Język angielski z nativem – top zalety

edukacja

O współpracy z native’ami czyta się obecnie wiele, a kursy realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym, stały się bardzo rozchwytywane. Zajęcia z nativem, pod okiem komunikatywnego dydaktyka, mogą dostarczyć uczestnikom unikalne benefity. Oto najpopularniejsze zalety zajęć języka angielskiego z native speakerem.

Kurs angielskiego z nativem to spójny wymowa

Dzisiaj niełatwo ustalić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już orientacyjnie paręset. Jak urzeka Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jak Twoim celem jest nabycie brytyjskiego akcentu, znajdź native speakerów wywodzących się z Wysp Brytyjskich.

Angielski z nativem to kontakt z autentycznym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z jakim masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swój plan. Lekcje z native speakerem to rodzaj edukacji, w której kreujesz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz na bieżąco korygować błędy. Native speaker może też pomóc ze sprawdzeniem angielskiego tekstu – usługi proofreadingu oferuje szkoła TalkBack.

Z native speakerem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się angielskiego przez lekcje z nativem (np. podczas kursu angielskiego online w TalkBack) nieustannie poprawiasz swój język. Prowadząc rozmowę z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Native uczy interesujących faktów

Konwersacje  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą być wyraźnie krótszą, w dodatku bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Poza tym nauka angielskiego okazuje się zasadniczo łatwiejsza, gdy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych zainteresowań.

Z native speakerem wyznaczasz sobie ambitne cele

Jeśli kurs prowadzi polski nauczyciel, pokusa zwracania się do niego w ojczystym języku jest spora. Język angielski z native speakerem jest wyzwaniem i motywacją, które szybko dają wspaniałe wyniki. Odpowiedni native speaker wie, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku.