Zabawa dla całej rodziny z konsolą Xbox One

Grudzień 7, 2017 11:43 am

Co roku o tej samej porze tysiące dorosłych przygotowując listę świątecznych zakupów zastanawia się nad idealnym prezentem dla dzieci na tę okazję. W dobie największej popularności smartfonów, dronów i innych nowinek technologicznych, maluchy coraz trudniej zachęcić do zabawy z dala od gadżetów i telewizora.

Czy można znaleźć bezpieczną zabawę, która nie znudzi się za szybko, która będzie edukacyjna, a jednocześnie umożliwi zabawę całej rodzinie? Tak – gry dla dzieci na konsoli Xbox One to rozwiązanie, które spełnia najbardziej surowe wymagania zarówno rodziców jak i najmłodszych, którzy wychowani wśród technologii nie wyobrażają sobie rozrywki z dala od nowoczesnych urządzeń.

Jak ciekawie spędzić czas z dziećmi w domu?

Rodzice wiedzą, że rozrywka z nowoczesnym gadżetem potrafi wciągnąć najmłodszych skuteczniej, niż rower czy piłka. Zabawa w domu nie musi jednak oznaczać biernego wypoczynku! Gry na konsoli Xbox One to świetna okazja do zabawy z rodzicem lub rodzeństwem, która pozwoli wspólnie spędzić czas w zaciszu własnego salonu. Szeroki wybór tytułów dostępnych na konsoli Xbox zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów. Oprócz przyjemności z chwil spędzonych razem, wspólna zabawa też pozwoli dzieciom rozwinąć swoje umiejętności koordynacji ruchowej, logicznego myślenia i przede wszystkim pracy zespołowej.

Puść wodze wyobraźni

Minecraft jest niezwykle popularną grą wideo, globalnym fenomenem, w którą grają setki milionów ludzi na całym świecie, od dzieci po dorosłych. Bestsellerowa gra jest dostępna również na konsolę Xbox One. Stwórz i poznawaj własny świat, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Pamiętaj tylko, by przed nastaniem nocy zbudować sobie schronienie, w którym schowasz się przed potworami. Możesz grać samodzielnie, lub z 4 innymi graczami na jednej konsoli, lub z nawet 8 osobami w sieci.

Zaproszenie do Krainy Szczęścia

Disneyland Adventures to gra stworzona specjalnie z myślą o dzieciach, która pozwala na wirtualną wycieczkę po największym parku rozrywki świata. Po stworzeniu własnej, niepowtarzalnej postaci ruszamy na spotkanie z ulubionymi i w pełni interaktywnymi bohaterami bajek i kreskówek ze świata Disneya, dzięki któremu każde pomieszczenie może zmienić się w królestwo małej księżniczki lub jaskinię dzielnego pirata.

Bohaterowie kreskówek w Twoim pokoju

Fanom kreskówek niezwykłych przeżyć dostarczy gra Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar, która zabierze graczy wprost do scenerii jednej z pięciu ulubionych bajek Disney i Pixar: „Iniemamocni”, „Ratatuj”, „Odlot”, „Auta” oraz „Toy Story”.

Sport to zdrowie

Kinect Sports Rivals przeniesie Ciebie i Twoją rodzinę do świata sportowej rywalizacji. Rzuć wyzwanie domownikom, znajomym i całemu światu. Technologia Kinect błyskawicznie skanuje Twoją postać i daje Ci szansę, by zostać mistrzem. Cała rozgrywka zależy od Ciebie – od tego, jak wyglądasz, jak się zachowujesz i jak rywalizujesz. Spróbuj swoich sił w licznych dyscyplinach sportowych, od tenisa, przez piłkę nożna, albo towarzyską partyjkę w domowej kręgielni.

Zostań królem parkietu

Wieczorna zabawa przy muzyce? Czemu nie sprawdzić się w tańcu podrygując do największych hitów? Taką atrakcję oferuje gra Just Dance 2017. Konsola śledząc nasze ruchy za pomocą sensora Kinect porównuje je z tymi demonstrowanymi na ekranie i ocenia nasze postępy na parkiecie. Wybór ponad stu utworów nie pozwoli Ci się oderwać od gry zanim nie staniesz się Królem Parkietu. A kiedy dzieci pójdą spać, Just Dance idealnie sprawdzi się na imprezie dla dorosłych!

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Pozwalając dzieciom na zabawę z konsolą Xbox One, jako rodzic masz pełną kontrolę nad tym, co dziecku wolno, a czego nie. Konsola udostępnia funkcje pozwalające chronić dzieci przed dostępem do niewłaściwych treści. Dzięki kontroli rodzicielskiej możesz określić ile godzin w ciągu dnia lub tygodnia poszczególni członkowie rodziny mogą korzystać z konsoli, ograniczyć dostęp do usług internetowych oraz dla kogo dostępne są konkretne tytuły gier, filmów i programów telewizyjnych. Możesz kontrolować dostęp do zawartości gier i filmów na podstawie klasyfikacji wiekowej, co nie oznacza, ze nie możesz ustanowić własnych reguł i wyjątków. Ustawieniami rodzicielskimi możesz zarządzać zdalnie ze smartfona lub na stronie internetowej.

Konsola Xbox One S

Przedstawiamy nową konsolę Xbox One S. Graj w najlepsze gry, w tym klasyczne tytuły z konsoli Xbox 360, na mniejszej i bardziej wydajnej konsoli Xbox. Przesyłaj strumieniowo wideo w 4K z usługi Netflix, i oglądaj filmy na wbudowanym odtwarzaczu Blu-ray™ w oszałamiającej jakości 4K Ultra HD. Ogladaj gry i filmy w żywszych barwach dzięki technologii High Dynamic Range.

4K Ultra HD Blu-ray™ i streamowanie w jakości 4K

Rozdzielczość 4K Ultra HD czterokrotnie przewyższa standardowe HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i realistyczny. Odtwarzaj treści w 4K w usługach Netflix i oglądaj filmy w jakości Ultra HD Blu-Ray™ z niezwykłym poziomem realizmu dzięki technologii High Dynamic Range.

High Dynamic Range

Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, bardziej wyraziste kolory w grach. Uzyskiwany dzięki niej wyższy wskaźnik kontrastu między jasnymi i ciemnymi barwami sprawia, że gry zyskują wizualną głębię.

Graj w gry Xbox 360 na konsoli Xbox One

Wsteczna zgodność dla gier z Xbox 360 — najbardziej pożądana funkcja dla graczy — jest już dostępna na Xbox One. Od teraz możesz bez żadnych dodatkowych kosztów grać w gry z konsoli Xbox 360 na konsoli Xbox One i Xbox One S. A ponieważ nowe tytuły są regularnie dodawane do katalogu wstecznej kompatybilności, Xbox One jest najlepszą platformą do gier na konsolę Xbox 360.

Smuklejsza i bardziej wydajna

Nie daj się zwieść rozmiarem. Xbox One S to zaawansowana konsola z rodziny Xbox — została wyposażona w<%nbsp;wewnętrzny zasilacz i wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB/1TB (w zależności od modelu). Dodatkowo, użytkownicy sensora Kinect dla konsoli Xbox One mogą podłączyć swoje akcesoria do konsoli Xbox One S za pomocą przejściówki (dostępna osobno).

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy

Nowy bezprzewodowy kontroler z teksturowanym uchwytem zapewnia niezrównany komfort gry.1 Zyskał również smuklejszy design i łączność Bluetooth® do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

*Przesyłanie obrazu w jakości 4K dotyczy wybranych aplikacji. Sprawdź na stronie Xbox.com. Funkcja HDR jest dostępna w wybranych grach i modelach telewizorów. Wybrane aplikacje wymagają dodatkowych subskrypcji dostawcy i/lub spełnienia dodatkowych wymagań. Wsteczna kompatybilność z konsolą Xbox One współpracuje z wybranymi grami z konsoli Xbox 360. Do pierwszego pobrania gry na dysk twardy konsoli wymagane jest konto Xbox Live oraz szerokopasmowe łącze internetowe (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego).