Warszawa wraca do szkoły- rodzinny event już 26 sierpnia! Do zobaczenia w sobotę w Pałacu Kultury i Nauki!

Sierpień 21, 2017 2:55 pm

Martwicie się, że Wasza wyprawka szkolna wciąż jest niekompletna? Niepotrzebnie. Wszystkie brakujące akcesoria i przybory szkolne, będziecie mogli zakupić na naszym wydarzeniu. Odwiedzenie każdego stosika na naszym wydarzeniu pozwoli na zakup całej wyprawki szkolnej.

Ogromny wybór proponowany przez naszych wystawców, zadowoli nawet najbardziej wymagających i wybrednych.Dodatkowo zapoznacie się z rynkowymi nowościami i udogodnieniami, które zaprezentują Wam partnerzy wydarzenia.

Nasi Partnerzy przygotowali dla Was przede wszystkim prezentacje produktów najlepszych marek, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, warsztaty (naukowe, kulinarne, plastyczne i inne), a także szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami. Dla wszystkich gości przewidziane są świetne upominki! Każdy uczestnik wydarzenia, będzie miał okazję wesprzeć akcję charytatywną „Wyprawka” i pomóc potrzebującym dzieciom.

W tym roku po raz kolejny towarzyszyć nam będzie Microsoft, który zaprezentuje przed Wami bogatą ofertę produktów edukacyjnych skierowanych dla uczniów, studentów i nauczycieli , a także do firm, programistów i specjalistów IT. W Multimedialnej Strefie Nauki i Rozrywki Microsoft znajdziecie wszystko, bez czego nie obejdzie się współczesny rodzic. Microsoft przygotuje dla Was  krótką prezentację o tym w jaki sposób produkty multimedialne pomagają osiągać lepsze wyniki w nauce, przy okazji mocno odciążając szkolne plecaki. W tym czasie Wasze pociechy spędzą aktywnie czas bawiąc się z kolegami w strefie Xbox One!

Rodzice będą mieli okazję zakupić niezbędne akcesoria i elementy szkolnej wyprawki, m.in. na stoisku marki PILOT. W tym czasie dzieci spędzą chwile na zabawie pod czujnym okiem animatorów. PILOT w swojej ofercie posiada produkty do codziennego użytku, które ułatwiają pracę i naukę, specjalistyczne cienkopisy dedykowane specjalistom oraz ekskluzywne, niepowtarzalne pióra ze skuwkami wykonanymi z czystego złota.

Na wydarzeniu po raz kolejny będzie z nami marka Oxford. Jest to flagowa marka Grupy Hamelin. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad wieku podąża za potrzebami konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Marka Oxford stanowi połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych  rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania.

Na najmłodszych, w strefie zabawy Playmobil, będzie czekać wiele kreatywnych zadań. Wyjątkowa zabawa pozwoli pobudzić wyobraźnię oraz wspomoże rozwój dziecka. Maluchy będą  mogły, nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzyma też wspaniały prezent-niespodziankę!

Dobrą zabawę zapewni Wam Alexander . W swojej ofercie posiada wiele zabawek i gier edukacyjnych. Nowe rozwiązania poszerzają ofertę atrakcyjnych form spędzania czasu przez całą rodzinę. Dzieci razem z rodzicami będą mogły zagrać w wiele ciekawych gier, nauczą się rywalizacji i współzawodnictwa.

Towarzystwa w tym dniu będą dotrzymywać również przyjazne dzieciom, szalone, żarłoczne stworki Konspol, czyli Żarłaki– idealne towarzystwo zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych uczniów.. Na pamiątkę każde dziecko otrzyma też od nich miły upominek.

O tym jak ważna jest nauka języków obcych przekona nas empik school – największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W swojej ofercie posiada kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, a także języków orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych.

PKO BP wprowadzi dzieci w tajniki świata finansów i podstawy edukacji finansowej, a rodzice będą mogli skorzystać z najlepszej oferty prezentowanej przez przedstawicieli banku.

Compensa dołoży wszelkich starań, aby dzieci po wakacjach wróciły do szkoły bezpiecznie ucząc przez zabawę zasad prawidłowych zachowań na drodze. Ponadto w strefie bezpieczeństwa Compensy profesjonalni ratownicy będą edukować dorosłych i dzieci w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Twoje dziecko ma duszę artysty i uważasz, że przejawia aktorski talent? Nie boi się kontaktu z kamerą i aparatem, jest komunikatywne, przebojowe, a do tego marzy o tym, by zostać dziecięcą gwiazdą? Być może to właśnie Twój maluch będzie idealnym kandydatem do roli w realizowanej właśnie produkcji reklamowej lub będzie najlepiej spełniać kryteria postaci poszukiwanej do serialu czy filmu? Z ATV Twoje dziecko będzie miało szansę rozwijać swój talent, uczestnicząc w ciekawych medialnych projektach. Być może będzie to dla niego niezapomniana przygoda i szansa na poznanie czegoś nowego albo początek obiecującej kariery.

Fun Desk w wyjątkowy sposób podchodzi do zachowania prawidłowej postawy ciała, dlatego ze szczególną uwagą kontroluje wszystkie produkowane przez siebie biurka i krzesełka. Obszerna i szczegółowa inspekcja każdego procesu zapewnia, że każdy produkt jest niezawodny i trwały. Celem Fun Desk jest uświadomienie rodzicom i dzieciom jak ważne jest codzienne zwracanie uwagi na kształtowanie prawidłowej postawy.

Warszawa Wraca do Szkoły to wielkie rodzinne wydarzenie, pomoże wszystkim uczniom z radością powitać nowy rok szkolny. Wśród Partnerów wydarzenia znajdują się również Laureaci Znaku Jakości KidZone 2017, a wśród nich:  Sieje Je, DREAM, BELMAM, Kiabi, ALBERT Polska, Just Organic, Piatnik.

Moc atrakcji dla najmłodszych przygotował również kanał telewizyjny POLSAT JimJam. W zielonym namiocie będzie można odpocząć na wygodnych pufach w kąciku telewizyjnym i obejrzeć odcinki ulubionych bajek. Wszystkie dzieci zostaną zaproszone również do kreatywnej zabawy z animatorkami oraz malowania buziek, a na najbardziej zaangażowanych czekać będą drobne upominki!

Koncerty dla dzieci, karaoke, spotkania z bohaterami dziecięcych bajek, animacje, gry, loterie z cennymi nagrodami i całe mnóstwo innych atrakcji – to wszystko czeka na Was 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki.

Bilet rodzinny tylko 10 zł*, wszystkie atrakcje w cenie.

Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniu, wystarczy włączyć się do akcji charytatywnej Wyprawka i przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu)  jeden z elementów wyposażenia wyprawki szkolnej dla dzieci (tornister, piórnik, kredki itp.) W ten sposób pomożemy potrzebującym, a sami przeżyjemy bezcenne wspólne chwile w rodzinnym gronie.

Zapisz się na wydarzenie na FB i potwierdź swój udział w wydarzeniu: www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci

Patronami medialnymi wydarzenia są: Informator Stolicy, Dziecko w Warszawie, Miasto dzieci, TaTenTo, Rynek Zabawek, Czas Dzieci, E-szkrab, Zakupy dla Dziecka, Maluchy 3 Miasta, Kiwi portal, ALLANI, ohme.pl, przedszkola.edu.pl, egaga,pl, badaniaprenatalne.pl,  mamspotkanie.pl, dzieci.org.pl, moi-mili.pl, wolnasobota.pl, magazyn DaDa.

Celebrujcie z nami pożegnanie wakacji i przywitajmy wspólnie nadchodzący rok szkolny!