Warszawa radośnie powitała nowy rok szkolny!

Sierpień 28, 2017 3:09 pm

W sobotę 26 sierpnia z wielkim entuzjazmem powitaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018! Tysiące warszawiaków uczestniczyło w wydarzeniu Warszawa Wraca do Szkoły i wszyscy świetnie się bawili.

Wspólnie z naszymi Partnerami przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, a wśród nich znalazły się: animacje, degustacje, gry i zabawy, malowanie buziek, występy klaunów i szczudlarzy oraz wiele innych! W naszych konkursach wygraliście wspaniałe nagrody takie jak: wyprawki szkolne, tornistry z wyposażeniem, zabawki, kosmetyki, ubrania czy podwójne bilety do teatru.

Microsoft przygotował dla Was Wielką Multimedialną Strefę Nauki i Rozrywki. Mogliście tam znaleźć wszystko, czego potrzebuje współczesny uczeń czy rodzic, a ponadto dowiedzieliście się jak odchudzić szkole plecaki przy wykorzystaniu multimedialnych pomocy naukowych. Dzieci i dorośli spędzili też radosne chwile w strefie XBox One, a rysownik sportretował wiele uśmiechniętych twarzy!

 

Na stoisku marki PILOT mogliście przetestować ich kultowe produkty i własnoręcznie wykonać prace plastyczne. Nie zabrakło również flagowych wymazywalnych produktów z serii Frixion, uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych na całym świecie!

 

W strefie zabawy Playmobil nasi najmłodsi uczestnicy mogli się wykazać swoją kreatywnością.  Maluchy  mogły, nie tylko wczuć się w różne role, ale również odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzymało też wspaniały prezent-niespodziankę!

Alexander również przygotował dla Was fantastyczną zabawę. Poznaliście wiele rodzinnych gier tj. Nie śmiej się czy Gorący ziemniak i wygraliście wspaniałe nagrody.

Konspol dostarczył naszym uczestnikom wiele smacznych niespodzianek. Dzieci przygotowały pięknie wyglądające i bardzo pożywne kanapki- w sam raz na śniadanie!

Moc atrakcji dla najmłodszych przygotował również kanał telewizyjny POLSAT JimJam. W zielonym namiocie można było odpocząć na wygodnych pufach w kąciku telewizyjnym i obejrzeć odcinki ulubionych bajek. Wszystkie dzieci zostały zaproszone do kreatywnej zabawy z animatorkami oraz malowania buziek, a na najbardziej zaangażowanych czekały upominki!

Nie zabrakło również edukacji. Compensa pokazała dzieciom i dorosłym jak udzielać pierwszej pomocy.

 

Byli z nami także Laureaci Znaku Jakości KidZone 2017, a wśród nich: Sieje Je, DREAM, BELMAM, Kiabi, ALBERT Polska, Just Organic i Piatnik. A także już wcześniej wymieniany Konspol.

Dzięki Wam i naszym Partnerom udało nam się zdobyć wiele artykułów dla potrzebujących dzieci. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji charytatywnej!

O fotorelację z naszego wydarzenia zadbało Papugu. Dziękujemy!

A Was już dziś serdecznie zapraszamy na nasz kolejny wielki event- Warszawa Wita Święta, który odbędzie się już 9 grudnia. Do zobaczenia!