Wielkie strefy zabawy na wydarzeniu Warszawa Wraca do Szkoły z PLAYMOBIL i ALEXANDER! Do zobaczenia w sobotę w PKiN!

Sierpień 22, 2017 4:34 pm

  

 

Już za niespełna 5 dni wydarzenie Warszawa Wraca do Szkoły! Czekać tam na Was będą liczne superatrakcje takie jak gry planszowe, konkursy, loterie, upominki i wiele innych. Dla wszystkich entuzjastów gier i zabaw Alexander oraz Playmobil przygotują wspaniałe strefy zabawy!

Alexander przygotuje dla Was stoisko z grami edukacyjnymi, puzzlami, wiatrakami i kartami. W fantastycznej strefie zabawy Alexandra znajdzie się coś zarówno dla najstarszych jak i dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Alexander zaprosi do zabawy całe rodziny, które będą pojedynkować się o super nagrody. Dzięki wspólnej zabawie, dzieci będą miały okazję nauczyć się współzawodnictwa oraz rywalizacji. Animatorzy, będą koordynować zabawę tak, aby każdy chętny mógł spróbować swoich sił i wziąć udział w grze.

Playmobil przygotuje dla najmłodszych wiele ciekawych, kreatywnych zadań. Wyjątkowa zabawa pozwoli pobudzić wyobraźnię oraz wspomoże rozwój dziecka. Maluchy będą  mogły, nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzyma też wspaniały prezent-niespodziankę!

Już dziś zapiszcie się na wydarzenie na FB , bierzcie udział w konkursach z supernagrodami i wygrywajcie wejściówki na wydarzenie, plecaki z wyprawkami szkolnymi, bilety do teatru i wiele innych!

https://www.facebook.com/events/141525139745821/

Zobaczcie jak bawiliśmy się w zeszłym roku.