SUPER-PHARM będzie z nami na wydarzeniu „Warszawa wita Święta!

Listopad 14, 2017 3:31 pm

Super-Pharm to sklep jedyny w swoim rodzaju. Swoim Klientom  oferuje szeroką gamę markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistyczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt. Super-Pharm to również ogromny wybór kosmetyków do makijażu – tych klasycznych, które są z Wami od wielu lat oraz nowości, które niedawno pojawiły się na rynku. Podczas zakupów można liczyć na pomoc konsultantek ds. urody, które chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu.

Znakiem rozpoznawczym Super-Pharm są również perfumy w supercenach. Tutaj każdy, kto kocha piękne zapachy, znajdzie te wymarzone dla siebie.

Firma Super-Pharm była z nami na poprzednim evencie pod hasłem „Warszawa wraca do szkoły”. Stoisko stanowiło istną strefę relaksu dla Pań, gdzie mogły przez chwilę odpocząć, nawodnić organizm oraz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami ds. urody. Wszystkie Panie odwiedzające stoisko firmy, mogły liczyć na bezpłatny manicure wykonany przez profesjonalne manikiurzystki oraz bezpłatny makijaż wykonany przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie wizażu.

Podczas najbliższego eventu, który odbędzie się 9 grudnia pod hasłem „Warszawa wita Święta”, Super-Pharm będzie miał dla Was jeszcze więcej wspaniałych atrakcji! Stoisko Super-Pharm zamieni się w ogromną strefę urody, gdzie każda z Pań obecnych na evencie znajdzie coś dla siebie i z całą pewnością zabawi tam dłuższą chwilę.

Drogie Panie, warto już dzisiaj zarezerwować sobie czas w sobotę 9 grudnia na spotkanie z Super-Pharm. Nie martwcie się o organizację czasu dla swoich dzieci i męża. Oni również znajdą u nas coś dla siebie.

Odwiedźcie nasz profil na FB, zapiszcie się na wydarzenie „Warszawa wita Święta” i śledźcie kolejne etapy naszych przygotowań do eventu! Skorzystajcie również z możliwości wygrania atrakcyjnych nagród, które będziemy rozlosowywać wśród osób biorących udział w wydarzeniu! Zapraszamy gorąco!

https://www.facebook.com/events/526304277719794/