Strefa zabawy POLSAT JimJam na rodzinnym wydarzeniu Warszawa wraca do szkoły!

Sierpień 22, 2017 8:48 am

Wszystkie dzieci zapraszamy już 26 sierpnia do wielkiej zabawy z POLSAT JimJam. Na najmłodszych czeka moc atrakcji, m.in. kącik telewizyjny z najnowszymi produkcjami, malowanie buzi, kreatywne zabawy z animatorkami oraz upominki dla dzieci, które odwiedzą naszą strefę.

 

 

W strefie POLSAT JimJam na maluchy czekać będą następujące atrakcje:

  • zajęcia z animatorkami, m.in. malowanie buzi, kolorowanie, kreatywne aktywności nawiązujące do bajek „Ranger Rob” oraz „Dot.”, które aktualnie można oglądać na antenie kanału
  • kącik telewizyjny z wygodnymi pufami
  • upominki dla uczestników wspólnej zabawy

W zielonym namiocie POLSAT JimJam będzie można bliżej poznać bohaterów bajek „Ranger Rob” oraz „Dot.”, których przygody można obecnie śledzić na kanale.

Ranger Rob to ciekawy świata mały odkrywca, który zamieszkuje Big Sky Park – niezwykłe miejsce, gdzie znajdują się niemal wszystkie istniejące ekosystemy
i gatunki zwierząt. Wypełniona przygodami animacja pokazuje małym widzom, że odkrywanie tajemnic natury może być ekscytującym doświadczeniem. Na przygody „Ranger Roba” zapraszamy w sierpniu od pon. do pt. o godz. 10:55 i 20:10 (podwa odcinki), a w weekendy o godz. 10:00 i 20:10 (po dwa odcinki). We
wrześniu bajka będzie emitowana od pon. do pt. o godz. 9:16 i 18:25 (po dwa odcinki), a w weekendy o godz. 18:25 (po dwa odcinki).

Dot to pełna energii ośmiolatka. Dziewczynka pokazuje, jak kreatywnie i mądrze wykorzystać możliwości, które dają nam nowe technologie – potrafi nakręcić inspirujący film wideo oraz zrobić zdjęcia do rodzinnego albumu.
Najważniejszym przesłaniem bajki jest to, że technologie mogą wzbogacić nasze życie, ale nie możemy pozwolić, by je zdominowały. Animacja powstała w oparciu o książkę autorstwa Randi Zuckerberg – ekspertki w dziedzinie nowych technologii, siostry założyciela Facebooka. Do zabawy z „Dot.” zapraszamy w sierpniu codziennie o godz. 18:25, a we wrześniu codziennie o godz. 7:26, 16:31 i 19:35 (po dwa odcinki).

 

POLSAT JimJam to kanał przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Telewizja prezentuje bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które wspomagają emocjonalny, intelektualny oraz społeczny rozwój dziecka. Każdego miesiąca na małych widzów czekają wyjątkowe premiery. Wśród flagowych programów prezentowanych na kanale znajdują się takie seriale jak: „Tomek i przyjaciele”, „Dinopociąg”, „Ćwierkające historie” czy „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.

Więcej informacji o kanale oraz aktualnych premierach na facebooku:
https://www.facebook.com/jimjampolsat/?fref=ts