Rozkminki będą na wydarzeniu Warszawa Wraca do Szkoły!

Lipiec 20, 2017 3:03 pm

Rozkminki powstały, by pomóc młodym umysłom „rozkminić” czyli zrozumieć zjawiska, na które natrafiają na co dzień. Ale nie tak zwyczajnie. Rozkminki pokazują dzieciom, że nauka może być przyjemnością. Poprzez zabawę, gry, eksperymenty zachęcają swoich słuchaczy do poznawania otaczającego świata, zwłaszcza świata matematyki i zjawisk fizycznych. Na wydarzeniu Warszawa Wraca do Szkoły spotkacie i poznacie bliżej Rozkminki.

W małych grupach dzieci uczą się pracować wspólnie, bez stresu czy niezdrowej rywalizacji. Rozkminki otwierają umysły na nietypowe problemy, wspomagając tym samym rozwój logicznego myślenia. Wykorzystują naturalny potencjał każdego młodego człowieka, zachęcając do poszukiwania własnych rozwiązań. Każdy uczeń jest ważny, każdy pomysł dobry, a każda minuta zajęć w pełni wykorzystana.

Rozkminki to połączenie pasji. Edukacja, dzieci, zabawa – Rozkminki łączą wszystkie te elementy, wprawiając w ruch najdoskonalszą maszynę na świecie, jaką jest umysł młodego człowieka. Zarażają dzieci miłością do nauki, pokazując ją z zupełnie nieznanej im strony. To właśnie stanowi o wyjątkowości tego, co robią.

Rozkminki proponują zajęcia dodatkowe dla dzieci:
– matematyka EZO (Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz)
– fizyka EZO
– robotyka Lego WeDo 2.0
– język francuski  metodą Les Petits Francais
– język hiszpański metodą Los Pequeños Españoles
– plastyka.

W ofercie znajdziecie Państwo także zajęcia rozwojowe dla maluchów:
– Gordonki
– Math&Baby
– Zaraz Przedszkole
– Art Baby Fun!

Gdzie można nas znaleźć?
Rozkminki
ul. Wita Stwosza 59, Warszawa, Mokotów

 

www.ksztaltownia.waw.pl