie smoczka lub wózka. Ciekawie prezentują się drewniane napisy, które możesz umieścić na stole, a potem wykorzystać w dziecięcym pokoju niemowlaka. Blaty dekoruj świeżymi kwiatami i dekoracjami, które podkreślają charakter imprezy.

Ważnym elementem Baby shower jest z pewnością piękny tort, spójny z resztą wizualizacji. Jego dekoracja może zaskakiwać – najczęściej jest to bocian, który niesie zawiniątko, ale liczą się też smoczki i grzechotki. Wybieraj takie dekoracje na Baby shower, które podkreślą, że Twoje dziecko niedługo pojawi się na świecie!