Spotkanie z Odetą Moro już w najbliższą sobotę na wydarzeniu „Warszawa wita Święta”!

Grudzień 5, 2017 1:04 pm

W sobotę 9 grudnia, czyli za niecałe 5 dni w PKiN odbędzie się wielkie rodzinne wydarzenie „Warszawa wita Święta”. Gościem specjalnym eventu będzie Odeta Moro – autorka Książki „W co się bawić? Bez smartfona też jest fajnie”! Książka pomaga przekonać dzieci, że bez smarfona też się można świetnie bawić. Na przykład grając w gumę, zbijaka czy bierki. Jej poradnik to nie tylko katalog gier i zabaw z dzieciństwa. Książka Odety to wspaniały pomysł na wartościowy prezent pod choinkę, który odciągnie Wasze pociechy o komputera i zachęci do kreatywnej zabawy. Dodatkowo, każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie miał okazję spotkać się z autorką książki 😉 Takie rewelacje tylko u nas! Pamiętajcie – WSTĘP BEZPŁATNY!

„Warszawa wita Święta” to rodzinny event przepełniony niepowtarzalną, magiczną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godzinach 9.00-17.00.

Ten wielki wspaniały event zaplanowany jest jako dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Razem z naszymi partnerami zapewnimy fantastyczną zabawę wszystkim uczestnikom wydarzenia. Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i moc atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenie „Warszawa wita Święta”, skierowane jest także dla osób szukających wyjątkowych i oryginalnych prezentów dla najbliższych. We współpracy z partnerami wydarzenia zaprezentujemy polskie i zagraniczne marki z rzeczami idealnymi na prezenty pod choinkę! Będzie można również kupić wszelkie produkty świąteczne, produkty na świąteczny stół, ozdoby, produkty sylwestrowe i wiele innych! Będziemy inspirować, bawić i edukować. Zapraszamy na świąteczne zakupy w promocyjnych cenach, z dala od zgiełku dużych sklepów!

W tym wspaniałym świątecznym klimacie nie zapomnimy również o potrzebujących dzieciach. Podczas wydarzenia „Warszawa wita Święta”, przeprowadzimy zbiórkę produktów w ramach akcji charytatywnej „Świąteczna Paka”. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom, by choć przez chwilę mogły poczuć magię Świąt.

Uwaga! Wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNY!

http://kidzone.com.pl/eventy/

https://www.facebook.com/events/526304277719794/