Buglo – dlaczego warto stawiać na produkty tego producenta?

plac zabaw

Buglo to znany i ceniony na rynku producent placów zabaw. Oferuje wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych ogrodach. Dlaczego warto stawiać na tę firmę? Co sprawia, że swoje huśtawki producent ten sprzedaje nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Buglo – co warto wiedzieć o tym producencie?

Buglo to firma, która powstała z pasji tworzenia oraz miłości do dzieci. Produkty tej marki mają inspirować do zabawy, a także przynosić szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju fizycznego i psychicznego naszych pociech. Poszczególne produkty, w tym huśtawki producent Buglo projektuje z myślą o oczekiwaniach rodziców, ale przede wszystkim o potrzebach małych odkrywców. Place zabaw oraz inne elementy infrastruktury ogrodowej sygnowane marką Buglo mają nie tylko zachęcać dzieci do aktywności, wymyślania nowych zabaw, ale również być atrakcyjne dla oka. W projektowaniu produktów Buglo specjaliści zatrudnieni w firmie wzbili się na wyżyny swojej kreatywności. Wyznaczają w ten sposób nowe trendy na całym rynku placu zabaw.

Wysokiej jakości, niezawodne i atrakcyjne dla oka produkty

Place zabaw, w tym huśtawki producent Buglo tworzy z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. To elementy infrastruktury ogrodowej wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przy ich produkcji skorzystano z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu produkty sygnowane marką Buglo są nie tylko wytrzymałe i niezawodne, ale również w pełni bezpieczne dla dzieci. Każdy plac zabaw klient może przy tym zaprojektować zgodnie ze swoimi potrzebami. Specjaliści Buglo oferują przy tym bezpłatną pomoc merytoryczną, a także wsparcie techniczne od początku tworzenia koncepcji i projektowania, poprzez wszystkie etapy realizacji tego przedsięwzięcia, aż po rozpoczęcie jego użytkowania.

Atuty firmy Buglo

Wysokiej jakości place zabaw, w tym huśtawki producent Buglo może wykonać tylko dzięki pomocy wykwalifikowanych specjalistów, a także posiadanego parku maszynowego. Różnorodne urządzenia i maszyny dbają o każdy najdrobniejszy szczegół wykonywanych projektów. Co również istotne, wszystkie produkty Buglo objęte są certyfikacją zgodności z europejskimi normami. Firma oferuje też długą gwarancję na swoje place zabaw. Producent proponuje 15 lat gwarancji obejmującej wszelkie wady elementów wykonanych z drewna, ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych. Termin 10-letni obowiązuje natomiast w odniesieniu do wszystkich wad elementów z tworzyw HDPE, HPL, stali nierdzewnej, stali cynkowanej ogniowo. Z kolei 5-letnia gwarancja odnosi się do wad elementów ze stali malowanej proszkowo, elementów aluminiowych, laminatu, lin, elementów wykonanych w technologii rotomoldingu, elementów z poliamidu oraz elementów polipropylenowych.