Kartki komunijne handmade – dlaczego warto się na nie zdecydować?

komunijne kartki handmade

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie o charakterze duchowym. Wielu gości zaproszonych na tę uroczystość zastanawia się, jaki prezent warto ofiarować dziecku z okazji tak szczególnego dla niego święta. Pamiętajmy o tym, że bez względu na to, jaki podarunek wybierzemy, czy będzie to upominek tradycyjny czy bardziej nowoczesny, to do każdego prezentu komunijnego dobrze jest dokupić kartkę z życzeniami. Warto zdecydować się zwłaszcza na ręcznie robione kartki komunijne, które zachwycają swoim pięknem. Dzięki takiej kartce dziecko nawet po upływie dłuższego czasu będzie mogło wrócić pamięcią do tej wspaniałej uroczystości. Należy podkreślić, że ręcznie robiona kartka komunijna to doskonała pamiątka i idealne dopełnienie prezentu dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej.

Ręcznie robione kartki komunijne – piękny dodatek do prezentu komunijnego dla dziecka

W dzisiejszych czasach kartki handmade cieszą się dużym powodzeniem. Prace rękodzielnicze są cenione ze względu na swoją oryginalność i wysoką jakość wykonania. Produkty ręcznie robione są piękne i niepowtarzalne. Twórcy dopracowują je pod każdym względem. Ręcznie robione kartki komunijne zachwycają swoją wyjątkowością i wysokimi walorami estetycznymi. Na zakup takich kartek chętnie decydują się nie tylko rodzice chrzestni czy dziadkowie, ale także inni goście, którzy zaproszeni są na tę ważną uroczystość. Na rynku dostępne są zarówno kartki komunijne dla dziewczynek, jak i kartki komunijne dla chłopców. Ponadto możemy nabyć również kartki z uniwersalnymi motywami nawiązującymi do głównych symbolów sakramentu Pierwszej Komunii Świętej np. do Hostii. Często kartki komunijne wykonywane są ze specjalnych materiałów i papierów ozdobnych do scrapbookingu, a ozdoby pasujące do okazji umieszczane są nie tylko na zewnątrz, ale także w środku kartki. Wiele kartek komunijnych tworzona jest w nawiązaniu do stylu rustykalnego. Osoby kupujące ręcznie robione kartki komunijne chętnie decydują się na opcję personalizacji.

dodatek do prezentu na komunie

Gdzie warto kupić kartki komunijne handmade?

Unikatowe, eleganckie i wykonane z najwyższą starannością komunijne kartki handmade odnajdziemy na platformie Artyferia. Oferowane tu kartki są dopracowane w każdym nawet najdrobniejszym detalu. Należy zaznaczyć, że na platformie Artyferia dostępne są prace zdolnych polskich rękodzielników, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Wybór ręcznie robionych kartek komunijnych jest tu naprawdę bardzo duży. Oprócz kartek w tradycyjnej formie zakupimy tu także komunijne exploding boxy, czyli tak zwane kartki przestrzenne, które są ostatnio bardzo popularne. Zaletą exploding boxów jest to, że można umieścić w ich środku drobny podarunek. Warto również dodać, że na platformie Artyferia dostępne są także ręcznie robione pamiątki komunijne takie jak obraz z aniołem stróżem czy portret komunikanta w szkle. Jak więc widać jest to naprawdę ciekawe miejsce, które z całą pewnością warto odwiedzić. Każdy jest wstanie znaleźć tu produkt handmade idealny dla swoich bliskich.