WE ARE KNITTERS – Moda oczami dziecka

WE ARE KNITTERS - Moda oczami dziecka

ziecięca moda daje nieskończoną ilość możliwości. Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko zawsze wyglądało modnie i stylowo, a przy okazji czerpało radość i satysfakcję z własnoręcznie wykonywanych dodatków koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą WE ARE KNITTERS.

Na ulicach coraz mniej szarości i nudy, kolory i oryginalne wzory zaczynają zaskakiwać i inspirować. Moda definiuje nas wszystkich, od najmłodszych do najstarszych jej sympatyków. Jeszcze niedawno mało kto zwracał uwagę na estetykę ubrań dla dzieci, musiały one spełniać tylko kryteria wygody i funkcjonalności. Z biegiem czasu wiele się zmieniło, dziś nasze dzieci zachwycają oryginalnymi i modnymi stylizacjami, a sklepy z odzieżą dziecięcą coraz częściej są brane pod lupę. Niestety sieciówki są nastawione na produkcje masową, co za tym idzie – takie same ubrania możemy spotkać wszędzie, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Moda skierowana do najmłodszych klientów nie jest już tylko zaspokojeniem potrzeb rodziców, musi spełniać również wymagania dzieci. Warto zwrócić uwagę na kreatywne i oryginalne rozwiązanie jakie proponuje nam marka WE ARE KNITTERS.

Kompletne zestawy do robienia na drutach stają się w Polsce coraz bardziej popularne. WE ARE KNITTERS to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie styl i oryginalność. Robótki ręczne nigdy nie wyszły z mody, a co więcej – dają mnóstwo możliwości zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.  W zestawie znajdziemy wszystko co jest nam potrzebne: wełna, wzór, igła, motki, druty oraz stylowe opakowanie. Aby robótki stały się jak najbardziej komfortowe, druty zostały wykonane z drewna bukowego, każda para robiona jest ręcznie przez wyspecjalizowanego rzemieślnika.

Do wyboru do koloru

W kolekcji dziecięcej We Are Knitters znajdziemy między innymi:

  • Ponczo Drake Beanie
  • Szalik MINI PARANOIA SCARF
  • Ponczo Bonny Cape

Każdy z kompletów składa się z zestawu startowego, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z robótkami ręcznymi nie musisz o nic się martwić, z instrukcją oraz gotowymi akcesoriami bez wysiłku stworzysz przepiękne ubranka i dodatki dla Twojego dziecka. W każdym z zestawów do dyspozycji mamy całą paletę kolorów, dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje dziecko będzie wyróżniać się wśród swoich rówieśników. Jeśli od dawna szukasz zimowych kompletów dobrej jakości, lub narzutek świetnie nadających się na plaże, to nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać je własnoręcznie, mając przy tym pewność co do wytrzymałości materiału oraz zadowolenia Twojej pociechy!

Rozwijanie kreatywności i zabawa w jednym!

Jeśli ktoś zapytałby nas, czy dzieci również są w stanie stworzyć ubrania lub dodatki na drutach to prawdopodobnie większość z nas odpowiedziałaby stanowczo – nie. Marka We Are Knitters wychodzi naprzeciw stereotypom i proponuję zestaw stworzony specjalnie dla dzieci – Mini Dinka Scarf. Dzięki przejrzystej i łatwo przyswajalnej instrukcji Twoje dziecko już od najmłodszych lat może uczyć się sprawnie wykonywać robótki ręczne zaczynając od szalika, kończąc nawet na swetrach lub kocach! Robienie na drutach niesie za sobą wiele korzyści, rozwija zdolności manualne, ale przede wszystkim pobudza wyobraźnię i uczy kreatywnego myślenia. Twoja pociecha może stworzyć szalik, którym będzie mogła chwalić się na prawo i lewo, w końcu wykonanie nawet najprostszej robótki to dla dziecka nie lada sztuka!

W czasach produkcji masowej coraz częściej czujemy potrzebę posiadania czegoś niespotykanego. Chcemy aby nasze dzieci wyglądały tak, jak te na okładkach magazynów, niestety sklepy odzieżowe często zawodzą a nam brakuje alternatyw. Własnoręcznie robione swetry, czy dodatki to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie estetykę i jakość na najwyższym poziomie. Nie zapominajmy również o dzieciach, które poprzez robienie na drutach mają możliwość rozwijania swoich pasji i wdrożenia się w świat mody już od najmłodszych lat.

Inspiracji szukaj na: https://www.weareknitters.pl/