Rodzinny Program Rabatowy

O projekcie

Ogólnopolski Rodzinny Program Rabatowy zrzesza Partnerów- firmy kierujące swoją ofertę de segmentu rodzinnego, oraz Rodziców-posiadaczy kart KidZone.

 • Pragniesz dla swoich dzieci wszystkiego co najlepsze?
 • Nie lubisz przepłacać/ niepotrzebnie wydawać pieniędzy?
 • Chciałbyś oszczędzać nawet do kilkuset złotych miesięcznie?
 • Szukasz pomysłu jak w nietypowy sposób docenić swoich współpracowników, Klientów lub partnerów biznesowych?

Dołącz do Ogólnopolskiego Rodzinnego Programu Rabatowego KidZone i korzystaj ze zniżek oferowanych przez Partnerów KidZone! Zniżki dostępne są z kartą KidZone, gwarantująca zniżki do kilkudziesięciu procent w niezliczonej ilości miejsc uwielbianych przez dzieci i dorosłych! W ten sposób chcemy ułatwiać dostęp do placówek edukacyjnych, handlowych, centrów rozrywki, ośrodków sportowych, kulturalnych i wszystkich innych miejsc, w których najważniejsze jest Dziecko. Tym samym pragniemy przyczyniać się do wszechstronnego wychowania i edukacji najmłodszych, pełnego radości dzieciństwa wypełnionego zabawą, odkrywaniem kolejnych pasji i talentów. Zależy nam również na satysfakcji rodziców, zarówno tej wymiernej- finansowej, jak i tej nieprzeliczalnej na żadne pieniądze świata- szczęśliwych dzieci, wdzięcznych dorosłym za pomoc w zdobywaniu świata. KidZone zaprasza-dołącz do nas!

Rodzinny Program Rabatowy KidZone

 • rabaty do kilkudziesięciu procent
 • oszczędności do kilkuset złotych miesięcznie
 • karta ważna przez okres 1 roku – odbierasz i korzystasz bez ograniczeń!
 • karta na okaziciela- bez względu na to czy w rodzinie jest jedno, dwoje czy więcej dzieci, korzystasz z jednej karty!
 • karta honorowana przez kilkuset Partnerów w najbliższej okolicy
 • korzystanie z najwyższej jakości produktów i usług po bardzo atrakcyjnych cenach
 • preferencyjny dostęp do nowości i promocji oferowanych przez Partnerów
 • udział w ciekawych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami
 • zaproszenia do udziału w niecodziennych wydarzeniach skierowanych do społeczności KidZone

Koszt karty KidZone wynosi 121 zł. Karta na okaziciela, ważna 1 rok od chwili zakupu. Oferta specjalna- karta KidZone w wiosennej cenie 99 zł!

Aby zamówić kartę, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego

Dla firm

Zostań Partnerem KidZone

Firmy kierujące swoją ofertę do segmentu rodzinnego  zapraszamy do współpracy w charakterze Partnera Programu Rabatowego KidZone.

Firmom pragnącym precyzyjnie docierać do atrakcyjnego segmentu Klientów jaki stanowią Rodzice, proponujemy karty KidZone jako efektywne narzędzie marketingowe ( nośnik reklamowy).

Zapraszamy również Pracodawców- karta KidZone to praktyczny i pożądany bonus pracowniczy, gwarantujący znaczące oszczędności na wydatkach związanych z Dziećmi.

Korzyści ze współpracy

 • dotarcie do wyselekcjonowanej grupy docelowej o wysokiej sile nabywczej
 • tworzenie więzi z Klientami
 • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
 • skuteczna reklama
 • stała promocja

W ramach współpracy gwarantujemy

 • dotarcie do atrakcyjnej grupy docelowej- nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej
 • skuteczną reklamę i promocję
 • dodatkowy kanał sprzedaży
 • efektywne narzędzie marketingowe
 • nie pobieramy żadnych prowizji od transakcji zrealizowanych za naszym pośrednictwem

Zaproponuj rabat i zdobywaj nowych Klientów!

Rodzinny Program Rabatowy to doskonała forma promocji i możliwość dotarcia do nowych Klientów.

Nie narzucamy minimalnej wysokości rabatu, wyłącznie od Partnera zależy w jaki sposób chciałby zachęcić potencjalnych Klientów do skorzystania ze swojej oferty. Rabat może obejmować całą ofertę lub jej wybraną część, ofertę można też dowolnie modyfikować.

W ramach współpracy Partner otrzymuje prezentację  reklamową firmy na portalu KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci, zawierającą  następujące informacje: nazwa i logo firmy , opis firmy , lokalizacja , wysokość udzielonego rabatu, informacja na temat oferty objętej rabatem , adres strony internetowej wraz z przekierowaniem na stronę Partnera,  promocja na profilu społecznościowym Facebook, mailing do uczestników Programu etc.

Roczny abonament reklamowy w ramach Rodzinnego Programu Rabatowego wynosi 1 990 zł.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat! Nie pobieramy prowizji za transakcje realizowane za naszym pośrednictwem!

Oferta specjalna

Tylko teraz roczny abonament reklamowy w Rodzinnym Programie Rabatowym w cenie 990 zł! Dodatkowy bonus-pula kart rabatowych KidZone do własnych celów marketingowych GRATIS! Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt w celu przedstawienia i omówienia szczegółowych warunków. Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na adres: kidzone@kidzone.com.pl

Rabaty

 • Little Chef - Szkoła Gotowania dla Dzieci
  http://www.littlechef.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Witajcie w “Little Chef”– wyjątkowej szkole gotowania, w której przygotowanie posiłku zamienia się w świetną i pyszną zabawę. Tutaj Szefowie kuchni są mali (ale doskonali!) a sama kuchnia (superbezpieczna!) napędzana jest głównie pozytywną energią.

  Rabat 10% na karnety oraz zajęcia jednorazowe  Mały i Duży Kucharz

  Rabat 15% na karnety oraz zajęcia jednorazowe Nastoletni Kucharz

  Rabat 10% na organizację urodzin

 • LIVE SPORT Szkoła Tenisa i Narciarstwa
  http://www.livesport.com.pl/

  Warszawa Rembertów, mazowieckie

  Szkoła Tenisa i Narciarstwa LIVE SPORT proponuje Państwu udział w zajęciach tenisowych w Całorocznej Akademii Tenisa oraz szkoleniach narciarskich prowadzonych w ramach Rodzinnego Klubu Sportowego Livesport Kids. Zapraszamy również dzieci i młodzież, dorosłych oraz całe rodziny na nasze niezapomniane letnie i zimowe wyjazdy sportowe.

  Rabat w wysokości 150 zł na letnie i zimowe wyjazdy sportowe

  Rabat 10% na zajęcia tenisowe

  Rabat 10% na szkolenia narciarskie

 • ŻyWa Pracownia
  http://www.zywapracownia.pl/

  Kraków, małopolskie

  Pokazy i warsztaty tradycyjnego i współczesnego rzemiosła artystycznego. Warsztaty dla dzieci i dorosłych: ceramika, plecionkarstwo, rękodzieło, art-recykling, design i architektura. Spotkania, wykłady, wystawy, imprezy, twórcze urodziny.

  Rabat 10% na zakup biletów i karnetów na warsztaty

  Rabat 10% na imprezy zorganizowane – twórcze urodziny z rzemiosłem

 • Pod Kogutem
  Pod Kogutem
  http://www.podkogutem.pl/

  Góra Kalwaria, mazowieckie

  W Gospodarstwie Agroturystycznym “Pod Kogutem” mają Państwo możliwość spędzenia wolnego czasu na łonie natury, na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy obiekt, w którym oprócz pełnej oferty gastronomicznej  mogą Państwo skorzystać z bardzo wielu atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.

 • Wyspa Dzieci
  http://www.femmeritum.pl/

  Wyspa Dzieci to tygodniowe lub dwutygodniowe wakacyjne spotkania dzieci, które w przyjaznym otoczeniu, pod uważnym okiem wychowawców i trenerów bawią się, uczą i rozwijają swoje predyspozycje, zdolności, talenty.

  Kadrę pedagogiczną: psychologów, pedagogów, wychowawców łączy idea rozwoju dzieci w równowadze i w harmonii z samym sobą i otaczającym je światem. Poza zabawami, grami rozwijającymi myślenie, poznanie, sprawność fizyczną, zdolności artystyczne dzieci uczą się współbrzmienia ze swoimi kolegami i koleżankami oraz z naturą. Rozwijają wrażliwość na piękno otaczającego świata i na drugiego człowieka. W działaniu w grupie uczą się rozwiązywania konfliktów, negocjowania, podejmowania decyzji, odmawiania. Pozyskanie i rozwijanie tych umiejętności służy pomyślnemu układaniu sobie relacji z rówieśnikami.

  Rabat 10% na obozy dla dzieci

 • Sala Zabaw Kolorado
  http://www.kolorado.com.pl/

  Koncepcja Sali Zabaw Kolorado opiera się na założeniu, że wszystkie dzieci, bez względu na szerokość geograficzną, kochają dynamiczną, wyzwoloną zabawę w kolorowym, przyjaznym i pełnym atrakcji otoczeniu.

  Od roku 2003 KOLORADO prowadzi ponadto salą zabaw KAMELOT w jednym z największych w Warszawie centrów handlowych WOLA PARK . Obie sale – Kolorado na Jelonkach i Kamelot w C.H. Wola Park wyróżnia fakt, że oprócz tradycyjnych konstrukcji zabawowych posiadają również wiele ciekawych urządzeń do interaktywnej zabawy piłeczkami na bazie sprężonego powietrza ( fontanny, armatki, stoły kreatywne itp. ). Niebawem sale wzbogacą się o nowe zabawy interaktywne, miedzy innymi w opraciu o grę świateł i obrazów.

  Rabat w wysokości 25% na zakup biletu wstępu (czas nieograniczony) dla dziecka od poniedziałku do niedzieli w 2 naszych placówkach

 • www.Klaun Polska.pl
  http://www.klaunpolska.pl/http://www.klaunpolska.pl/

  Firma www.Klaun Polska.pl zorganizuje super animacje dla dzieci u Państwa w domu lub wskazanym miejscu. Zajmuje się wywoływaniem uśmiechu na twarzach dzieci podczas imprez prywatnych i firmowych na terenie całej Polska,posiadamy 10 oddziałów na terenie kraju. Zapraszamy do współpracy przy urodzinkach, imprezach rodzinnych oraz okolicznościowych w firmach i placówkach. Oferujemy kilka programów tematycznych do wyboru: Klauni, Piraci, Kowboje, Super Bohaterowie, Mała Miss, Mały Komandos.

  Rabat 10%-1 klaun/animator na 2 godziny z pakietem animacyjnym Klaun polska (max. liczba dzieci 12) cena po rabacie 325 zł ( cena standardowa 380 zł)
  Rabat 15% 2 klaunów/animatorów z pakietem animacyjnym Klaun polska na 2 godziny (max. liczba dzieci 20) cena po rabacie 580 zł (cena standardowa 680 zł)
  Rabat 10% na wynajem dmuchanego zamku ze zjeżdżalnią do 3 godzin uśredniona cena po rabacie 630 zł (cena standardowa z dojazdem 700 zł)

 • Park Linowy Radocha
  http://www.park-radocha.pl/

  Nieporęt, mazowieckie

  Działamy od początku maja 2011 r. Jesteśmy nowoczesnym, sympatycznym i w pełni bezpiecznym parkiem linowym. Dysponujemy pięcioma trasami o różnym stopniu trudności, w tym trasą dla najmłodszych. Każdy z gości, niezależnie od wieku i wzrostu znajdzie u nas coś dla siebie. Nasi instruktorzy nauczą każdego zasad bezpiecznego i przyjemnego korzystania z parku. Są oni do pełnej dyspozycji gości parku przez cały czas trwania zabawy.

  Rabat 20% na bilet wstępu na dowolną z tras w Parku Linowym “Radocha” w Nieporęcie przy ul.Wojska Polskiego 3. (na terenie Portu Jachtowego Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim)

 • Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
  http://www.hulakula.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Hulakula to nie tylko doskonale zaprojektowane tory do gry w kręgle – to multitematyczny kompleks poświęcony dobrej zabawie, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie. Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

  20% rabatu na wejście na place zabaw

  20% rabatu na wynajem salki urodzinowej

 • Laserhouse – Laserowe Centrum Rozrywki
  http://www.laserhouse.pl/

  Katowice, Sosnowiec, śląskie

  Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag). Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Oryginalna nazwa tej atrakcji to Laser Tag, która w naszym kraju znana jest pod nazwą Laserowego Paintballa. Z tradycyjnym paintballem ma to nie wiele wspólnego ale w istocie sama zabawa polega na strzelaniu z tą różnicą że za pomocą wirtualnych i co najważniejsze bezpiecznych pocisków.

  Do każdej gry w Laserowy Paintball gratis gra w Laserową Strzelnicę (obowiązuje zasada jedna karta jedna osoba)

 • Szkoła Muzyczna Yamaha
  http://www.yamaha-warszawa.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Jeśli… szukasz interesujących zajęć muzycznych dla swojego dziecka,  tęsknisz za wspólnym rodzinnym muzykowaniem, chcesz nawiązać nowy – muzyczny kontakt ze swoim dzieckiem ……serdecznie zapraszamy!

  Rabat 10% przez 6 miesięcy na zajęcia grupowe *

  Rabat 5% przez 6 miesięcy na zajęcia indywidualne *

 • SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń****

  Ustroń, śląskie

  Komfortowy obiekt, położony w malowniczej, uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia – Zawodzie. Dzięki posiadanemu zapleczu, oferowanym atrakcjom i udogodnieniom tworzy nowoczesne Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne, idealne na rodzinny wypoczynek i spotkania biznesowe.

  Na terenie hotelu znajdują się liczne atrakcje, takie jak:

  • strefa Wellness: basen z brodzikiem, hydromasaże, przeciwfala, jacuzzi, strefa saun, klimatyzowana sala fitness
  • gabinety SPA, Baby SPA
  • Restauracja Atmosfera
  • Bar H2O z widokiem na basen
  • atrakcje dla dzieci: m.in. Kids Club, plac zabaw przed hotelem, skate park, ścianka wspinaczkowa, Baby SPA
  • bezpłatna wypożyczalnia rowerów górskich i sprzętu do Nordic Walking

  Rabat 5% na specjalne pakiety pobytowe

 • Familijni.pl
  Familijni.pl
  http://www.familijni.pl/

  Familijni.pl to kreatywne centrum rozrywki i edukacji dla dzieci. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, stworzonym z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (6-12 lat). Zabawa w naszym pierwszym w Polsce labiryncie laserowym dla dzieci jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych gości. Organizujemy niezwykłe przyjęcia urodzinowe ( 6 pakietów) , imprezy tematyczne, wycieczki szkolne, półkolonie. Zapraszamy także do naszej świetlicy, szkoły językowej i na ciekawe warsztaty pozalekcyjne.

  Rabat 5% na przyjęcie urodzinowe (raz w roku)

  Rabat 5% na pakiet “familijny pomysł na …” (10 szt. w ciągu roku)

  Rabat 10% na wejście do labiryntu laserowego dla min. 2 osób, na grę 12-min. (max. 15 wejść w ciągu roku)

  Rabat 10% na zakupy w sklepie zabawkowym

  Rabat 10% w familijnej kawiarence

  Rabat 10% na pierwszy semestr nauki języków obcych w naszej Famiszkole

  Rabat 15% na pierwszy karnet do naszej świetlicy-Familaby

 • RoboCAMP
  http://www.robocamp.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Na zajęciach RoboCAMP dzieci w atmosferze zabawy uczą się konstruować i programować roboty, mając przy tym mnóstwo radości. Nauka poprzez zabawę (i odwrotnie) potrafi dać znakomite rezultaty. Dzieci biorące udział w naszych zajęciach są szczęśliwe, co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie ich rodziców. Firma zapewniając dzieciom rozrywkę na tak wysokim poziomie cieszy się szacunkiem pracownika i buduje z nim silniejsza wieź. To zwiększa jego lojalność, a dodatkowo tworzy wizerunek firmy prorodzinnej.

  Rabat 10% na wszystkie usługi dla dzieci- RoboCAMP

 • SOCATOTS Piłkarskie Maluszki
  http://www.socatots.pl/

  Jeżeli Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy, warto pomyśleć o zajęciach Socatots.Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców.Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie ma sport dla rozwoju najmłodszych. Im wcześniej dziecko angażowane jest w zajęcia sportowe, tym szybciej i szerzej rozwija swoje ciało i umysł. Nie pozostaje to oczywiście bez wpływu na ogólną sprawność w wieku dorosłym, w końcu “czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”.

  Rabat 30% przy opłacie za Pakiet startowy Socatots. (pakiet zawiera-koszulkę,spodenki,getry,woreczek,miarkę wzrostu,książeczki umiejętności i poradnik dla rodzica).

 • FikuMikuCafé
  http://www.fikumikucafe.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Kawiarnia dla małych i dużych oferuje to czego pragniesz będąc małym oraz to czego potrzebujesz będąc dużym.
  Zlokalizowane w sercu Saskiej Kępy FikuMikuCafé to pełen spokój niezobowiązującego wnętrza kawiarni i absolutne szaleństwo zobowiązującej do fikania bawialni. Podjęcie decyzji czy jest się dużym czy małym nie jest tu łatwe.

  Rabat 5% na jedzenie i picie w naszej kawiarni

  Rabat 5% na organizację urodzin

 • Budda Bag / Budda Play
  http://www.buddabag.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Budda Play jest innowacyjnym pomysłem w branży rozrywkowej. Opartym na znanym produkcie do wypoczynku i relaksu Budda Bag.Klimatycznie zaaranżowane wnętrze o łącznej powierzchni ponad 230m2 przygotowane specjalne pod elektroniczna rozgrywkę – konsole, wraz z

  kontrolerami ruchu.Wszystko w oparciu o wygodne poduchy.

 • Kidfun
  http://www.kidfun.pl/

  Warszawa, mazowieckie
  Sala Zabaw dla dzieci KidFun to przepiękne miejsce stworzone z myślą przede wszystkim o dzieciach, ale również w trosce o ich opiekunów. Projektując naszą salę zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce.

  Rabat 15% na wejście na salę na od poniedziałku do piątku
  Rabat 5% na wejście na salę w weekend

 • Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji
  http://www.farmailuzji.pl/

  Trojanów, mazowieckie

  Farma Iluzji to przepiękne miejsce pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych.W naszej wizji chcieliśmy odejść od powielania pomysłów, jakimi są już wszechobecne parki dinozaurów i miniatur. Szukaliśmy pomysłu unikatowego, czegoś, czego jeszcze nie było, co nie tylko umożliwi miłę spędzenie czasu i odpoczynek na łonie natury, ale jednocześnie pozwoli zaskoczyć nasz racjonalny umysł i przewrócić zwyczajowe postrzeganie świata.Wydaje nam się, że tematyka iluzji i magii (jak często postrzegane są niektóre prawa fizyki), powinna trafić zarówno do dzisiejszej młodzieży, jak i osób dorosłych.Na naszym terenie można zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom.
  Farma to także teren do zabawy i wypoczynku. Labirynt, place zabaw, boiska sportowe, plaża, ogniska, zielona trawka  – wszystkie te obiekty powodują, że wielu gości spędza u nas cały dzień… i to w bardzo przyjaznej atmosferze.

  Rabat 10% na wszystkie atrakcje

 • Edu Family
  http://www.edufamily.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem zajęć dodatkowych, eventów, organizacją zabaw urodzinowych i rodzinnych. Prowadzimy zajęcia dodatkowe w kilkudziesięciu placówkach na terenie całej Warszawy i okolic. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi

   rabat 5% na kolonie (3 turnusy)

 • Kredkafe
  http://www.kredkafe.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  To miejsce dla małych i dużych, dla tych rozbrykanych i tych zaczytanych, Kredką pomalować, z gliny coś ulepić, z klocków coś zbudować, teatrzyk obejrzeć lub w aktora się zamienić, pyszne urodzinki wyprawić. Na aromatyczną kawę i wyśmienitą herbatę, domowe ciasto i rozpustne desery, Slow-foodowe śniadanie, na huśtawce bieganie, posłuchać, porozmawiać, spotkać się, każdy powód jest dobry, by wpaść do Kredki…

  przy zakupie książek i/lub zabawek na kwotę powyżej 100zł dowolna kawa gratis

  przy zakupie książek i/lub zabawek na kwotę powyżej 200zł dowolna kawa + ciasto gratis

 • Klubo-kawiarnia COCO Cafe
  http://www.cococafe.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  COCO Cafe to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Mokotowa, które jest zoptymalizowanym połączeniem strefy dziecka i rodzica. Przestrzeń kreatywnego rozwoju Twojego malucha, wykreowaliśmy tak by był komfortowy zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Tu poczujecie się jak w podwodnym świecie, dzieciaki oprócz szaleństwa w małpim gaju, pouczą się angielskiego lub wezmą udział w zajęciach plastycznych. W tym samym czasie mamy wypiją dobrą kawę, przekąszą coś pysznego, powymieniają się ubrankami lub podziergają na drutach.

  Rabat 10% na urodziny w COCO Cafe
  Rabat 10% na zabawę w Małpim Gaju w COCO Cafe
  Rabat 10% na pozostawienie dziecka pod opieką animatorów COCO

 • W5 Arena – Laserowy paintball
  W5 Arena – Laserowy paintball
  http://www.w5arena.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Laserowy paintball to w 100% bezpieczna forma zabawy, łączy w sobie atrakcyjność gry komputerowej i klasycznego paintballu. Dzięki kilku scenariuszom gier, m.in. rywalizacji drużynowej, odbijania zakładnika, rywalizacji indywidualnej, uczymy działania w zespole, integrujemy młodych ludzi, rozwijamy myślenie strategiczne i budujemy poczucie odpowiedzialności za innych członków zespołu.

  Rabat 25% na rozgrywki indywidualne
  Rabat 10% na organizację przyjęcia urodzinowego

 • Team Spirit
  http://www.teamspirit.pl/

  Warszawa, mazowieckie
  Team Spirit to grupa pasjonatów sportu, którzy postanowili ze swojego hobby uczynić sposób na życie. Profesjonalizm i zawodowstwo z jednej strony, polot i entuzjazm z drugiej. A po środku szeroki wachlarz pomysłów: zaskakujących, zwariowanych, ekstremalnych, czyli wszystko to, co rodzi się w głowie młodych i kreatywnych ludzi z pasją. Od wielu lat zajmujemy się organizacją wyjazdów sportowo-rekreacyjnych dla klientów indywidualnych, rodzin, a także dzieci. Zdobyte doświadczenia pomagają nam tak przygotować program, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Żeby sprostać wymaganiom naszych klientów, także tych najmłodszych, co wyjazd wprowadzamy nowe atrakcje i autorskie rozwiązania organizacyjne. Zimowe wyjazdy na narty są na najwyższym poziomie. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych instruktorów i animatorów, a przede wszystkim maksimum bezpieczeństwa. Jeśli jesteś: wymagającym narciarzem, miłośnikiem zapierających dech w piersiach widoków, fanem białego szaleństwa i dobrej zabawy, to koniecznie zapoznaj się z ofertą zimową 2012/2013!

  Rabat 5 % na ofertę zimową i letnią
  Rabat nie obejmuje szkolenia narciarskiego lub snowboardowego

 • Świetlica domowa „Po lekcjach”
  http://www.po.lekcjach.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Świetlica narodziła się z naszych wieloletnich marzeń i ogromnej chęci stworzenia miejsca, w którym dzieci po szkole będą mogły spędzić miło czas w przyjaznej domowej atmosferze, a przy tym będą mogły rozwijać woje zainteresowania i co bardzo ważne a może i najważniejsze –odrabiać prace domowe w niedługim czasie po zajęciach lekcyjnych.

  Rabat 10 % na korzystanie ze świetlicy domowej

  Rabat 10% na organizację urodzin

  Rabat 10% na zajęcia pozalekcyjne

 • Kluboksięgarnia Badet
  http://www.badet.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca poleca mądre i piękne książki, zaprasza na twórcze warsztaty i proponuje organizację niezwykłych przyjęć urodzinowych dla dzieci.

  Rabat 10%  na organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci w naszej kluboksięgarni

  Rabat  5% na zakup książek dla dzieci

 • Friends Creative Activities
  http://www.friends-ca.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  W pracowni FRIENDS kochamy bawić się kolorami, kształtami i teksturami. Nasza praca pełna jest niespodzianek, przynosi szczęście i spokój, jest także bliska naturze. Chcemy podzielić się z Tobą radością, którą czerpiemy z pracy twórczej dlatego … Odwiedź nasz kreatywny świat, a podzielimy się z Tobą naszą pasją!

  20% zniżki na zajęcia z ceramiki dla rodzica i dzieci
  10% zniżki na organizację urodzin w Pracowni Friends

 • Oto Szczęśliwi Geniusze
  Oto Szczęśliwi Geniusze
  http://www.otoszczesliwigeniusze.pl/

  Współczesny świat ma coraz większe wymagania. Już w szkole przed młodymi ludźmi stawiane są coraz wyższe poprzeczki, przy jednoczesnym lekceważeniu wychowania emocjonalnego. Nasze dzieci są narażone na związany z tym stres, z którym nie potrafią sobie radzić. Upadek prawdziwych wzorców moralnych i dewaluacja podstawowych ludzkich wartości, takich jak: akceptacja, współczucie, szacunek, bezinteresowne dzielenie się, stwarza przed nami groźną wizję świata rządzonego przez ludzi zestresowanych i zagubionych.

  Rabat 100 zł na wakacje Szczęśliwych Geniuszy

  Rabat 25 % na 1 karnet 4 wejść (60 zł, zamiast 80 zł).

 • Park Bajek i Wodnych Stworzeń
  http://www.parkbajek.eu/

  Zator k/Krakowa, małopolskie

  Nasz park jest pierwszym w południowej Polsce, tematycznie poświęconym faunie mórz i oceanów. Można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. Park stanowi nie lada gratkę dla pasjonatów tego tematu, gdyż niektóre z okazów mierzą nawet 7 metrów. Wędrować można pośród takich ryb jak: sandacz biały, ryba piła, rekin, ryba miecz, szczupak północny, dorsz atlantycki. Gady morskie reprezentuje żółw skórzasty. Ssaki to: delfin butelkowy, foka szara, mors, lew morski i manat. Postaraliśmy się aby okazy znalazły się w ich naturalnym otoczeniu.
  Nasz park to nie tylko edukacja i zabawa. Pod okiem animatorów na “Niezapomnianym placu zabaw” można miło spędzić czas niezależnie od pogody, gdyż jego część jest zadaszona. Każdy kto się zmęczy atrakcjami, może złapać oddech w “tawernie”, a na pamiątkę pobytu dokonać zakupu w sklepiku.

  rabat 10% na bilety ulgowe oraz normalne (zniżka nie dotyczy biletów pakietowych oraz biletów łączonych)

 • SPORTEUM Tennis&Ski
  http://www.sporteum.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Działalność klubu rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to sąsiedzko-towarzyska grupa entuzjastów postanowiła wspólnymi siłami zbudować kort tenisowy w zielonej części prawobrzeżnej Warszawy. Dziś jest nas ponad 1500 klubowiczów i… 6 całorocznych kortów tenisowych.

  Rabat 10% – lekcja indywidualna tenisa

  Rabat 10% – lekcja indywidualna narciarstwa

  Rabat 10% – urodziny tenisowe

  Rabat 10% – półkolonie

  Rabat 10% – zima w mieście

 • TAMIKA – Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i dla Dorosłych
  http://www.tamika.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Z myślą o małych i dużych stworzyliśmy wyjątkowe miejsce. W Akademii Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych „TAMIKA” znajdziesz ofertę wielu warsztatów, które zainspirują Cię do rozwoju. Odkryjesz z nami swoje pasje, odetchniesz od pędzącego świata. Nauczysz się, jak żyć w zgodzie z naturą.

  Rabat  10%  na organizację urodzin 

  Rabat 10%  na warsztaty dla dzieci i dorosłych

  Rabat 10% zniżki na kawiarnię

 • TATOSTREFA
  http://www.tatostrefa.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Aktywnie i ciekawie spędzony czas taty z dzieckiem. Zabierz swoje dziecko na Weekend  z Tatą lub pojedź z nami w sobotę Tatobusem.  Mamom wstęp wzbroniony! Na wyprawę lub wycieczkę jadą  tylko tatusiowie z dziećmi a mamy mają wolne. Spędzicie fantastyczne chwile razem.  Bawimy się w kameralnych grupach (do 15 tatusiów).

  Rabat 10% na Tatobus – sobotnia wycieczka autobusem po Warszawie

  Rabat 10% na Weekend z Tatą – weekendowa wycieczka z noclegiem

 • Kino 5D Extreme
  http://www.kino5dextreme.pl/

  Kino 5D to miejsce, w którym widz odbiera film wszystkimi zmysłami. Obraz 3D i dźwięk digital surround to w dzisiejszych czasach za mało. Nadszedł czas na nowe doznania! Kino 5D Extreme to przykład najnowocześniejszej formy rozrywki, którą śmiało możemy nazwać rozrywką przyszłości. To właśnie tu widz znajdzie się w samym sercu wydarzeń i stanie się aktywnym uczestnikiem seansu filmowego.

  Rabat 10%  na zakup biletów wstępu na wszystkie seanse

 • Sztukarnia
  http://www.sztukarnia.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Sztukarnia jest miejscem stworzonym dla miłośników sztuki we wszystkich jej przejawach, a także wszystkich pragnących ciekawie spędzić czas, poznając siłę twórczego działania jako sposób na wyzwolenie swojej kreatywności, pozytywnej energii, nabranie motywacji do działania. W ciepłej, artystycznej atmosferze Sztukarni każdy może odnaleźć sposób na wyrażenie siebie, a przy tym chwilę odpoczynku i wytchnienia od codziennych spraw i tempa życia. Nasze podwoje są otwarte na ludzi i ich pomysły, a panująca tu atmosfera prowokuje do niekonwencjonalnych działań artystycznych, inspiruje i wspomaga realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

  Rabat 10%  na warsztaty dla dzieci oraz warsztaty rodzinne, a także na ofertę urodzinową.

 • TREE SWIMMING
  http://www.treeswimming.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Szkółka pływacka TREE SWIMMING to wyjątkowa oferta zajęć nauki pływania dla dzieci i młodzieży. Nasz zespół to najwyższej klasy instruktorzy, którzy od wielu lat są związani z pływaniem. Dla wyróżniających się uczestników kursów pływackich mamy przewidziane miejsca w SEKCJI PŁYWACKIEJ LEGIA WARSZAWA.

  pierwsze bezpłatne zajęcia dla użytkowników karty KidZone. (obowiązuje 1.06.2012-29.06.2012)

  rabat 20% na wszystkie karnety nauki pływania w ofercie Szkółki Pływackiej TREE SWIMMING (oferta dotyczy zajęć regularnych, nie dotyczy warsztatów i obozów).

 • Kart Arena
  http://www.kartarena.pl/

  Warszawa, mazowieckie
  Kart Arena powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie ludzi z olbrzymią pasją motoryzacyjną, którzy swoją wiedzę przekładają na realizację imprez. W dziedzinie kartingu gwarantujemy dobrą zabawę, silne emocje, zdrową rywalizację oraz dużą dawkę adrenaliny.

  Rabat 15% na jazdę gokartami

 • Kraina Zabawy Tęcza
  http://www.tecza-skorosze.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Kraina Zabawy Tęcza to bajkowy świat, w którym spełniają się dziecięce marzenia. Największy w Warszawie park zabaw dla dzieci, tęczowe centrum wypełnione śmiechem znajduje się na warszawskich Skoroszach i zajmuje powierzchnię aż 1000 metrów kwadratowych! Wstąp do tej fantastycznej krainy i przekonaj się, jak wspaniała atmosfera w niej panuje. Czas spędzony tu będzie niezapomniany. Zabawa na zjeżdżalniach tubowych, w tajemniczych labiryntach, na torach wspinaczkowych, wieżach i podwieszanych mostkach zdaje się nie mieć końca. Śmiech dzieci słychać z otchłani basenów wypełnionych barwnymi piłeczkami.

  rabat 10% na bilety wstępu bez ograniczenia czasowego

 • Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji
  http://www.farmailuzji.pl/

  Trojanów, mazowieckie

  Farma Iluzji to przepiękne miejsce pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych.W naszej wizji chcieliśmy odejść od powielania pomysłów, jakimi są już wszechobecne parki dinozaurów i miniatur. Szukaliśmy pomysłu unikatowego, czegoś, czego jeszcze nie było, co nie tylko umożliwi miłę spędzenie czasu i odpoczynek na łonie natury, ale jednocześnie pozwoli zaskoczyć nasz racjonalny umysł i przewrócić zwyczajowe postrzeganie świata.Wydaje nam się, że tematyka iluzji i magii (jak często postrzegane są niektóre prawa fizyki), powinna trafić zarówno do dzisiejszej młodzieży, jak i osób dorosłych.Na naszym terenie można zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom.
  Farma to także teren do zabawy i wypoczynku. Labirynt, place zabaw, boiska sportowe, plaża, ogniska, zielona trawka  – wszystkie te obiekty powodują, że wielu gości spędza u nas cały dzień… i to w bardzo przyjaznej atmosferze.

  Rabat 10% na wszystkie atrakcje

 • Akademia Wypoczynku
  http://www.akademiawypoczynku.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Misją naszej firmy jest pokazywanie młodym ludziom świata pełnego przygód, nauka aktywnego wypoczynku, pokazywanie radości życia. Staramy się kształtować ich samodzielność, zaradność, dyscyplinę, koleżeństwo, chęć rozwoju i doskonalenia się, wrażliwość na drugiego człowieka, piękno przyrody oraz wiele innych cech przydatnych w życiu. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich problemy i staramy się je rozwiązywać.

  Rabat w wysokości 100zł za obozy letnie Dream Team w Sominach i w Wielu

 • Lagunatour
  Lagunatour
  http://www.lagunatour.pl/

  Nasze żagle wypełnia pasja do żeglowania. Od lat oferujemy czartery jachtów żaglowych i motorowych, oraz rejsy morskie jachtami żaglowymi. Jachty naszych Partnerów znaleźć możecie na całym świecie.

  Rabat 10% (dorośli) na  “Kojowe” rejsy rodzinne / rejs morski pod żaglami.  Minimalna ilość zgłoszonych na rejs uczestników to 4 osoby (w tym dzieci)

  Rabat 15%  (dzieci do lat 16-stu) na  “Kojowe” rejsy rodzinne / rejs morski pod żaglami.  Minimalna ilość zgłoszonych na rejs uczestników to 4 osoby (w tym dzieci

  Rabat 5% od proponowanych w danym okresie cen czarteru (z uwzględnieniem innych promocji) na czarter morskich jachtów żaglowych lub motorowych

  Rabat 25% na wynajęcie polskiego skippera do poprowadzenia wyczarterowanego jachtu (gdy czarterujący nie ma  wymaganych uprawnień)

  *Zniżki nie dotyczą opłat pobieranych w bazie czarterowej (sprzątanie końcowe, taksa klimatyczna, ubezpieczenia) oraz kosztów związanych z samym rejsem  (opłaty portowe, zaprowiantowanie, paliwo do silnika)

 • Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta
  http://www.hulakula.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Hulakula to nie tylko doskonale zaprojektowane tory do gry w kręgle – to multitematyczny kompleks poświęcony dobrej zabawie, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie. Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

  20% rabatu na wejście na place zabaw

  20% rabatu na wynajem salki urodzinowej

 • Studio tańca “Rytm”
  http://www.rytmdance.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Zespół “Rytmu” to tancerze najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej ” S” i profesjonalni, doświadczeni instruktorzy tańca. Przez wiele lat treningów zdobywaliśmy wiedzę taneczną u wielu cenionych fachowców z Polski oraz zagranicy i cały czas ją poszerzamy, ponieważ wierzymy, że należy ciągle się rozwijać, aby z kolei potem móc dzielić się swoim doświadczeniem z Państwem i Państwa dziećmi.

  Rabat 15% na kurs tańca przez pierwszy miesiąc (Hip-Hop dla dzieci i młodzieży oraz Taniec Towarzyski dla dzieci)

 • Park Linowy Radocha
  http://www.park-radocha.pl/

  Nieporęt, mazowieckie

  Działamy od początku maja 2011 r. Jesteśmy nowoczesnym, sympatycznym i w pełni bezpiecznym parkiem linowym. Dysponujemy pięcioma trasami o różnym stopniu trudności, w tym trasą dla najmłodszych. Każdy z gości, niezależnie od wieku i wzrostu znajdzie u nas coś dla siebie. Nasi instruktorzy nauczą każdego zasad bezpiecznego i przyjemnego korzystania z parku. Są oni do pełnej dyspozycji gości parku przez cały czas trwania zabawy.

  Rabat 20% na bilet wstępu na dowolną z tras w Parku Linowym “Radocha” w Nieporęcie przy ul.Wojska Polskiego 3. (na terenie Portu Jachtowego Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim)

 • V-Dance
  http://www.v-dance.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Uczymy Tańca Nowoczesnego z elementami min. Hip-hop, Break Dance, Krumping, Electro, Liquid, Tutting, Akrobatyki. Organizujemy również jedyne w swoim rodzaju obozy taneczne i taneczno – językowe.

  5% rabatu na miesięczny karnet na zajęcia taneczne dla dzieci

 • Klub Karate-do i Samoobrony “Banzai”
  http://www.karate-do.home.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Po kilkunastu latach doświadczeń mamy sprawdzony program szkolenia grup do lat 12. Instruktorzy mają pełne kwalifikacje oraz wykształcenie pedagogiczna. Nasze priorytety to: całkowite bezpieczeństwo ćwiczeń, ćwiczenia ogólnorozwojowe wzmacniające mięśnie, spalające nadmiar tłuszczu, poprawiające sylwetkę, podstawy technik karate umożliwiające naukę skutecznej samoobrony.

  Rabat 33% na 3 miesiące uczestnictwa w zajęciach “Karate dla dzieci”

 • Naferie.pl
  http://www.naferie.pl/

  Naferie.pl to firma oparta na doświadczeniu i profesjonalizmie wyniesionym z ponad 15 letniej historii organizacji obozów sportowych. Budując swoją ofertę skupiliśmy się na zapewnieniu udanego wypoczynku całej rodziny, zwracając
  szczególną uwagę dzieci. Organizujemy Narciarskie Ferie Rodzinne, gdzie poprzez odpowiednie dostosowanie zajęć oraz doświadczoną kadrę instruktorów sprawimy,że każde dziecko z uśmiechem na twarzy będzie rozwijać technikę jazdy na
  nartach. W sezonie 2012/2013 zapraszamy również do szkółki narciarskiej w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku Wysoki Wierch gdzie będzie prowadzone narciarskie przedszkole oraz indywidualne lekcje jazdy na nartach i snowboardzie.

  Narciarskie Ferie Rodzinne – rabat 100zł dla każdego dziecka
  Szkoła Narciarska – rabat 10 % na Narciarskie Przedszkole oraz lekcje indywidualne.

 • Pensjonat Reymontówka***
  http://www.reymontowka.pl/

  Kościelisko, małopolskie

  Pensjonat Reymontówka oferuje Gościom wszystko to,   co najlepsze pod Tatrami – znakomitą lokalizację niedaleko    atrakcji turystycznych regionu oraz obowiązkowego punktu   programu – Krupówek, a zarazem w ciszy i   spokoju. Z doskonałym widokiem na Giewont. Pensjonat   posiada sąsiedztwo tyko z dwóch stron, więc wspaniałą panoramę Tatr   Zachodnich (od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów,   Bystre na Słowacji, aż po Kominiarski Wierch) można oglądać w   ciszy i spokoju.

  Rabat 5% na pobyty

  Rabat 10% na oferty “first minute”

  Prezent powitalny dla każdego dziecka

 • Szkoła Tańca FEN
  http://www.szkolatanca-fen.pl/

  Warszawa, śródmieście
  Nasze zajęcia prowadzą nie tylko doświadczeni i oddani tańcu instruktorzy, ale także ciekawe osobowości, które potrafią przekazać wiedzę taneczną nie tylko w sposób rzetelny i skuteczny, ale przede wszystkim ciekawy i pozwalający traktować taniec także jako zabawę ruchem przy muzyce. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, tak aby instruktor miał możliwość konsultacji poszczególnych kroków z każdym uczestnikiem zajęć.

  Rabat 15% na zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży
  Rabat 10% na wszystkie zajęcia dla dorosłych

 • SPORTEUM Tennis&Ski
  http://www.sporteum.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Działalność klubu rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to sąsiedzko-towarzyska grupa entuzjastów postanowiła wspólnymi siłami zbudować kort tenisowy w zielonej części prawobrzeżnej Warszawy. Dziś jest nas ponad 1500 klubowiczów i… 6 całorocznych kortów tenisowych.

  Rabat 10% – lekcja indywidualna tenisa

  Rabat 10% – lekcja indywidualna narciarstwa

  Rabat 10% – urodziny tenisowe

  Rabat 10% – półkolonie

  Rabat 10% – zima w mieście

 • Golf dla dzieci
  http://www.golfdladzieci.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Sport Expanse zachęca dzieci i młodych ludzi do aktywnego trybu życia. Naszym celem jest nauka gry w golfa na warszawskich osiedlach, w szkołach i przedszkolach. Organizujemy również golfowe urodziny, podczas których animujemy dzieci, zapewnimy im mnóstwo zabawy i rozgrywki oraz urodzinowe atrakcje. Golfowe urodziny możemy zorganizować zarówno na wybranej sali zabaw w całej Warszawie, na profesjonalnych symulatorach golfowych jak i w Państwa domu (wymagana jest przestrzeń wielkości24 mkw.)

  rabat 10% na wszystkie usługi

 • Klub Badmintona Badsport
  http://www.klubbadmintona.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Klub Badmintona Badsport zaprasza na treningi dzieci z klas 1-6. Zapewniamy rakiety, lotki i dobrą zabawę! Zapraszamy do wyjazdu na obozy z naszym klubem (również rodzice z dziećmi!).

  Rabat 20% na treningi badmintona dla dzieci
  Rabat 5% na obozy dla dzieci , dorosłych i rodzin

 • Szansa – Obozy żeglarskie
  http://www.szansa.gda.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Szansa to firma działająca od wielu lat. Od samego początku działalności zajmuje się przede wszystkim organizacją i prowadzeniem obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży. Nasza oferta obejmuje również obozy surwiwalowe, wędrowne i fantasy, a także ciekawe propozycje dla najmłodszych, czyli dzieci od 7 roku życia, w postaci obozów tematycznych i fabularnych. Realizujemy szkolenia na Patent Żeglarza Jachtowego oraz Sternika Motorowodnego, a w porze jesiennej na Patent Sternika Jachtowego, prowadzimy też w ramach HJK Wodnik, przy współpracy z POZŻ kursy instruktorskie.

  Rabat 5% na wszystkie obozy żeglarskie

 • Centrum Aikido Aikikai
  http://www.aikido.waw.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Klub prowadzi naukę aikido dla dzieci w wieku od 4 lat, młodzieży oraz dorosłych . Specjalną ofertą klubu są także zajęcia rodzinne, dzięki którym rodzice wraz z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie jednocześnie poznając aikido. Zajęcia dla dzieci odbywają się w grupach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat oraz dla młodzieży 13-17 lat, dodatkowo grupa rodzinna. Klub prowadzi zajęcia zumby dla dzieci i rodziców.

  Rabat 20% na zajęcia aikido

 • Akademia Tańca i Teatru im. Isadory Duncan
  http://www.akademia-tanca.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Uczymy tańca towarzyskiego, latino, salsa, taniec brzucha, taniec współczesny, taniec nowoczesny, jazz, street jazz, funky jazz, lyrical jazz, new jazz, hip-hop, hip-hop new style, hip-hop house mix, taniec nowoczesny, funky, breakdance, balet. Szkoły tańca są liczne, taka jak nasza jest tylko jedna!

  rabat 20% na pojedyncze wejście na zajęcia taneczne dla dzieci*
  * rabat nie obejmuje cen promocyjnych oraz wydarzeń jednorazowych

 • LIVE SPORT Szkoła Tenisa i Narciarstwa
  http://www.livesport.com.pl/

  Warszawa Rembertów, mazowieckie

  Szkoła Tenisa i Narciarstwa LIVE SPORT proponuje Państwu udział w zajęciach tenisowych w Całorocznej Akademii Tenisa oraz szkoleniach narciarskich prowadzonych w ramach Rodzinnego Klubu Sportowego Livesport Kids. Zapraszamy również dzieci i młodzież, dorosłych oraz całe rodziny na nasze niezapomniane letnie i zimowe wyjazdy sportowe.

  Rabat w wysokości 150 zł na letnie i zimowe wyjazdy sportowe

  Rabat 10% na zajęcia tenisowe

  Rabat 10% na szkolenia narciarskie

 • Shodan-Klub dla Maluchów
  http://www.shodan.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  PROWADZIMY zajęcia sportowe i ruchowe dla Dzieci w wieku 2-12 lat, zajęcia plastyczne i lekcje gry na gitarze, Świetlicę Pozaszkolną, Klubik Malucha
  ORGANIZUJEMY przyjęcia dla Dzieci

  Rabat 10% na wszystkie usługi

 • Kick in English – futbol po angielsku dla najmłodszych
  http://www.kickinenglish.com/

  Krosno, Rzeszów, podkarpackie

  Kick in English to jak sama nazwa mówi to kopanie po angielsku, a bliżej nauka języka angielskiego na bazie ruchowych zajęć piłkarskich. Usługi skierowane są do dzieci w wieku 2-8 lat,bazujemy na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych.  Pomyśleliśmy, że nie trzeba osobno chodzić na piłkę nożną i angielski i co ważne osobno za to płacić. Lepiej zapisać się do naszej Akademii i mieć futbol po angielsku za pół ceny! Zaczynamy wcześnie, bo już od 2 latek, czyli w wieku, gdy dziecko, jak gąbka, chłonie wiedzę (w tym języki obce) w tempie expressowym i do tego dosyć swobodnie stąpa na dwóch nóżkach.Obecnie prowadzimy zapisy do pięciu różnych grup wiekowych pracując jednocześnie nad planem zajęć dla dzieci starszych.

  Wszystkich kochających zdrowy tryb życia, sport jak i ciekawskich naszego programu zapraszamy na darmowe zajęcia prezentacyjne.

  Rabat 25% – opłata członkowska

  Rabat 15% – opłata za pierwszy miesiąc

 • Ogólnopolskie Stowarzyszenie Modelarzy
  http://www.osm-rc.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Sklep modelarski oraz tor wyścigowy na terenie CH Blue City

  Rabat 10% na wypożyczenie modelu zdalnie sterowanego od poniedziałku do piątku
  Rabat 10 % na jazdy na torze Carrera
  Rabat 50 % na drugą godzinę wyścigowego przyjęcia urodzinowego

 • TATOSTREFA
  http://www.tatostrefa.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Aktywnie i ciekawie spędzony czas taty z dzieckiem. Zabierz swoje dziecko na Weekend  z Tatą lub pojedź z nami w sobotę Tatobusem.  Mamom wstęp wzbroniony! Na wyprawę lub wycieczkę jadą  tylko tatusiowie z dziećmi a mamy mają wolne. Spędzicie fantastyczne chwile razem.  Bawimy się w kameralnych grupach (do 15 tatusiów).

  Rabat 10% na Tatobus – sobotnia wycieczka autobusem po Warszawie

  Rabat 10% na Weekend z Tatą – weekendowa wycieczka z noclegiem

 • Okey Czarter
  Okey Czarter
  http://www.okeyczarter.pl/

  Giżycko, warmińsko-mazurskie

  Ahoj !!! Firma Okey Czarter zajmuje się organizacją rejsów ze sternikami oraz czarterem łodzi różnych typów od 6 – 12m długości. Port macierzysty PTTK Wilkasy ul. Niegocińska 1 11-500 Wilkasy koło Giżycka. Zajmujemy się również organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm z regatami i innymi atrakcjami.
  Do zobaczenia na Mazurach !!!!

  Rabaty 10-30% na wybrane rejsy w wybranych miesiącach

 • SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń****

  Ustroń, śląskie

  Komfortowy obiekt, położony w malowniczej, uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia – Zawodzie. Dzięki posiadanemu zapleczu, oferowanym atrakcjom i udogodnieniom tworzy nowoczesne Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne, idealne na rodzinny wypoczynek i spotkania biznesowe.

  Na terenie hotelu znajdują się liczne atrakcje, takie jak:

  • strefa Wellness: basen z brodzikiem, hydromasaże, przeciwfala, jacuzzi, strefa saun, klimatyzowana sala fitness
  • gabinety SPA, Baby SPA
  • Restauracja Atmosfera
  • Bar H2O z widokiem na basen
  • atrakcje dla dzieci: m.in. Kids Club, plac zabaw przed hotelem, skate park, ścianka wspinaczkowa, Baby SPA
  • bezpłatna wypożyczalnia rowerów górskich i sprzętu do Nordic Walking

  Rabat 5% na specjalne pakiety pobytowe

 • Biuro Usług Turystycznych BUT
  http://www.kochamwakacje.pl/kolonie

  Warszawa, mazowieckie

  Istniejemy ponad 19 lat. Życie nauczyło nas, że udany wypoczynek to nie tylko miejsce, hotel, program, to przede wszystkim LUDZIE, którzy tworzą wspaniały wypoczynek i niezapomniane wspomnienia z wakacji.

  Rabat 10% na kolonie dla dzieci 5-13 lat organizowane przez  Biuro Usług Turystycznych BUT (rabat nie łączy się z innymi promocjami)

 • Akademia Tańca i Fitnessu Metrum
  http://www.metrum.poznan.pl/

  Poznań, wielkopolskie

  Akademia Tańca Metrum jako najliczniejsza szkoła tańca w Wielkopolsce cieszy się wieloma sukcesami już od 1997 roku dzięki ciężkiej pracy pod okiem wybitnego choreografa, dyplomowanego nauczyciela tańca Małgorzaty Wieczorek,
  tancerze Akademii stali się liderem w poznańskim ruchu tanecznym. Akademia Tańca Metrum jest członkiem Polskiej Federacji Tańca, oraz International Dance Organization.

  Rabat 5 % na zajęcia dla dzieci z tańca nowoczesnego HIP-HOP w kategorii wiekowej 3-7 i 8-11 lat w grupach początkujących ( w dwóch dzielnicach Poznania; Rataje i Piątkowo)

  Rabat 5 % na zajęcia dla dzieci z tańca klasycznego BALET w kategorii wiekowej 3-7 lat w grupach początkujących ( w dwóch dzielnicach Poznania; Rataje i Piątkowo)

  Rabat 5 % na zajęcia dla dzieci z gimnastyki w kategorii wiekowej 4-11 lat w grupach początkujących ( w dwóch dzielnicach Poznania; Rataje i Piątkowo)

 • Wyspa Dzieci
  http://www.femmeritum.pl/

  Wyspa Dzieci to tygodniowe lub dwutygodniowe wakacyjne spotkania dzieci, które w przyjaznym otoczeniu, pod uważnym okiem wychowawców i trenerów bawią się, uczą i rozwijają swoje predyspozycje, zdolności, talenty.

  Kadrę pedagogiczną: psychologów, pedagogów, wychowawców łączy idea rozwoju dzieci w równowadze i w harmonii z samym sobą i otaczającym je światem. Poza zabawami, grami rozwijającymi myślenie, poznanie, sprawność fizyczną, zdolności artystyczne dzieci uczą się współbrzmienia ze swoimi kolegami i koleżankami oraz z naturą. Rozwijają wrażliwość na piękno otaczającego świata i na drugiego człowieka. W działaniu w grupie uczą się rozwiązywania konfliktów, negocjowania, podejmowania decyzji, odmawiania. Pozyskanie i rozwijanie tych umiejętności służy pomyślnemu układaniu sobie relacji z rówieśnikami.

  Rabat 10% na obozy dla dzieci

 • Klub Laloba
  http://www.lalobafitness.pl/

  Kraków, małopolskie

  Wspieramy dzieci w rozwoju poprzez RUCH i TWÓRCZĄ ZABAWĘ.Chcemy, aby dzięki zajęciom ruchowym w naszym Klubie dzieci nabywały nowych umiejętności ruchowych, ćwiczyły wyobraźnię, zawierały nowe znajomości, a przy tym zyskiwały wiele niezwykłych wspomnień. Wiemy, że dla dzieci ruch jest niezbędnym elementem rozwoju. Chcemy więc je do niego zachęcić. Sprawić, żeby się nim zainteresowały, a to zainteresowanie kontynuowały w dalszym życiu. Przygotowaliśmy specjalnie dla nich wiele zajęć m.in. rożne rodzaje tańca, zajęcia adaptacyjne, sztuki walki, sportową gimnastykę.

  Rabat 15 % na pojedyncze zajęcia

  Rabat 10% na karnety

  Rabat 10% na organizację urodzin

 • Klub Tenisowy Smecz
  http://www.kortysmecz.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Zapraszamy na korty tenisowe zlokalizowane w pobliżu metra Stokłosy na Ursynowie. Oferujemy trzy korty otwarte, w sezonie zimowym pokryte balonem oraz całoroczną halę tenisową. Jesteśmy szkołą tenisa oferującą naukę tenisa indywidualnie i w grupach, zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. Współorganizujemy również wyjazdy i obozy sportowe.

  Rabat 10% na wynajem kortu i naukę tenisa

 • Let’s Swim
  http://www.letsswim.pl/

  Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, mazowieckie

  Zapraszamy dzieci do 8 roku życia. Nasz kurs obejmuje 10 lekcji po 30 minut. Nasz program jest zawsze dostosowany do wieku oraz umiejętności dziecka. Zapewniamy sprzęt, zabawki oraz ubezpieczenie. Nasze zajęcia prowadzone są przez rehabilitantki z uprawnieniami instruktorskimi.

  Rabat 10% na wszystkie zajęcia

 • JODAN Pawel Piotrowski
  http://www.jodan.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Zapraszam na zajęcia z dziećmi od 4 lat – dwie grupy dzieci. W środy zajęcia dla Rodziców oczekujących na dzieci . Zajęcia samoobrony koedukacyjne dla dorosłych i młodzieży oraz zajęcia AIKIDO DLA DZIECI. Podczas treningów dla dzieci szczególnie duża waga przykładana jest do ćwiczeń ogólnorozwojowych, poprawiających kondycję i zdrowie. Zapisy trwają cały rok – każdy może dołączyć w dowolnym terminie.

  Rabat 15% na zajęcia dla dzieci i dorosłych

 • Strefa Sportu
  http://www.strefa-sportu.pl/

  Swarzędz, wielkopolskie

  Strefa Sportu Tenis & Fitness to nowy styl spędzania wolnego czasu, to nowe miejsce dla ludzi aktywnych. Prowadzimy zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży- SZKOŁA TENISA I PRZEDSZKOLE TENISOWE. W naszej ofercie mamy również półkolonie tenisowe: WAKACJE Z TENISEM oraz FERIE Z TENISEM. Od dwóch lat funkcjonuje w naszym obiekcie Uczniowski Klub Sportowy Strefa Sportu Tenis&Fitness. UKS ma na celu upowszechnianie kultury fizycznej, a w szczególności gry w tenisa ziemnego wśród dzieci i młodzieży. Realizujemy nasze cele poprzez organizowanie wydarzeń sportowych oraz udostępnianie terenów sportowych dla dzieci i młodzieży.
  Rabat 10% Szkoła Tenisa – rabat na karnet miesięczny na 4h treningowe w grupie 8 osobowej
  Rabat 10% Przedszkole Tenisowe – rabat na karnet miesięczny na 4h treningowe w grupie 8 osobowej
  Rabat 10% Wakacje z tenisem – rabat na jeden turnus półkolonii tenisowych letnich / zimowych organizowanych przez klub Strefa Sportu

 • Oto Szczęśliwi Geniusze
  Oto Szczęśliwi Geniusze
  http://www.otoszczesliwigeniusze.pl/

  Współczesny świat ma coraz większe wymagania. Już w szkole przed młodymi ludźmi stawiane są coraz wyższe poprzeczki, przy jednoczesnym lekceważeniu wychowania emocjonalnego. Nasze dzieci są narażone na związany z tym stres, z którym nie potrafią sobie radzić. Upadek prawdziwych wzorców moralnych i dewaluacja podstawowych ludzkich wartości, takich jak: akceptacja, współczucie, szacunek, bezinteresowne dzielenie się, stwarza przed nami groźną wizję świata rządzonego przez ludzi zestresowanych i zagubionych.

  Rabat 100 zł na wakacje Szczęśliwych Geniuszy

  Rabat 25 % na 1 karnet 4 wejść (60 zł, zamiast 80 zł).

 • SOTO
  http://www.soto.waw.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe to przede wszystkim ośrodek sztuk walki, jeden z największych w Polsce, w którym nauczane są takie dyscypliny jak Aikido, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Ken-Jutsu, Muay-Thai (Tajski Boks) i samoobrona. Hatha Joga wg Sivanandy oraz nauka Języka Japońskiego, warsztaty Origami, Kaligrafii Japońskiej, Masaże, nauka gry na gitarze są doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty promującej kulturę i sztukę nie tylko Dalekiego Wschodu. Zajęcia są skierowane zarówno do dzieci i młodzieży jak i dorosłych i seniorów.

  Rabat 10% na zajęcia sztuk walki – (ul.Karolkowa, ul.Smolna)
  Rabat 5% na zajęcia języka japońskiego – (ul.Karolkowa)
  Rabat 10 % na zajęcia origami – (ul.Karolkowa)
  Rabat 5% na organizacje urodzin w SOTO – (ul.Karolkowa)
  Rabat 5% na zakupy w sklepie SOTO asortymentu do sztuk walki – (ul.Karolkowa)

 • Klub Jeździecki Chrobry
  http://www.klubjezdziecki.pl/

  Warszawa, mazowieckie
  Klub został założony z myślą rozwinięcia sekcji sportowej i promowania jeździectwa. Ponadto, Klub pełni funkcję integracyjną, czego przykładem jest stale przybywająca ilość członków w nim zrzeszonych. W Klubie największą wagę przykładamy do prawidłowego wyszkolenia jeźdźca i konia.

  Rabat 17% na zajęcia półgodzinne na lonży dla początkujących (25 zł zamiast 30 zł)
  Rabat 17% na zajęcia godzinne w grupie – (50 zł zamiast 60 zł)

 • Team Spirit
  http://www.teamspirit.pl/

  Warszawa, mazowieckie
  Team Spirit to grupa pasjonatów sportu, którzy postanowili ze swojego hobby uczynić sposób na życie. Profesjonalizm i zawodowstwo z jednej strony, polot i entuzjazm z drugiej. A po środku szeroki wachlarz pomysłów: zaskakujących, zwariowanych, ekstremalnych, czyli wszystko to, co rodzi się w głowie młodych i kreatywnych ludzi z pasją. Od wielu lat zajmujemy się organizacją wyjazdów sportowo-rekreacyjnych dla klientów indywidualnych, rodzin, a także dzieci. Zdobyte doświadczenia pomagają nam tak przygotować program, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Żeby sprostać wymaganiom naszych klientów, także tych najmłodszych, co wyjazd wprowadzamy nowe atrakcje i autorskie rozwiązania organizacyjne. Zimowe wyjazdy na narty są na najwyższym poziomie. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych instruktorów i animatorów, a przede wszystkim maksimum bezpieczeństwa. Jeśli jesteś: wymagającym narciarzem, miłośnikiem zapierających dech w piersiach widoków, fanem białego szaleństwa i dobrej zabawy, to koniecznie zapoznaj się z ofertą zimową 2012/2013!

  Rabat 5 % na ofertę zimową i letnią
  Rabat nie obejmuje szkolenia narciarskiego lub snowboardowego

 • SOCATOTS Piłkarskie Maluszki
  http://www.socatots.pl/

  Jeżeli Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy, warto pomyśleć o zajęciach Socatots.Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców.Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie ma sport dla rozwoju najmłodszych. Im wcześniej dziecko angażowane jest w zajęcia sportowe, tym szybciej i szerzej rozwija swoje ciało i umysł. Nie pozostaje to oczywiście bez wpływu na ogólną sprawność w wieku dorosłym, w końcu “czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”.

  Rabat 30% przy opłacie za Pakiet startowy Socatots. (pakiet zawiera-koszulkę,spodenki,getry,woreczek,miarkę wzrostu,książeczki umiejętności i poradnik dla rodzica).

 • Akademia Ruchu
  http://www.akademiaruchu.eu/

  Warszawa, mazowieckie

  Akademia Ruchu to zgrany zespół. Wyznajemy filozofię, że firma to ludzie, dlatego staramy się zapewniać każdemu z nas dostęp do wiedzy na temat najnowszych trendów w dziedzinie, którą się zajmujemy. Nasi pracownicy biorą udział w seminariach, a także uczestniczą w konferencjach jako prelegenci. Akademia Ruchu należy do WABCswim (World Aquatic Babies & Children – światowej organizacji pływania niemowląt i dzieci) oraz do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt (PSPN)

  Rabat 10% na wybranych pływalniach (Anin, Raszyn, Wołomin) oraz na 1-szą wizytę w naszym gabinecie

 • Studio tańca Step Dealers
  http://www.stepdealers.com/

  Warszawa, mazowiecki

  Step Dealers to miejsce kultury ulicznej, więc w naszym stałym planie zajęć znajdziesz lekcje tańca poświęcone takim stylom jak: breaking, hip hop, ragga, house, popping, locking, dancehall i krump. Zajęcia dedykowane są dorosłym (Step Dealers Twoja Firma), młodzieży oraz dzieciom  w wieku od 6 do 12 roku życia (Step Dealers Junior). Wiemy, że bez muzyki nie było by tańca, dlatego w naszej Dźwięk Kanciapie,  oprócz bębnów, gitary, perkusji, nasi uczniowie mogą stawiać swoje pierwsze kroki za konsolą  w klasie z dj’ingu (Scratch Dealers).

  Rabat 20% na zajęcia taneczne Step Dealers JUNIOR (dla dzieci do 12 roku życia)

  Rabat 15%  na pozostałe zajęcia taneczne oraz muzyczne (dj, beatbox).

 • Pepeland Miasteczko Rozrywki
  http://www.pepeland.pl/

  Dziekanów Nowy k/Warszawy, mazowieckie

  Odwiedziny w mini zoo, zabawa w małpim gaju, zwiedzanie samochodów bojowych, zwiedzanie helikoptera i czołgu, trzy place zabaw (karuzela, huśtawki, zjeżdżalnia), sala sportowa, trampolina, boiska do gier zespołowych, przejażdżka wozem, oprowadzanie na koniu, jazda samochodem terenowym z przyczepą lub strażą pożarną, jazda zgarniarą, zamek dmuchany, quady i buggi, rozpalenie grilla pod altaną, koparka
  Rabat 20% na wejście i atrakcje w Parku rozrywki.

 • AKADEMIA MTN
  http://www.mtn.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  MTN – Akademia Sportu proponuje: Akademia Tenisa ( przedszkole i szkoła tenisowa, zajęcia indywidualne), Obozy wakacyjne i zimowe (kolonie sportowe dla dzieci i młodzieży, rodzinne wczasy sportowe dla rodzin z dziećmi )

  Rabat 20 % na pierwsze zajęcia
  5% przy zakupie karnetu 3 miesięcznego

 • COGITO Centrum Kolonii i Obozów
  http://www.obozy.pl/

  Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. działa od 1998 r. Zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez wypoczynkowych i turystycznych.
  Kierujemy się dewizą: Każdemu – od lat 1 do 111 należy się udany odpoczynek. Wakacje, urlopy, ferie, weekendy – nawet te tzw. długie – zawsze są za krótkie ;)

  50 zł  upustu na kolonie i obozy młodzieżowe

 • Medi Family
  http://www.medifamily.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  U nas możesz w pełni zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. W naszej ofercie znajdują się: rehabilitacja dzieci, rehabilitacja pourazowa, rehabilitacja domowa, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż limfatyczny, konsultacje dietetyczne, konsultacje z logopedą, leczenie wad postawy oraz specjalistyczne doradztwo z zakresu zdrowego trybu życia i odżywiania dla kobiet w ciąży.

  Rabat 50% na diagnozę postawy + program korekcyjny

  Rabat 20% na korektywę dla dzieci

  Rabat 10% na wszystkie porady dietetyczne

  Rabat 10% na diagnozę logopedyczną

  Rabat 10% na ćwiczenia indywidualne logopedyczne

  Rabat 10% na indywidualną domową rehabilitację

 • Gabinet Psychologiczny RAZEM
  http://www.razempsycholog.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapię, coaching oraz wsparcie dla dorosłych, młodzieży i dzieci.Udzielamy konsultacji psychologicznych rodzicom doświadczającym kłopotów rodzinnych i wychowawczych oraz wykonujemy diagnozę poziomu rozwoju dziecka. Pomagamy dorosłym i młodzieży doświadczającym kryzysu osobistego i życiowego, zmagającym się z niską samooceną, trudnościami w kontaktach społecznych. Zajmujemy się leczeniem nerwicy, depresji i innych problemów.

  Rabat 10 % na wszystkie usługi (konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna, psychoterapia pary, konsultacja dla rodziców).

 • Centrum Zdrowia i Dietetyki Bella Vita
  http://www.bellavita.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Twoje dziecko nie chce jeść zdrowych produktów? Ma problemy z nadwagą/otyłością? Martwisz się o jego zdrowie? Skorzystaj z naszej oferty!

  • rabat 20% na pierwszą wizytę u dietetyka
 • Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju “Morcinka5″
  http://www.morcinka5.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  “Morcinka 5″ to 150m2 powierzchni w trzech poziomach. Lokal ten zagospodarowaliśmy tak by w jednym miejscu pomieścić gabinety terapeutyczne, księgarnię oraz salę integracji sensorycznej. Chcemy by na mapie placówek terapeutycznych w Warszawie, było to miejsce wyjątkowe ze względu na jakość oraz tematykę prowadzonych zajęć. Dla nas najważniejsza jest jakość, a nie ilość.

  Rabat 10% na terapię logopedyczną i integracji sensorycznej

 • ANIMUS-AWG
  http://www.animus-awg.pl/

  Marki k/Warszawy, mazowieckie

  Rzetelne i sprawdzone opiekunki, nianie, gosposie oraz osoby do pomocy w domu.

  rabat 10% – usługa polecenia osoby do sprzątania / prowadzenia domu

  rabat 10%- usługa polecenia osoby do opieki nad dzieckiem / dziećmi

 • DENTIS Klinika stomatologiczna
  http://www.dentis-stom.pl/

  Klinika stomatologiczna DENTIS zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, aż po protetykę i implantologię.

   

  Rabat 10% na usługi stomatologiczne w zakresie stomatologii zachowawczej (dzieci i dorosłych),diagnostyki,profilaktyki i higieny stomatologicznej.

 • EduPoint.pl
  http://www.edupoint.pl/

  Studio Twórczego Rozwoju EduPoint.pl powstało z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Tworzy go zespół doświadczonych pedagogów i terapeutów. Naszym celem jest rozwijanie zdolności dziecka oraz wspomaganie jego harmonijnego rozwoju.

  Rabat 10% na diagnozę integracji sensorycznej (3 x 60 minut).

  Rabat 10%  na 3 pierwsze spotkania terapii integracji sensorycznej (60  minut)

  Rabat 10% na diagnozę logopedyczną  –  przy wykupieniu karnetu na 10 zajęć 11 zajęcia gratis!

  Rabat 10% na diagnozę pedagogiczną  – przy wykupieniu karnetu na 10 zajęć 11 zajęcia gratis!

 • Centrum Małego Człowieka
  http://www.cmc.edu.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  CMC to centrum zabawy, edukacji i twórczego rozwoju, stworzone z myślą o dzieciach i ich opiekunach.  Dzieci są naszą pasją, dlatego przygotowujemy dla nich coraz to nowe propozycje aktywności. Jesteśmy profesjonalistami i twórczo podchodzimy do każdego przedsięwzięcia.

  10% zniżki na organizację urodzin dla dzieci w lokalu CMC

  10% zniżki na karnet na zajęcia dla dzieci tj.: MALI ODKRYWCY i KOLOROWY KĄCIK

  10% zniżki na wpisowe do klubiku ZIELONY DOMEK

  10% zniżki na wpisowe do przedszkola BAŁABAJKA

 • Wellness Dentica
  http://www.wellnessdentica.pl/

  Przedstawiamy Państwu klinikę, oferującą pełną opiekę stomatologiczną. Proponujemy szeroki zakres usług, począwszy od stomatologii estetycznej czy stomatologii dziecięcej, po chirurgię stomatologiczną czy implanty zębów. Wellness Dentica zaprasza!

  pierwsza wizyta gratis

  coroczne przeglądy dla klientów gratis

  rabat 10% na ortodoncję

  rabat 15% na stomatologię dziecięcą i zachowawczą

  (usługa 1+1) rabat 15% na wizytę dziecka w przypadku gdy naszym pacjentem będzie dziecko z rodzicem/babcią lub dziadkiem

  (usługa 2+1) rabat 20% na wizytę dziecka gdy naszym pacjentem poza dzieckiem będą jego rodzice lub dziadkowie/inni członkowie rodziny

 • Klubo-kawiarnia COCO Cafe
  http://www.cococafe.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  COCO Cafe to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Mokotowa, które jest zoptymalizowanym połączeniem strefy dziecka i rodzica. Przestrzeń kreatywnego rozwoju Twojego malucha, wykreowaliśmy tak by był komfortowy zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Tu poczujecie się jak w podwodnym świecie, dzieciaki oprócz szaleństwa w małpim gaju, pouczą się angielskiego lub wezmą udział w zajęciach plastycznych. W tym samym czasie mamy wypiją dobrą kawę, przekąszą coś pysznego, powymieniają się ubrankami lub podziergają na drutach.

  Rabat 10% na urodziny w COCO Cafe
  Rabat 10% na zabawę w Małpim Gaju w COCO Cafe
  Rabat 10% na pozostawienie dziecka pod opieką animatorów COCO

 • OUR PRESCHOOL
  http://www.ourpreschool.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Naszą misją jest pokazywanie dzieciom świata jako wielkiego niezwykłego pola możliwości. Z jednej strony jako całości, za którą każdy jest odpowiedzialny, z drugiej strony jako mozaiki kolorowych puzzli, z których każdy jest piękny, bo różni się od innych. Owa wielkość i zróżnicowanie świata ma być dla dzieci zachętą do przygód i radosnego odkrywania, bez uprzedzeń i lęku, bez barier i obciążeń, za to z wrażliwością i szacunkiem dla innych.

  Rabat 5 %  na pobyty wakacyjne dzieci, których przedszkola są zamknięte w wakacje. (oferujemy całe lato warsztatów z nauką języka angielskiego)

 • Oto Szczęśliwi Geniusze
  Oto Szczęśliwi Geniusze
  http://www.otoszczesliwigeniusze.pl/

  Współczesny świat ma coraz większe wymagania. Już w szkole przed młodymi ludźmi stawiane są coraz wyższe poprzeczki, przy jednoczesnym lekceważeniu wychowania emocjonalnego. Nasze dzieci są narażone na związany z tym stres, z którym nie potrafią sobie radzić. Upadek prawdziwych wzorców moralnych i dewaluacja podstawowych ludzkich wartości, takich jak: akceptacja, współczucie, szacunek, bezinteresowne dzielenie się, stwarza przed nami groźną wizję świata rządzonego przez ludzi zestresowanych i zagubionych.

  Rabat 100 zł na wakacje Szczęśliwych Geniuszy

  Rabat 25 % na 1 karnet 4 wejść (60 zł, zamiast 80 zł).

 • Świetlica domowa „Po lekcjach”
  http://www.po.lekcjach.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Świetlica narodziła się z naszych wieloletnich marzeń i ogromnej chęci stworzenia miejsca, w którym dzieci po szkole będą mogły spędzić miło czas w przyjaznej domowej atmosferze, a przy tym będą mogły rozwijać woje zainteresowania i co bardzo ważne a może i najważniejsze –odrabiać prace domowe w niedługim czasie po zajęciach lekcyjnych.

  Rabat 10 % na korzystanie ze świetlicy domowej

  Rabat 10% na organizację urodzin

  Rabat 10% na zajęcia pozalekcyjne

 • Centrum Nasze Dzieci
  http://www.bemowo-naszedzieci.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Centrum Nasze Dzieci to magiczne miejsce zabawy i rozwoju dla dzieci, młodzieży a także ciekawe miejsce dla rodziców. Uczymy, bawimy i inspirujemy. Naszym celem jest aktywne wspieranie rozwoju dzieci poprzez pobudzanie indywidualnych zdolności i zainteresowań, kształtowanie wrażliwości estetycznej, moralnej i społecznej. Podczas każdych naszych zajęć aktywizujemy zarówno ciało, jak i umysł – wspieramy prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka. Każdy znajdzie tu dla siebie ciekawe zajęcia.

 • Niepubliczne Przedszkole Katolickie
  http://www.przedszkole.100firm.pl/

  Wyszków, mazowieckie

  Niepubliczne Katolickie Przedszkole  realizuje założenia pedagogiki Marii Montessori. Głównym zadaniem tej  pedagogiki jest wspieranie spontanicznej i twórczej aktywności dzieci  oraz danie im szansy na wszechstronny rozwój fizyczny, duchowy,  kulturowy i społeczny.

  Rabat 10% na całą ofertę

 • Centrum Opieki- profesjonalne usługi opiekuńcze
  http://www.opiekunki.pl/

  Warszawa, mazowieckie 

  Niania z pasją i zaangażowaniem? Czy to w ogóle możliwe? Gdzie taką znaleźć?
  Wejdź na opiekunki.pl i przekonaj się jakie to proste! Twoi bliscy zasługują na najlepszą opiekę.  Skontaktuj się z nami już teraz i znajdź nianię godną zaufania

  rabat 15%, ostateczna oferta cenowa będzie przedstawiona po zapoznaniu się z wymaganiami Klienta

 • Ekologiczno-Artystyczne Przedszkole i Żłobek Wesoły Reksio
  http://www.wesolyreksio.przedszkole.blizej.info/

  Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  Realizujemy najnowszy program Nowej Ery “Ku dziecku” zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i nagrodzony za najlepszy program wychowania przedszkolnego. Korzystamy także z szeregu innych opracowań i autorskich programów ekologicznych i artystycznych.

  Przedszkole: rabat 10% na czesne, rabat 20% na wpisowe

  Żłobek: rabat 5% na czesne, rabat 30% na wpisowe

  Sobotnie warsztaty: rabat 10% na wstęp

  Imprezy urodzinowe: rabat 15% i tort gratis!

 • Happy Kids’ Academy – Europejskie Przedszkole Językowe
  http://www.happykidsacademy.pl/

  Pragniemy by dzieci szczęśliwie szły przez życie i były gotowe na kolejne wyzwania – stąd nasza nazwa: Happy Kids’ Academy. Przedszkole ma profil językowo-europejski, a w jego ramach oferujemy codzienny kontakt z językiem angielskim oraz poszerzony program edukacji europejskiej.

  100 zł rabatu na opłatę wpisową do przedszkola

  10% zniżki na organizację urodzin dla dziecka w Happy Kids’ Academy

 • Perfect Care24 Opieka i Pomoc Domowa
  http://www.perfectcare24.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Perfect Care24- profesjonalne biuro doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji personelu domowego. Większość nowych zleceń pochodzi z rekomendacji naszych klientów. Doświadczone nianie do niemowlęcia, kreatywne opiekunki do przedszkolaka, guwernantki do wspomagania i rozwijania zdolności ucznia. Skutecznie. Rzetelnie. Jak dla siebie…

  Rabat 15% na rekrutację niani/opiekunki w pełnym wymiarze godzin plus informacje niezbędne do udanej współpracy z wybraną opiekunką

   

 • Sanvita – Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej
  http://www.instytutsanvita.pl/

  Oferujemy szkolenia i warsztaty nie tylko o tym jak zdrowo się odżywiać i uniknąć chorób, możecie się dowiedzieć jak wzmocnić odporność dietą, o tajemnicach witamin, dlaczego warto jeść produkty mleczne, a dlaczego warzywa. Te i inne interesujące zajęcia w połączeniu ciekawej oraz wartościowej wiedzy z zabawą mogą odbyć się już na najbliższych lekcjach czy urodzinach Twojego dziecka !

  do 100% rabatu!

 • Shodan-Klub dla Maluchów
  http://www.shodan.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  PROWADZIMY zajęcia sportowe i ruchowe dla Dzieci w wieku 2-12 lat, zajęcia plastyczne i lekcje gry na gitarze, Świetlicę Pozaszkolną, Klubik Malucha
  ORGANIZUJEMY przyjęcia dla Dzieci

  Rabat 10% na wszystkie usługi

 • Przedszkole i Żłobek Piaskowy Smok
  http://www.piaskowysmok.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Zapewniamy profesjonalną całodzienną opiekę nad dziećmi. W planie dnia codziennie ciekawe zajęcia muzyczne i plastyczne, w po wytężonej aktywności muzykoterapia i wyciszenie ( dla chętnych leżakowanie). Zapewniamy naukę j. angielskiego na światowym poziomie oraz realizację podstawy programowej MEN.

  Rabat 10% na czesne w żłobku i przedszkolu (ulgi nie łączą się),

  Pierwszeństwo przy zapisach

 • Klub Malucha “U Puchatka”
  http://www.klubupuchatka.pl/

  Poznań, wielkopolskie

  Klub Malucha “U Puchatka” to prywatny żłobek sprawujący opiekę nad dziećmi w wieku od 20tygodnia do 3roku życia. By Twój maluszek rozwijał się z uśmiechem…:)

  rabat 20% przy zakupie pełnego abonamentu

  rabat 10% przy zakupie pakietów  godzinowych (120h w miesiącu, 60, lub 25h).

 • Jaskinia Talentów
  Jaskinia Talentów
  http://www.jaskinia-talentow.pl/

  Sulejówek k/Warszawy, mazowieckie

  Zajęcia adaptacyjne, taniec, teatr, ceramika, szachy, rytmika, matematyka na wesoło itp.  Odkrywanie Talentów a następnie ich rozwijanie.

  Rabat 50 % zniżki na wpisowe

  Rabat  10 % na czesne przez  okres 2 miesięcy

 • MiniPrzedszkolak- Punkt Przedszkolny
  MiniPrzedszkolak- Punkt Przedszkolny
  http://www.miniprzedszkolak.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  MiniPrzedszkolak to miejsce stworzone z miłości do dzieci , które nie chodzą do żłobka czy przedszkola, a ich rodzice pracują. W ciągu dnia prowadzimy zajęcia dla dzieci, tak aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny.

  Rabat 10% przy zapisie dziecka na 4h/dziennie

  Rabat 15% przy zapisie dziecka na pełen pobyt

 • Przedszkole “Zig Zag”
  http://www.przedszkole-zigzag.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Przedszkole na Gocławiu zaprasza Rodziców i Dzieci od 1,5 roku do 6 lat.

  Rabat 40% na pobyt na godziny w Przedszkolu Zig-Zag

  Rabat 10% na wpisowe do Przedszkola Zig-Zag

  Rabat 10% na zajęcia baletowe (4 latki) w Przedszkolu Zig-Zag

  Rabat 15% na przedstawienia teatralne w Przedszkolu Zig-Zag, mieszczącego się w Warszawie przy ul. Witwickiego 4.

 • Agencja Opiekunek EDUCATOR - Profesjonalne Nianie
  Agencja Opiekunek EDUCATOR - Profesjonalne Nianie
  http://www.educator.waw.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom związanym z chęcią harmonijnego połączenia wychowania Dziecka z obowiązkami zawodowymi, stworzyliśmy profesjonalną instytucję, której misją i celem jest zapewnienie Waszym Dzieciom fachowej i troskliwej opieki.Bez względu na to, ile czasu Wasze Dziecko spędzić będzie miało z przyszłą Nianią, każda z kandydatek rejestrowana w naszej bazie przechodzić będzie szczegółowy, wielostopniowy proces selekcji, weryfikację przedkładanych nam dokumentów, drobiazgowy wywiad psychologiczny pod kątem braku przeciwwskazań do sprawowania opieki nad niemowlętami i starszymi dziećmi.

  Rabat 10% na wszystkie usługi EDUCATOR Profesjonalne nianie

 • Klub Dziecka
  http://www.klubdziecka.pl/

  Piaseczno, mazowieckie

  LUB DZIECKA to nie tylko miejsce dla Twoich pociech. Podczas, gdy Twoje dziecko, zgodnie z naszym mottem, będzie się w KLUBIE rozwijać poprzez naukę i zabawę, Ty możesz odpocząć na ustronnej antresoli, przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, nadrabiając zaległości prasowe,  zapominając na chwilę o troskach dnia codziennego.

  Rabat 15% na bilety wstępu do sali zabaw

  Rabat 15% na organizację urodzin w dniach poniedziałek-czwartek

 • Mini Żłobek Bajkowy Świat
  http://www.bajkowyswiat.edu.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Jesteśmy Klubem Malucha z wieloletnimi tradycjami. Nasza kadra wie co jest najlepsze dla naszych Podopiecznych, dlatego też, spełniamy wszelkie marzenia dzieci.

  Rabat 50% na wpisowe

  Rabat 10 %  przy pełnym czesnym na czesne przez pierwsze pół roku

 • Ad Verbum – Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
  http://www.adverbum.net.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Celem naszego centrum jest udzielenie pomocy w zakresie terapii mowy i dysleksji. Prowadzimy działalność profilaktyczną, diagnostyczną, terapeutyczną, doradczą i szkoleniową. Zapewniamy starannie dobrany zespół terapeutów, dla których praca jest pasją.

  Logopedia – diagnoza rabat 20 %, terapia – przy wykupieniu 4 spotkań w miesiącu – 5 gratis

  Integracja sensoryczna – po przeprowadzeniu całej diagnozy pierwsze spotkanie terapeutyczne (60 minut) gratis, terapia – przy wykupieniu 4 spotkań w miesiącu – 4 spotkanie 50% ceny

  Diagnoza dysleksji / dysgrafii/ dyskalkulii – dwa 2-godzinne spotkania spotkania –  przy wpłacie z góry całej sumy rabat 10%, terapia pedagogiczna – przy wykupieniu 4 spotkań w miesiącu * – 5 gratis

  Obóz psychoterapeutyczny dla osób z niepłynnością mowy, jakających się, mówiących zbyt szybko lub niezrozumiale – przy wyjeździe na obóz w roku szkolnym – 2 bezpłatne konsultacje logopedyczne

 • Gordent – Gabinet stomatologiczny
  http://www.gordent.pl/

  Atutem naszej przychodni jest fakt, że do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Usługi świadczone w NZOZ GORDENT wykonujemy w oparciu o fachowa wiedzę, wieloletnie doświadczenie, sprawdzone materiały i najbardziej restrykcyjne normy sanitarne, tak aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.

  Rabat 10% na usługi stomatologiczne w NZOZ Gordent

 • ZAKĄTEK RADOŚCI
  http://www.zakatekradosci.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Nasza Placówka mieści się na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej 41 – na terenie kompleksu biurowego Empark. Dzięki takiej wyjątkowej lokalizacji Rodzice mają swoje Pociechy blisko  miejsca pracy, co znacząco wzmacnia poczucie bezpieczeństwa zarówno Dziecka, jak i Rodzica.

  Rabat 10% na wszystkie odpłatne warszataty

  Rabat 10% na wakacje w mieście

  Rabat 10% na ferie w mieście

 • Rodzinny Zakątek
  http://www.rodzinnyzakatek.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Rodzinny Zakątek to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz kawiarnię i salę  zabaw dla dzieci. To profesjonalna opieka a także ciekawe zajęcia dla Twojego dziecka. Zajmujemy się również organizacją urodzin i innych imprez tematycznych oraz prowadzimy zajęcia fitness dla mam.

  Rabat 10% na organizację urodzin w Rodzinnym Zakątku od poniedziałku do piątku

  Rabat 20% na wejście do sali zabaw

 • Żłobki Tęczowe Misie
  http://www.teczowemisie.edu.pl/

  Kraków, małopolskie

  Żłobki Tęczowe Misie w Krakowie to marka dobrze znana krakowskim rodzicom
  Serdecznie zapraszamy do naszych placówek dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Staramy się aby każdy dzień był wypełniony zabawą oraz radością z poznawania otaczającego dzieci świata, zatem nie znajdziecie Państwo u nas telewizora.

  rabat 50% na wpisowe dziecka do żłobka

  rabat 15% na organizowane przez Żłobek odpłatne warsztaty i szkolenia dla rodziców

  40% na 1 miesięczne czesne przy skutecznym poleceniu żłobka innemu posiadaczowi karty KidZone

  rabaty nie łączą się z innymi ulgami i promocjami

 • Nasze Brykowisko

  Warszawa, mazowieckie

  Mieścimy się w wygodnej willi z pięknym, dużym ogrodem w samym centrum Zielonej Warszawy na Sadybie. Atutem tego miejsca jest doskonała opieka nad powierzonymi nam dziećmi oraz cisza i dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami miasta.

  Rabat 20% na pobyt dziecka na obozach weekendowych

  Rabat 20% na pobyt dziecka w Ośrodku w ramach akcji Długi Weekend Majowy, Lato w mieście, Zima w mieście

  Rabat 20% na zorganizowanie urodzin dziecka

 • Przedszkole Dziecięcy Kącik
  http://www.dzieciecykacik.waw.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Muzyczne Przedszkole “Dziecięcy Kącik” zaprasza na zajęcia dzieci w wieku 1-6 lat. “Dziecięcy Kącik” to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i o wsparciu ich w wielkiej, życiowej przygodzie, jaką jest poznawanie świata.

  Rabat 15% przez okres 3 miesięcy

 • Przedszkole Klub Misia Bo
  Przedszkole Klub Misia Bo
  http://www.klub-misia-bo.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Klub Misia Bo to Niepubliczne Przedszkole oferujące wysoki poziom nauczania i opieki za cenę zbliżoną do kosztów utrzymania dziecka w placówce publicznej.Naszym celem nie jest oferowanie zbędnych atrakcji i przeładowanie programu nauczania, a zapewnienie profesjonalnej opieki optymalnego programu na miarę potrzeb i możliwości Naszych Dzieci. Takiego balansu pomiędzy nauką, a zabawą, aby w naszej placówce czuły się Spełnione i Szczęśliwe.Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa psychicznego i fizycznego Dziecka.

  rabat 10% na imprezę urodzinową w Klubie Misia Bo

 • Przedszkole i Żłobek BabyRoom
  http://www.babyroom.edu.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  W zaciszu zielonych uliczek Żoliborza powstał Baby room. Miejsce stworzone z myślą o Waszych dzieciach.

  Rabat 30% na wpisowe do Żłobka Babyroom mieszczącego sie w Warszawie na ul. Gomółki 14.

  W zaciszu uliczek starego Żoliborza powstało pierwsze artystyczne przedszkole na Żoliborzu, gdzie w odpowiednio przygotowanym środowisku dzieci mogą realizować oryginalny program artystyczny i językowy.

  Rabat 30% na wpisowe do przedszkola Babyroom

 • Niepubliczne Przedszkole Polsko-Angielskie “Buzzy Bee”
  http://www.buzzybee.pl/

  Nasze przedszkole zostało stworzone przez ludzi, którzy kochają dzieci. Z pasją podchodzimy do ich nauki i wychowania. Mądrze kochać dzieci, tzn. wiedzieć, co jest dla nich dobre. My wiemy, że dla dziecka ważna jest zarówno edukacja, jak i zabawa.

  Rabat 200 złotych na wpisowe

  Rabat 10% zniżki na czesne przez pierwsze pół roku uczęszczania dziecka do przedszkola

 • Playhouse
  Playhouse
  http://www.playhouse.waw.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Playhouse to profesjonalna opieka nad dziecmi od 6 mies do 4 roku zycia. Zostal zalozony w 2008 r. przez dwie panie psycholog, których marzeniem bylo stworzenie miejsca w ktorym dzieci czułyby sie jak w domu. Akademia Rozwoju Dziecka “PLAYHOUSE” to niezwykłe miejsce dla dzieci małych i dużych. Znajdą tutaj wiele atrakcji, które pozwolą na zabawę o jakiej marzą.

  rabat 50 % na opłatę wpisową

 • Centrum Doradztwa i Edukacji SUKCES
  http://www.terapia-adhd.waw.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Nasza działalność obejmuje prowadzenie szkoleń dla placówek oświatowych oraz tworzenie Indywidualnych Programów Rehabilitacji (IPR).

  rabat 10% na soboty w Klasie Bobasa – zajęcia adaptacyjne dla dzieci (www.przedszole-ursynow.waw.pl)
  rabat 10% na opłatę wpisową do żłobka Klasa Bobasa i 5% zniżki na czesne przy zapisie dziecka na min. rok (dla rodziców zapisujących dziecko do naszego żłobka Klasa Bobasa i przedstawiających Państwa kartę rabatową oferujemy 10% zniżki na opłatę wpisową do żłobka i 5% zniżki na czesne)
  rabat 10% na zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem (www.terapia-adhd.waw.pl)
  rabat 5% na konsultacje z psychologiem

 • Agencja DUDEK – opiekunki, gosposie, eventy dla dzieci
  http://www.agencjadudek.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Z dbałości o czas naszego klienta stworzyliśmy profesjonalną Agencję Personelu Domowego. Zajmujemy się poszukiwaniem osób do pracy w Państwa domach, z Państwa najbliższymi.

  Rabat 15%  na usługi Agencji – opiekunki, gosposie, eventy dla dzieci

 • Wyspa Dzieci
  http://www.femmeritum.pl/

  Wyspa Dzieci to tygodniowe lub dwutygodniowe wakacyjne spotkania dzieci, które w przyjaznym otoczeniu, pod uważnym okiem wychowawców i trenerów bawią się, uczą i rozwijają swoje predyspozycje, zdolności, talenty.

  Kadrę pedagogiczną: psychologów, pedagogów, wychowawców łączy idea rozwoju dzieci w równowadze i w harmonii z samym sobą i otaczającym je światem. Poza zabawami, grami rozwijającymi myślenie, poznanie, sprawność fizyczną, zdolności artystyczne dzieci uczą się współbrzmienia ze swoimi kolegami i koleżankami oraz z naturą. Rozwijają wrażliwość na piękno otaczającego świata i na drugiego człowieka. W działaniu w grupie uczą się rozwiązywania konfliktów, negocjowania, podejmowania decyzji, odmawiania. Pozyskanie i rozwijanie tych umiejętności służy pomyślnemu układaniu sobie relacji z rówieśnikami.

  Rabat 10% na obozy dla dzieci

 • Organic Babies
  http://organicbabies.pl

  W sklepie OrganicBabies.pl wierzymy, że prawdziwa radość z dzieciństwa może być czerpana tylko w
  bliskości z naturą i najbliższymi. Dlatego pragniemy zaoferować Waszym pociechom wyłącznie
  produkty z naturalnych surowców, wytworzone z pasją i umiłowaniem najmłodszych ludzi i
  środowiska naturalnego. Tutaj w OrganicBabies.pl nowoczesność, innowacyjność oraz niebanalny
  design spotykają się z naturalnością, tradycją i bezpieczeństwem, z dala od złowrogich i coraz bardziej
  wyszukanych substancji chemicznych. W naszym asortymencie rodzice znajdą dla swoich dzieci
  ubranka z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych, ubranka bambusowe i wełniane, nowoczesne
  pieluszki wielorazowe pozwalające zaoszczędzić w budżecie rodzinnym średnio 2tys. zł na okresie
  pieluszkowym, jak również eko pieluszki jednorazowe. Oferujemy także kosmetyki naturalne,
  antyalergiczną pościel, kocyki i ręczniki m.in. z antybakteryjnego włókna bambusowego, bezpieczne i
  kreatywne zabawki z drewna i tworzyw ekologicznych ulegających biodegradacji, eko naczynka oraz
  butelki do karmienia ze szkła i stali nierdzewnej utrzymujące temperaturę pożywienia aż do 8 godzin.
  W naszym sklepie można zaopatrzyć się w całą naturalną wyprawkę, czyli także w kosze Mojżesza,
  naturalne mebelki, nosidełka, wózki, foteliki i inne niezbędne akcesoria dla niemowląt, dzieci, mam i
  całej rodziny. Młodym rodzicom służymy poradą w zakresie pieluszkowania wielorazowego oraz
  pomocą w skompletowaniu wyprawki. Stałych klientów nagradzamy STAŁYMI RABATAMI sięgającymi
  aż 10%!
  7% RABATU – DLA POSIADACZY KARTY RABATOWEJ KIDZONE!
  Kod rabatowy: KIDZONE0716
  Rabat nie dotyczy produktów przecenionych.

 • Mądra Mama
  http://madramama.pl

  Mądra Mama jest internetowym sklepem dla dzieci z możliwością zrealizowania odbioru osobistego w Krakowie. Posiadamy w naszej ofercie wysokiej jakości produkty dla noworodków, niemowląt i nieco starszych maluszków. Dzięki dość bogatemu asortymentowi, można skompletować niemal całą wyprawkę. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i jakość naszych produktów. Z tego powodu ufamy firmom, które produkują zabawki, kosmetyki, pościele, otulacze , czy ubranka dla dzieci z naturalnych surowców jak np. bawełna, czy włókno bambusowe. Naszą ulubioną marką jest Suavinex – producent butelek, smoczków, miseczek i akcesoriów do pielęgnacji dzieci o przepięknym, niebanalnym wzornictwie.

   

 • Organix 4 Kids
  www.organix4kids.pl

  Organix4Kids.pl to sklep z eko produktami dla niemowląt i dzieci, a zarazem hurtownia z
  ekologicznymi artykułami dziecięcymi. Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowych produktów dla swojego
  wyjątkowego maleństwa lub do swojego wyjątkowego butiku, u nas znajdziecie właśnie takie artykuły
  – nowoczesne i jednocześnie tradycyjne, z naturalnych surowców o niebanalnym wzornictwie,
  wytworzone z poszanowaniem przyrody i co najważniejsze, człowieka. Oferujemy wyłącznie ubranka z
  certyfikowanej bawełny, w tym organicznej, bambusa, wełny merino, jak również nowoczesne
  pieluszki wielorazowe i biodegradowalne pieluszki jednorazowe. Oferujemy także kosmetyki
  naturalne, antyalergiczną pościel, kocyki i ręczniki m.in. z antybakteryjnego włókna bambusowego,
  kreatywne zabawki drewniane, eko akcesoria do karmienia. W naszym sklepie rodzice mogą
  skompletować całą eko wyprawkę, czyli także kosze Mojżesza, eko mebelki, nosidełka, wózki, foteliki i
  inne niezbędne akcesoria dla niemowląt, dzieci oraz mam. W naszym eko sklepie / eko hurtowni
  premiujemy duże zamówienia – rabaty dodatkowe sięgają nawet 10%. Małe zamówienia natomiast są
  premiowane gwarantowanymi niskimi cenami produktów, setkami promocji i ofert wyprzedażowych
  do -50% oraz bezpłatną przesyłką już od 300zł. Zapraszamy na zakupy!
  7% RABATU – DLA POSIADACZY KARTY RABATOWEJ KIDZONE!

  Kod rabatowy: KIDZONE0716
  Rabat nie dotyczy produktów przecenionych.

 • Pinkorblue.pl
  http://pinkorblue.pl

  Pinkorblue.pl to sklep spełniający marzenia nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Najmłodsi odkryją u nas bogaty świat zabawek, rodzice z kolei mogą liczyć na fachową poradę, szybką realizację zamówienia oraz atrakcyjne ceny.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych małych i dużych Klientów, stale poszerzamy asortyment naszego sklepu. Już dziś oferujemy Państwu ponad 15.000 artykułów, a wśród nich wózki dziecięce, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, akcesoria do pielęgnacji dzieci i niemowląt oraz zabawki znanych i lubianych marek. Nie zapomnieliśmy również o przyszłych mamach, które znajdą u nas modną i wygodną odzież ciążową.

  Jeśli cenią sobie Państwo wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oraz pragną wywołać uśmiech na twarzach swoich małych pociech zapraszamy do zakupów w naszym sklepie na www.pinkorblue.pl. Zachęcamy również do prenumeraty naszego newslettera. Na subskrybentów czekają kupony rabatowe!

  Kod kuponu: KIDZ1577415

  Kupon uprawnia do 20 zł zniżki na produkty z kategorii Zabawa & nauka
  (http://www.pinkorblue.pl/Zabawa-nauka/).

  Warunkiem skorzystania z rabatu jest dokonanie zakupu produtków z ww kategorii na kwotę min. 200 zł.
  Kupon jest ważny do 31.08.2015r. włącznie.
  Kupon nie łączy się z innymi kuponami i nie podlega wymianie na gotówkę.
  Kupon należy zrealizować podczas składania zamówienia.
  W przypadku zwrotu towaru kupon traci ważność.

  babymarkt.de GmbH
  Wulfshofstraße 22
  44149 Dortmund
  Deutschland

  tel.: 801 702 016
  e-mail: sklep@pinkorblue.pl
  www.pinkorblue.pl

 • English Company – Szkoła Językowa
  http://www.englishcompany.pl/

  ENGLISH COMPANY oferuje indywidualne kursy języka angielskiego z dojazdem do miejsca zamieszkania lub pracy ucznia. Zajęcia odbywają się w dogodnym dla kursanta miejscu i czasie. Wykwalifikowana kadra, sprawdzone metody nauczania oraz indywidualne podejście do każdego słuchacza pozwolą Państwu szybko i efektywnie opanować język angielski.

  Rabat 10% na oba rodzaje lekcji (indywidualne i  grupowe) dla rodziców

  Rabat 15% na zajęcia indywidualne dla dzieci

  Rabat 20% na lekcje w grupie

 • TAMIKA – Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i dla Dorosłych
  http://www.tamika.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Z myślą o małych i dużych stworzyliśmy wyjątkowe miejsce. W Akademii Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych „TAMIKA” znajdziesz ofertę wielu warsztatów, które zainspirują Cię do rozwoju. Odkryjesz z nami swoje pasje, odetchniesz od pędzącego świata. Nauczysz się, jak żyć w zgodzie z naturą.

  Rabat  10%  na organizację urodzin 

  Rabat 10%  na warsztaty dla dzieci i dorosłych

  Rabat 10% zniżki na kawiarnię

 • Amikur – Ośrodek Terapii i Szkoleń
  http://www.amikur.com/

  Warszawa, mazowieckie

  “AMIKUR” to przyjazne miejsce, w którym znajdziesz: innowacyjne propozycje dla edukacji dzieci i dorosłych, pomoc w rozwiązywaniu trudności szkolnych, rozwojowych i wychowawczych, skuteczne sposoby zapobiegania skutkom stresu, przepracowania, zmęczenia, wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych, sposób na skuteczne uczenie się bez względu na wiek, propozycje terapeutycznych wyjazdów wakacyjnych

  Rabat 10% na wszystkie usługi ośrodka AMIKUR

 • Studio tańca Step Dealers
  http://www.stepdealers.com/

  Warszawa, mazowiecki

  Step Dealers to miejsce kultury ulicznej, więc w naszym stałym planie zajęć znajdziesz lekcje tańca poświęcone takim stylom jak: breaking, hip hop, ragga, house, popping, locking, dancehall i krump. Zajęcia dedykowane są dorosłym (Step Dealers Twoja Firma), młodzieży oraz dzieciom  w wieku od 6 do 12 roku życia (Step Dealers Junior). Wiemy, że bez muzyki nie było by tańca, dlatego w naszej Dźwięk Kanciapie,  oprócz bębnów, gitary, perkusji, nasi uczniowie mogą stawiać swoje pierwsze kroki za konsolą  w klasie z dj’ingu (Scratch Dealers).

  Rabat 20% na zajęcia taneczne Step Dealers JUNIOR (dla dzieci do 12 roku życia)

  Rabat 15%  na pozostałe zajęcia taneczne oraz muzyczne (dj, beatbox).

 • Kick in English – futbol po angielsku dla najmłodszych
  http://www.kickinenglish.com/

  Krosno, Rzeszów, podkarpackie

  Kick in English to jak sama nazwa mówi to kopanie po angielsku, a bliżej nauka języka angielskiego na bazie ruchowych zajęć piłkarskich. Usługi skierowane są do dzieci w wieku 2-8 lat,bazujemy na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych.  Pomyśleliśmy, że nie trzeba osobno chodzić na piłkę nożną i angielski i co ważne osobno za to płacić. Lepiej zapisać się do naszej Akademii i mieć futbol po angielsku za pół ceny! Zaczynamy wcześnie, bo już od 2 latek, czyli w wieku, gdy dziecko, jak gąbka, chłonie wiedzę (w tym języki obce) w tempie expressowym i do tego dosyć swobodnie stąpa na dwóch nóżkach.Obecnie prowadzimy zapisy do pięciu różnych grup wiekowych pracując jednocześnie nad planem zajęć dla dzieci starszych.

  Wszystkich kochających zdrowy tryb życia, sport jak i ciekawskich naszego programu zapraszamy na darmowe zajęcia prezentacyjne.

  Rabat 25% – opłata członkowska

  Rabat 15% – opłata za pierwszy miesiąc

 • Vinci – Szkoła Twórczej Nauki
  http://www.vinci.fm/

  Warszawa, mazowieckie

  Misją naszej firmy jest  wydobycie potencjału drzemiącego w każdym człowieku, wspieranie w rozwoju kreatywności myślenia w celu osiągnięcia osobistych sukcesów. Prowadzimy kursy z zakresu efektywnej nauki, treningi twórczości, kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkolenia biznesowe.

  Rabat 17% na dowolny kurs z oferty szkoły Vinci przy jednorazowej opłacie za cały kurs.


 • http://www.punktrozwoju.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  PUNKT ROZWOJU jest miejscem, w którym prowadzimy zajęcia dla dzieci do lat 3. Czerpiąc z doświadczeń w wieloletniej pracy z małymi dziećmi odpowiadamy na ich indywidulane potrzeby, tworzymy przyjazną, rodzinną atmosferę zapewniając najwyższy poziom poczucia bezpieczeństwa. Proponujemy różnorodne zajęcia mające na celu stymulację rozwoju małego dziecka. Prowadzimy konsultacje oraz warsztaty dla rodziców i dziadków.

  Rabat 10% na wszystkie usługi

 • Akademia Fotografii Dziecięcej
  http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Akademia została założona z myślą o wszystkich Mamach, które z pasją fotografują swoje Pociechy, ale nie do końca wiedzą, jak wykonać dobre zdjęcia. Spośród setek wykonanych zdjęć niewiele trafia do profesjonalnego druku. Przechowywane gdzieś w folderach w pamięci komputera rzadko trafiają na ściany. Niejednokrotnie funkcje używanych aparatów fotograficznych pozostają zagadką, stąd najczęściej wszystkie zdjęcia wykonujemy na tzw.”automacie”, wykorzystując zaledwie niewielką część możliwości posiadanego sprzętu.

  Akademia służy tym Mamom, które chcą to zmienić…

  Rabat 10% na kurs ”Wprowadzenie do fotografii dla mam”

  Rabat 10% na kurs ”Obróbka graficzna domowej sesji w przykładach”

 • Little Chef - Szkoła Gotowania dla Dzieci
  http://www.littlechef.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Witajcie w “Little Chef”– wyjątkowej szkole gotowania, w której przygotowanie posiłku zamienia się w świetną i pyszną zabawę. Tutaj Szefowie kuchni są mali (ale doskonali!) a sama kuchnia (superbezpieczna!) napędzana jest głównie pozytywną energią.

  Rabat 10% na karnety oraz zajęcia jednorazowe  Mały i Duży Kucharz

  Rabat 15% na karnety oraz zajęcia jednorazowe Nastoletni Kucharz

  Rabat 10% na organizację urodzin

 • Jaskinia Talentów
  Jaskinia Talentów
  http://www.jaskinia-talentow.pl/

  Sulejówek k/Warszawy, mazowieckie

  Zajęcia adaptacyjne, taniec, teatr, ceramika, szachy, rytmika, matematyka na wesoło itp.  Odkrywanie Talentów a następnie ich rozwijanie.

  Rabat 50 % zniżki na wpisowe

  Rabat  10 % na czesne przez  okres 2 miesięcy

 • LOGOS Architektura Umysłu
  http://www.logosau.pl/

  Nauka języków obcych najnowszymi metodami: Rewolucyjna metoda COLINA ROSE – nowość! oraz DIRECT ENGLISH. Angielski Niemiecki Hiszpański Francuski Kursy dla dzieci (1,5-7lat), młodzieży(7+) i dorosłych. Przygotowanie do matury 2012 oraz egzaminów certyfikujących. Szybkie czytanie > Koncentracja. Rozwój inteligencji najmłodszych 1,5-3lat. Cudowne dziecko 0-9lat Warsztaty dla rodziców

   

  Rabat 15% na kurs ”SZYBKIE CZYTANIE I EFEKTYWNE ZAPAMIĘTYWANIE” link do kursu

  Rabat 15% na kurs ”LUBIĘ SIĘ UCZYĆ I WIEM JAK SIĘ UCZYĆ”  link do kursu

 • RoboCAMP
  http://www.robocamp.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Na zajęciach RoboCAMP dzieci w atmosferze zabawy uczą się konstruować i programować roboty, mając przy tym mnóstwo radości. Nauka poprzez zabawę (i odwrotnie) potrafi dać znakomite rezultaty. Dzieci biorące udział w naszych zajęciach są szczęśliwe, co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie ich rodziców. Firma zapewniając dzieciom rozrywkę na tak wysokim poziomie cieszy się szacunkiem pracownika i buduje z nim silniejsza wieź. To zwiększa jego lojalność, a dodatkowo tworzy wizerunek firmy prorodzinnej.

  Rabat 10% na wszystkie usługi dla dzieci- RoboCAMP

 • Akademia Języka Chińskiego HENHAO
  http://www.henhao.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Przedszkolaków zapraszamy na rozwijającą zabawę z językiem chińskim. Dzieci w wieku 3-6 lat przebywając w otoczeniu native speakerów otworzą swoje głowy na niespotykane w naszym języku dźwięki chińskiej mowy. Dzieciom od 7 do 12 roku życia oferujemy kursy dla dzieci. Program tych kursów został odpowiednio dobrany do potrzeb i możliwości młodych kursantów. W trakcie nauki oprócz podręczników będziemy korzystali także z dostosowanych do dziecięcego wieku materiałów audio i flashcardów. Nie zabraknie też gier i zabaw urozmaicających naukę.

  10 % rabatu na przedszkolne i dziecięce kursy języka chińskiego w Akademii HENHAO.

 • Platu Korepetycje
  http://www.warszawa.platu.pl/

  Warszawa, cały kraj

  Platu Korepetycje to partner firmy Schülerhilfe, prężnie działającej od 35 lat w Niemczech i Austrii. Schülerhilfe posiada długoletnie doświadczenie we współpracy z rodzicami, uczniami i szkołami państwowymi. Obecnie wspiera ona ponad 80.000 uczniów w ponad 1.100 centrach. Platu Korepetycje wykorzystuje zdobyte przez tą firmę doświadczenie pedagogiczne,  zasoby wiedzy oraz oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie motywowania do nauki.

  Rabat 7%  dla dzieci i młodzieży na zajęcia w małych grupach i indywidualne w Centrum Platu i u ucznia.

 • BRITAMER Szkoła Języków Obcych
  http://www.britamer.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Britamer to miejsce z duszą i klimatem. Tworzą je ludzie dla których dzielenie się swoją wiedzą jest przede wszystkim radością, przyjemnością i sposobem na pełniejsze życie. Większość naszych lektorów ma ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu i wiele sukcesów na swoim koncie. Naszą kadrę tworzą wykładowcy akademiccy, metodycy, egzaminatorzy Pearson-Longman, egzaminatorzy maturalni. To ludzie kreatywni, ambitni i wymagający, którzy zarażają entuzjazmem i pasją odkrywania.

  Rabat 5% dla dzieci i młodzieży na wszystkie kursy w  Szkole Języków Obcych BRITAMER

 • Szkoła Języka Włoskiego ”Presto”
  http://www.wloskipresto.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  • Różne grupy wiekowe: 2-3; 4 – 6 lat, uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, dorośli, seniorzy.
  • Kursy standardowe, specjalistyczne, intensywne, grupowe.
  • Zajęcia w małych grupach od 5 do 8 osób.
  • Dodatkowe materiały do lekcji gratis.
  • Dyplom ukończenia kursu.
  • Ciekawe zajęcia w miłej atmosferze.
  • Różne rodzaje kursów.
  • Dodatkowe konsultacje z lektorem.
  • Lekcje multimedialne (dvd).
  • Sprawdzone i nowoczesne metody nauczania.

  Rabat 10% na zajęcia dla dzieci w szkole języka włoskiego ”Presto”

 • ACADEMI Indywidualne Nauczanie Uzupełniające
  http://www.academi.pl/

  Academi działa na terenie Warszawy, Trójmiasta oraz Poznania i prowadzi korepetycje dla uczniów wszystkich typów szkół, w każdym wieku i ze wszystkich ogólnych przedmiotów szkolnych. Korepetycje Academi to lekcje przeprowadzane w domu ucznia przez wykwalifikowanych nauczycieli, które mają na celu nadrobienie zaległości szkolnych, przygotowaniu uczniów do matury, innych egzaminów lub pomoc w przygotowaniu do klasówek i sprawdzianów. Zajęcia odbywają się w terminach wskazanych przez ucznia.

  Rabat 7% na wszystkie usługi edukacyjne, świadczone przez Academi.

 • Świetlica domowa „Po lekcjach”
  http://www.po.lekcjach.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Świetlica narodziła się z naszych wieloletnich marzeń i ogromnej chęci stworzenia miejsca, w którym dzieci po szkole będą mogły spędzić miło czas w przyjaznej domowej atmosferze, a przy tym będą mogły rozwijać woje zainteresowania i co bardzo ważne a może i najważniejsze –odrabiać prace domowe w niedługim czasie po zajęciach lekcyjnych.

  Rabat 10 % na korzystanie ze świetlicy domowej

  Rabat 10% na organizację urodzin

  Rabat 10% na zajęcia pozalekcyjne

 • Familijni.pl
  Familijni.pl
  http://www.familijni.pl/

  Familijni.pl to kreatywne centrum rozrywki i edukacji dla dzieci. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, stworzonym z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (6-12 lat). Zabawa w naszym pierwszym w Polsce labiryncie laserowym dla dzieci jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych gości. Organizujemy niezwykłe przyjęcia urodzinowe ( 6 pakietów) , imprezy tematyczne, wycieczki szkolne, półkolonie. Zapraszamy także do naszej świetlicy, szkoły językowej i na ciekawe warsztaty pozalekcyjne.

  Rabat 5% na przyjęcie urodzinowe (raz w roku)

  Rabat 5% na pakiet “familijny pomysł na …” (10 szt. w ciągu roku)

  Rabat 10% na wejście do labiryntu laserowego dla min. 2 osób, na grę 12-min. (max. 15 wejść w ciągu roku)

  Rabat 10% na zakupy w sklepie zabawkowym

  Rabat 10% w familijnej kawiarence

  Rabat 10% na pierwszy semestr nauki języków obcych w naszej Famiszkole

  Rabat 15% na pierwszy karnet do naszej świetlicy-Familaby

 • Akademia Nauki
  http://www.akn.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Kursy Efektywnej Nauki wzmacniają koncentrację i pamięć Twojego Dziecka. W trakcie ciekawej, interaktywnej zabawy nauczymy Dziecko nowych praktycznych słów i zwrotów. Starsze Dziecko podniesie sprawność zrozumienia czytanego tekstu jak i szybkości czytania.
  Zanim wybierzesz najbardziej interesujący Cię kurs i najbardziej przydatne szkolenie, poznaj szczegółowo tematykę proponowanych zajęć oraz dowiedz się, jakie możesz osiągnąć korzyści.

  Rabat 250 zł na kurs MAŁY ODKRYWCA*

  Rabat 250 zł na kurs MĄDRE DZIECKO  *

  Rabat 150 zł na kurs HELLO ENGLISH *

  Rabat 250 zł na kurs FAST ENGLISH *

  Rabat 250 zł na kurs GIMNAZJALISTA Z KLASĄ *

  Rabat 250 zł na kurs JUNIOR-ANGIELSKI ( kurs 52h) 

  Rabat 450 zł na kurs JUNIOR-ANGIELSKI  (kurs 104h)*

  Rabat 50 zł na 8-godzinny kurs Robotyki*

  * przy jednorazowej opłacie za cały kurs

 • Instytut Rozwoju Małego Dziecka- Cudowne Dziecko
  http://www.cudownedziecko.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Twoje dziecko może mieć niezwykle wysoki poziom inteligencji, może być utalentowane matematycznie, muzycznie oraz niezwykle sprawne fizycznie.Talent twojego dziecka nie musi zależeć od przypadku. Zapraszamy Cię na warsztaty, abyś bogatsza o zdobytą wiedzę, sama mogła stymulować rozwój swojego dziecka.W każdej minucie twoje małe dziecko uczy się. Ty decydujesz, czego się uczy.

  Rabat 20% na pierwsze, weekendowe wybrane zajęcia z serii Uniwersytet Rodziców

 • Machina Edukacyjna
  http://www.machinaedukacyjna.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Machina Edukacyjna powstała w 2007 roku i specjalizuje się w nauczaniu tylko i wyłącznie hiszpańskiego. Stale poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. Obecnie, poza kursami standardowymi na 12 poziomach zaawansowania, prowadzimy także kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i DELE, kursy konwersacyjne oraz opracowaliśmy specjalną formułę przyspieszonych kursów hiszpańskiego dla filologów.

  Rabat  5% na kursy dla dzieci 

  Rabat 10%  dla rodziców na kursy dla dorosłych

 • Cambridge School of English & Akademia Cambridge
  http://www.cambridge.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Cambridge School of English oraz Akademia Cambridge to dwie profesjonalne marki składające się na renomowaną szkołę języków obcych. Organizujemy kursy języka angielskiego oraz innych języków obcych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

  10% rabatu na kursy dla dzieci w wieku 5-12 lat*

  10% rabatu na zajęcia Klubu Filmowego i Teatralnego*

  7% rabatu dla rodziców na kursy dla dorosłych*

  7% rabatu dla rodziców na kursy przygotowujące do egzaminów*

  5% rabatu na zajęcia indywidualne dla dzieci*

  5% rabatu na zajęcia indywidualne dla rodziców*

  10% rabatu na kursy w naszych szkołach w SWielkiej Brytanii*

  15% rabatu na podręczniki kupowane w naszych placówkach*

 • miniDeko
  http://www.minideko.pl/

  Konstancin-Jeziorna k/Warszawy

  miniDeko to zajęcia twórcze wprowadzające w tajniki projektowania, kompozycji, otwierające wyobraźnię i wrażliwość na kolor, kształt i urodę przedmiotu. To sposób na kreatywną zabawę w gronie rówieśników.

  Rabat 10% na warsztaty plastyczne dla dzieci

 • Kluboksięgarnia Badet
  http://www.badet.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca poleca mądre i piękne książki, zaprasza na twórcze warsztaty i proponuje organizację niezwykłych przyjęć urodzinowych dla dzieci.

  Rabat 10%  na organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci w naszej kluboksięgarni

  Rabat  5% na zakup książek dla dzieci

 • Trybikowo.pl
  http://www.trybikowo.pl/

  Kraków, małopolski

  Prowadzimy warsztaty z robotyki. Naszym celem jest zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi przez zabawę i eksperymentowanie. Każde dziecko lubi się bawić, dlaczego więc tego nie wykorzystać? Taki sposób nauczania pozwala na lepsze przyswojenie zdobytej wiedzy, oraz lepsze wykorzystanie jej w przyszłości.

  Rabat 10% na wszystkie zajęcia w Tybikowo.pl (rabat nie łączy się z innymi promocjami.)

 • Nauca – profesjonalne korepetycje w domu ucznia
  http://www.warszwa.nauca.pl/

  Warszawa, Kraków, Łódz, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Region Śląsko-Dąbrowski, Szczecin

  Nauca jest międzynarodową firmą działającą w branży korepetycji. Działa na terenie wielu miast w Niemczech, Polsce i na Ukrainie. Celem firmy jest wsparcie edukacyjne – lekcje w domu ucznia – dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które możesz zamówić on-line. Kontakt z klientem zaczynamy od gruntownej analizy sytuacji wyjściowej i oczekiwań klienta. Indywidualnie dopasowujemy program i nauczyciela, aby nauka, była skuteczna i bez stresu. Oferta obejmuje wszystkie przedmioty programu szkolnego i akademickiego, od pierwszych klas szkoły podstawowej do matury i przygotowanie na studia wyższe.

  Rabat 10%  na wszystkie usługi

 • Centrum Terapii NEURON-BIOFEEDBACK
  http://www.neuron-biofeedback.pl/

  FIRMA NEURON-BIOFEEDBACK OFERUJE USŁUGI NEUROPSYCHOLOGICZNE : TRENINGI I TERAPIĘ EEG BIOFEEDBACK. METODA POLEGA NA NIEINWAZYJNYM USPRAWNIANIU PRACY MÓZGU PRZY POMOCY ELEKTROD, ODBYWA SIĘ TO ZA POMOCĄ UMYSŁU- CZYLI SIŁĄ UMYSŁU DZIECKO STERUJE GRĄ LUB FILMEM, Biofeedback jest dla osób zdrowych i chorych i polega na tym , że dzięki sterowaniu własnym umysłem czyli własnymi falami mózgowymi : Alfą, Betą, Betą 2, SMR, Thetą, Deltą w postaci gry lub filmu powstają nowe połączenia neuronalne , które sprawią , że Twój mózg będzie wydajniejszy nawet do 35% ! Biofeedback jest polecany przez : lekarzy, psychologów, logopedów, pedagogów.

  Rabat 10 % przy wykupie 30 sesji Treningów EEG  Biofeedback ( osoby zdrowe )

  Rabat 20 % przy wykupie powyżej 60 sesji Treningów EEG Biofeedback ( osoby z problemami zdrowotnymi )

 • Centrum Języków Obcych EURO
  http://www.cjoeuro.pl/

  Centrum Języków Obcych EURO w Namysłowie o statusie Instytucji Szkoleniowej, założone w 1999 roku przez 13 lat swojej działalności zaskarbiło sobie zaufanie u dzieci, młodzieży i dorosłych przybywających na zajęcia chętnie i wynoszących z nich perfekcyjną znajomość języków obcych oraz przeświadczenie, że z tą szkołą każdy obcy język staje się niezwykle prosty i łątwy w użyciu.

  Rabat 15 % na kursy dla dzieci w Centrum Języków Obcych EURO

  Rabat 7 % na kursy dla ich rodziców w Centrum Języków Obcych EURO

 • Kreosfera Centrum Językowe
  http://www.kreosfera.pl/

  Centrum Językowe Kreosfera jest miejscem wyjątkowym, oferującym nową jakość na rynku nauki języków obcych. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie kursantom warunków, w których mogliby wreszcie UŻYWAĆ języka zgodnie z ich zainteresowaniami i potrzebami. Dlatego wszystkie kursy proponowane przez KREOSFERĘ są prowadzone na podstawie unikalnych, autorskich programów wpisanych w konkretne dziedziny życia. Zamiast “nauczać” stawiamy nacisk na łączenie umiejętności językowych z konkretnymi sytuacjami i dziedzinami. Celem naszych kursów jest rozwijanie zarówno umiejętności językowych i wiedzy praktycznej uczestnika, jak i jego autonomii w kwestii ich wykorzystania. To dlatego nasze kursy mają formę projektu.

  Rabat 10% na zajęcia plastyczne i teatralne dla dzieci prowadzone w języku angielskim

 • Edukada -nauka i zabawa
  http://www.edukada.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  EDUKADA to zajęcia z robotyki z elementami informatyki. Chcemy pokazać dzieciom, że nauka przedmiotów ścisłych nie musi być trudna.

  Rabat 10% na wszystkie zajęcia

 • Akademia Muzyki
  Akademia Muzyki
  http://www.akademia-muzyki.com/

  Warszawa, mazowieckie

  Akademia Muzyki została założona przez grupę czołowych polskich muzyków. Oferujemy lekcje gry na wszystkich instrumentach, lekcje śpiewu, improwizacji, tańca, aktorstwa oraz teorii muzyki na najwyższym poziomie, w przystępnych cenach w Twoim domu lub w najbliższej Ci lokalizacji. To jedyna taka oferta na polskim rynku!

  Rabat  5% (1 dziecko) oraz  10 % (2 lub więcej dzieci)  na lekcje gry na instrumentach, śpiewu, aktorstwa, oraz wszelkie inne zajęcia oferowane przez Akademię Muzyki

 • ASYSTA Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka
  http://www.asysta.org/

  Warszawa, mazowieckie

  ASYSTA Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka  to miejsce, w którym prowadzona jest terapia indywidualna i grupowa dzieci, warsztaty i konsultacje dla ich rodziców oraz psychoterapia młodzieży i dorosłych.

  Rabat 10%  na wszystkie usługi

 • Archibald Kids
  http://www.archibaldkids.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Program Archibald Kids jest autorską metodą skutecznego nauczania języka angielskiego dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy ją na bazie naszych dwudziestoletnich doświadczeń w uczeniu języka angielskiego.

  Rabat 5% na wszystkie kursy językowe dla dzieci i młodzieży

 • Ad Verbum – Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
  http://www.adverbum.net.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Celem naszego centrum jest udzielenie pomocy w zakresie terapii mowy i dysleksji. Prowadzimy działalność profilaktyczną, diagnostyczną, terapeutyczną, doradczą i szkoleniową. Zapewniamy starannie dobrany zespół terapeutów, dla których praca jest pasją.

  Logopedia – diagnoza rabat 20 %, terapia – przy wykupieniu 4 spotkań w miesiącu – 5 gratis

  Integracja sensoryczna – po przeprowadzeniu całej diagnozy pierwsze spotkanie terapeutyczne (60 minut) gratis, terapia – przy wykupieniu 4 spotkań w miesiącu – 4 spotkanie 50% ceny

  Diagnoza dysleksji / dysgrafii/ dyskalkulii – dwa 2-godzinne spotkania spotkania –  przy wpłacie z góry całej sumy rabat 10%, terapia pedagogiczna – przy wykupieniu 4 spotkań w miesiącu * – 5 gratis

  Obóz psychoterapeutyczny dla osób z niepłynnością mowy, jakających się, mówiących zbyt szybko lub niezrozumiale – przy wyjeździe na obóz w roku szkolnym – 2 bezpłatne konsultacje logopedyczne

 • OUR PRESCHOOL
  http://www.ourpreschool.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Naszą misją jest pokazywanie dzieciom świata jako wielkiego niezwykłego pola możliwości. Z jednej strony jako całości, za którą każdy jest odpowiedzialny, z drugiej strony jako mozaiki kolorowych puzzli, z których każdy jest piękny, bo różni się od innych. Owa wielkość i zróżnicowanie świata ma być dla dzieci zachętą do przygód i radosnego odkrywania, bez uprzedzeń i lęku, bez barier i obciążeń, za to z wrażliwością i szacunkiem dla innych.

  Rabat 5 %  na pobyty wakacyjne dzieci, których przedszkola są zamknięte w wakacje. (oferujemy całe lato warsztatów z nauką języka angielskiego)

 • KidsCompany
  http://www.kidscompany.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  KidsCompany nie jest zwykłą szkołą językową. Oferuje również naukę języków obcych dla dzieci i młodzieży “bez wychodzenia z domu”. Nasi lektorzy przejeżdżają do Państwa domu, gdzie prowadzą zajęcia z dzieckiem- indywidualnie lub w grupie.

  Rabat 10% na stacjonarne kursy językowe w małej grupie (4 osoby) w siedzibie szkoły

  Rabat 15% na stacjonarne kursy językowe w dużej grupie (6-8 osób) w siedzibie szkoły

  Rabat 5% na mobilne kursy językowe – w domu Klienta

  Rabat 10% na mobilne kursy językowe dla przedszkoli i klubów ( w siedzibie Klienta)

 • Casalingua Szkoła Języków Obcych i Warsztatownia
  http://www.casalingua.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Casalingua powstała z inicjatywy trzech nauczycieli języków obcych, którzy bazując na doświadczaniu zdobytym podczas pracy zarówno w szkołach językowych, jak i w szkołach państwowych, zapragnęli stworzyć swoją wyjątkową szkołę łączącą rodzinną atmosferę z profesjonalizmem nauczycieli. Głównym naszym założeniem było stworzenie takiej szkoły, w której mogłaby się uczyć cała rodzina, dlatego też wydzieliliśmy w naszej siedzibie miejsce przeznaczone wyłącznie dla dzieci i odrębne sale dla dorosłych.

  Rabat 5% na zajęcia językowe dla przedszkolaków

  Rabat 10% na zajęcia językowe dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym 6-12 lat

  Rabat 10% na zajęcia językowe dla gimnazjalistów i młodzieży licealnej

  Rabat 5% na zajęcia plastyczne dla dzieci, w tym na ceramikę. 

 • English Way School
  http://www.englishway-szkola.pl/

  Ząbki k/Warszawy, mazowieckie

  indywidualne oraz grupowe zajęcia z języków obcych, korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych (przygotowanie do egz. gimnazjalnego i matury), kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego matury, egzaminów uniwersyteckich oraz egzaminów British Council (FCE, CAE, CPE, Toeic, IELTC itd.), kursy dla firm i klientów biznesowych, tłumaczenia

  rabat  5% dla Dziecka i Rodzica na całą ofertę Szkoły English Way School

 • Centrum Szkoleń Cornell
  http://www.ccs.edu.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Prowadzimy zajęcia indywidualne ( ściśle dopasowane do uczniów) z możliwością dojazdu do domu lub w siedzibie Centrum. Uczymy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, polskiego dla obcokrajowców, rosyjskiego, przygotowujemy do egzaminów językowych a także sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej, egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języków i matematyki

  Rabat 10% na wszystkie zajęcia

 • Akademia Wypoczynku
  http://www.akademiawypoczynku.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Misją naszej firmy jest pokazywanie młodym ludziom świata pełnego przygód, nauka aktywnego wypoczynku, pokazywanie radości życia. Staramy się kształtować ich samodzielność, zaradność, dyscyplinę, koleżeństwo, chęć rozwoju i doskonalenia się, wrażliwość na drugiego człowieka, piękno przyrody oraz wiele innych cech przydatnych w życiu. W swych działaniach zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, rozumiemy ich problemy i staramy się je rozwiązywać.

  Rabat w wysokości 100zł za obozy letnie Dream Team w Sominach i w Wielu

 • Okey Czarter
  Okey Czarter
  http://www.okeyczarter.pl/

  Giżycko, warmińsko-mazurskie

  Ahoj !!! Firma Okey Czarter zajmuje się organizacją rejsów ze sternikami oraz czarterem łodzi różnych typów od 6 – 12m długości. Port macierzysty PTTK Wilkasy ul. Niegocińska 1 11-500 Wilkasy koło Giżycka. Zajmujemy się również organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm z regatami i innymi atrakcjami.
  Do zobaczenia na Mazurach !!!!

  Rabaty 10-30% na wybrane rejsy w wybranych miesiącach

 • Olandia
  http://www.olandia.pl/

  Prusim k/Poznania, wielkopolskie

  OLANDIA – to XVIII wieczny, zrewitalizowany folwark, położony w miejscowości Prusim, nad jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym, na skraju Puszczy Noteckiej, który kusi swym niezwykłym urokiem. Olenderska Kraina znajduje się zaledwie 70 km od Poznania oraz 120 km od granicy polsko– niemieckiej.

  Rabat 10%

 • Akademia Artystyczna
  http://www.akademia-artystyczna.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Akademia Artystyczna od 17 lat jest czołową placówką w zakresie pozaszkolnej edukacji artystycznej skierowanej do dzieci w wieku 7-15 lat, specjalizującej się w sztukach plastycznych. Naszym priorytetem od 13-tu lat jest organizacja dla naszych Uczniów oraz wszystkich chętnych, letnich i zimowych Plenerów Malarskich, zwieńczonych prezentacją prac uczestników podczas wystawy otwieranej Wernisażem w Stałej Galerii Akademii Artystycznej w centrum Warszawy.


 • http://www.photoemotions.com.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Tworzymy niezwykłe wspomnienia!   Oferujemy sesje z brzuszkiem, sesje noworodków, dzieci, rodzinne oraz okazjonalne na prezent.

  Rabat 15% na pakiet standard, plus, delux na sesje Bella (z brzuszkiem), Baby(noworodków), Kids(dzieci), Family(rodzinne)

 • Jaskinia Solna Almonis
  http://www.jaskinia-almonis.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Morski mikroklimat jaskini solnej Almonis- największej jaskini z tężnią solankową w Warszawie-  zwiększa odporność organizmu, wspomaga leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych (zapalenie zatok, astma, alergia), łagodzi skutki stresu, nerwic, niweluje stany przemęczenia, leczy bezsenność, pomaga w leczeniu niedoczynności tarczycy, schorzeń naczyniowo-sercowych, dermatologicznych i innych.

  10% na zajęcia jogi dla dzieci

  5% na karnety na zajęcia jogi dla dzieci

  15% na seanse indywidualne i karnety na seanse inhalacyjne

 • Szansa – Obozy żeglarskie
  http://www.szansa.gda.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Szansa to firma działająca od wielu lat. Od samego początku działalności zajmuje się przede wszystkim organizacją i prowadzeniem obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży. Nasza oferta obejmuje również obozy surwiwalowe, wędrowne i fantasy, a także ciekawe propozycje dla najmłodszych, czyli dzieci od 7 roku życia, w postaci obozów tematycznych i fabularnych. Realizujemy szkolenia na Patent Żeglarza Jachtowego oraz Sternika Motorowodnego, a w porze jesiennej na Patent Sternika Jachtowego, prowadzimy też w ramach HJK Wodnik, przy współpracy z POZŻ kursy instruktorskie.

  Rabat 5% na wszystkie obozy żeglarskie

 • Michał Zagórny
  http://www.michalzagorny.com/

  Warszawa, mazowieckie

  Nie pozwól by te chwile minęły bezpowrotnie, uwiecznij ten wspaniały czas na zdjęciach! Tradycyjna, nie znaczy nudna, fotografia rodzinna, sesje niemowlęce i noworodkowe a także narzeczeńskie. Dojazd do klienta.

  Rabat 20% na reportaże z chrzcin i sesje narzeczeńskie 

  Rabat 15% na sesje noworodkowe i rodzinne

  Rabat 20% na sesje z pupilem

   

 • Marcin Szajnfeld
  Marcin Szajnfeld
  http://www.szajnfeld.pl/

  Jestem miłośnikiem sztuki fotograficznej, jako pasjonat i zawodowiec specjalizuję się w fotografii artystycznej. Fascynuje mnie zderzenie człowieka z dynamicznym otoczeniem. Jako wnikliwy obserwator staram się w niecodzienny sposób pokazywać otaczającą rzeczywistość i piękno. Moim celem jest uchwycenie tego, co zdaje się być nieuchwytne i rozbudzenie wyobraźni odbiorcy.

  Rabat 50% – Sesja ciążowa   (700zł rabat 50% = 350zł)

  Rabat 50% – Sesja noworodka  (500zł rabat 50% = 250zł)

  Rabat 50% – Sesja dziecięca  (500zł rabat 50% = 250zł)

  Rabat 40% – Sesje rodzinne  (600zł rabat 40% = 360zł)

  Rabat 30% – Reportaż z urodzin  (500zł rabat 30% = 350zł)

  Rabat 30% – Chrzest  (500zł rabat 30% = 350zł)

 • SPA & Wellness Hotel Diament Ustroń****

  Ustroń, śląskie

  Komfortowy obiekt, położony w malowniczej, uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia – Zawodzie. Dzięki posiadanemu zapleczu, oferowanym atrakcjom i udogodnieniom tworzy nowoczesne Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne, idealne na rodzinny wypoczynek i spotkania biznesowe.

  Na terenie hotelu znajdują się liczne atrakcje, takie jak:

  • strefa Wellness: basen z brodzikiem, hydromasaże, przeciwfala, jacuzzi, strefa saun, klimatyzowana sala fitness
  • gabinety SPA, Baby SPA
  • Restauracja Atmosfera
  • Bar H2O z widokiem na basen
  • atrakcje dla dzieci: m.in. Kids Club, plac zabaw przed hotelem, skate park, ścianka wspinaczkowa, Baby SPA
  • bezpłatna wypożyczalnia rowerów górskich i sprzętu do Nordic Walking

  Rabat 5% na specjalne pakiety pobytowe

 • Urządzamydom.pl
  http://urzadzamydom.pl/

  Urzadzamydom.pl prezentuje gotowe projekty aranżacji wnętrz. Po zamówieniu w 14 dni najlepsi polscy projektanci dostosują go do Twoich potrzeb. To najtańsze rozwiązanie na naszym rynku.Na stronie Urzadzamydom.pl można także zamówić projekty indywidualne: pomieszczenia, całego wnętrza, czy przebudowy.

  Rabat 5% na usługi projektowe w zakresie projektowania pokoi dziecięcych – projekty gotowe i indywidualne

 • Pod Kogutem
  Pod Kogutem
  http://www.podkogutem.pl/

  Góra Kalwaria, mazowieckie

  W Gospodarstwie Agroturystycznym “Pod Kogutem” mają Państwo możliwość spędzenia wolnego czasu na łonie natury, na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
  Do Państwa dyspozycji oddajemy obiekt, w którym oprócz pełnej oferty gastronomicznej  mogą Państwo skorzystać z bardzo wielu atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.

 • Sztukarnia
  http://www.sztukarnia.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Sztukarnia jest miejscem stworzonym dla miłośników sztuki we wszystkich jej przejawach, a także wszystkich pragnących ciekawie spędzić czas, poznając siłę twórczego działania jako sposób na wyzwolenie swojej kreatywności, pozytywnej energii, nabranie motywacji do działania. W ciepłej, artystycznej atmosferze Sztukarni każdy może odnaleźć sposób na wyrażenie siebie, a przy tym chwilę odpoczynku i wytchnienia od codziennych spraw i tempa życia. Nasze podwoje są otwarte na ludzi i ich pomysły, a panująca tu atmosfera prowokuje do niekonwencjonalnych działań artystycznych, inspiruje i wspomaga realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

  Rabat 10%  na warsztaty dla dzieci oraz warsztaty rodzinne, a także na ofertę urodzinową.

 • Cafe Culca
  http://www.cafeculca.pl/

  Kraków, małopolskie

  Culca to przytulne miejsce gdzie zregenerujesz siły przy zdrowym śniadaniu, zrelaksujesz się przy leniwym brunchu, lub wrzucisz na ząb lekki lunch.Wszystkie potrawy przygotowujemy ze świeżych warzyw, owoców i naturalnych produktów. Menu układamy zgodnie z porą roku, korzystając z oferty lokalnych dostawców, oraz regionalnych przysmaków z całej polski. Gorąco zapraszamy turystów i lokalsów, singli i całe rodziny. Poza autorskim menu dla dzieci, opracowaliśmy również specjalne dania dla przyszłych mam i karmiących piersią, uwzględniając dietę bezbiałkową i bezglutenową. Naszą specjalnością są kawy, multiwitaminowe koktajle i przekąski inspirowane tradycjami kulinarnymi różnych stron świata.

  Rabat 10 % na dowolne zamówienie

 • Edu Family
  http://www.edufamily.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem zajęć dodatkowych, eventów, organizacją zabaw urodzinowych i rodzinnych. Prowadzimy zajęcia dodatkowe w kilkudziesięciu placówkach na terenie całej Warszawy i okolic. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z dziećmi

   rabat 5% na kolonie (3 turnusy)

 • Piękna Pamiątka
  http://www.piekna-pamiatka.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Dogodna lokalizacja: studio usytuowane jest na obrzeżach Warszawy na Ursynowie Zielonym, z wygodnym dojazdem komunikacją miejską – wjazd od ul. Puławskiej / Baletowej, z wieloma miejscami parkingowymi. Wyposażenie: studio jest nowoczesne i przestrzenne, wyposażone w profesjonalne oświetlenie, przeróżne tła i rekwizyty. Panuje w nim miła, domowa atmosfera. Studio przystosowane jest do sesji dziecięcych: posiada zaplecze sanitarne (łazienkę, miejsce do przewinięcia maluszka), istnieje także możliwość wprowadzenia wózka dziecięcego.

  Rabat 20% na sesje ciążowe

  Rabat 20% na sesje niemowlęce

  Rabat 20% na sesje dziecięce

  Rabat 20% na chrzty

 • 4 Czwarte
  https://www.facebook.com/4czwarte

  Warszawa, mazowieckie

  Restauracja 4 Czwarte serdecznie zaprasza Małych i Dużych!

  Co nas wyróżnia:

  • zdrowa kuchnia-pożywne śniadania, doskonałe szybkie lunche, znakomite sałaty
  • zawsze pyszna, chrupiąca pizza
  • duży wybór świeżo wyciskanych orzeźwiających soków
  • serdeczna i profesjonalna obsługa
  • miła, rodzinna atmosfera,
  • atrakcyjne ceny

  Korzystamy tylko z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych produktów! Doskonała lokalizacja- tylko 1 min. od Centrum Warszawianka!

 • Kluboksięgarnia Badet
  http://www.badet.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca poleca mądre i piękne książki, zaprasza na twórcze warsztaty i proponuje organizację niezwykłych przyjęć urodzinowych dla dzieci.

  Rabat 10%  na organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci w naszej kluboksięgarni

  Rabat  5% na zakup książek dla dzieci

 • ANIMUS-AWG
  http://www.animus-awg.pl/

  Marki k/Warszawy, mazowieckie

  Rzetelne i sprawdzone opiekunki, nianie, gosposie oraz osoby do pomocy w domu.

  rabat 10% – usługa polecenia osoby do sprzątania / prowadzenia domu

  rabat 10%- usługa polecenia osoby do opieki nad dzieckiem / dziećmi

 • Biuro Usług Turystycznych BUT
  http://www.kochamwakacje.pl/kolonie

  Warszawa, mazowieckie

  Istniejemy ponad 19 lat. Życie nauczyło nas, że udany wypoczynek to nie tylko miejsce, hotel, program, to przede wszystkim LUDZIE, którzy tworzą wspaniały wypoczynek i niezapomniane wspomnienia z wakacji.

  Rabat 10% na kolonie dla dzieci 5-13 lat organizowane przez  Biuro Usług Turystycznych BUT (rabat nie łączy się z innymi promocjami)

 • Lagunatour
  Lagunatour
  http://www.lagunatour.pl/

  Nasze żagle wypełnia pasja do żeglowania. Od lat oferujemy czartery jachtów żaglowych i motorowych, oraz rejsy morskie jachtami żaglowymi. Jachty naszych Partnerów znaleźć możecie na całym świecie.

  Rabat 10% (dorośli) na  “Kojowe” rejsy rodzinne / rejs morski pod żaglami.  Minimalna ilość zgłoszonych na rejs uczestników to 4 osoby (w tym dzieci)

  Rabat 15%  (dzieci do lat 16-stu) na  “Kojowe” rejsy rodzinne / rejs morski pod żaglami.  Minimalna ilość zgłoszonych na rejs uczestników to 4 osoby (w tym dzieci

  Rabat 5% od proponowanych w danym okresie cen czarteru (z uwzględnieniem innych promocji) na czarter morskich jachtów żaglowych lub motorowych

  Rabat 25% na wynajęcie polskiego skippera do poprowadzenia wyczarterowanego jachtu (gdy czarterujący nie ma  wymaganych uprawnień)

  *Zniżki nie dotyczą opłat pobieranych w bazie czarterowej (sprzątanie końcowe, taksa klimatyczna, ubezpieczenia) oraz kosztów związanych z samym rejsem  (opłaty portowe, zaprowiantowanie, paliwo do silnika)

 • ŻyWa Pracownia
  http://www.zywapracownia.pl/

  Kraków, małopolskie

  Pokazy i warsztaty tradycyjnego i współczesnego rzemiosła artystycznego. Warsztaty dla dzieci i dorosłych: ceramika, plecionkarstwo, rękodzieło, art-recykling, design i architektura. Spotkania, wykłady, wystawy, imprezy, twórcze urodziny.

  Rabat 10% na zakup biletów i karnetów na warsztaty

  Rabat 10% na imprezy zorganizowane – twórcze urodziny z rzemiosłem

 • Mama Tata i Ty
  http://www.mamatataity.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Klub Mama Tata i Ty to:

  • Strefa Piękna-kosmetyka twarzy i ciała, manicure, pedicure oraz usługi fryzjerskie
  • Strefa Dzieci- sala zabaw, warsztaty, teatrzyki, urodziny, zajęcia językowe
  • Strefa Cafe- aromatyczna kawa, małe co nieco i dostęp do wi-fi

  Skorzystaj z naszych usług, my zaopiekujemy się dziećmi! Albo po prostu…zatrzymaj się w biegu, spotkaj z przyjaciółmi, odpocznij! Klub Mama Tata i Ty to wyjątkowe miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich! Przyjdź i poznaj….

  Rabat 10% na usługi kosmetyczne i fryzjerskie

 • Majątek Giże Marczak
  Majątek Giże Marczak
  http://www.ekoturystyka.com.pl/

  Giże k/Olecka, warmińsko-mazurskie

  Rozgość się w naszej przystani życiowej: to przyjazne miejsce do wypoczynku rekreacji pracy intelektualnej i zdrowego odżywiania.Takim widzeniem świata dzielimy się z każdym gościem który przekroczy próg naszego domu.

  W miesiącach kwiecień, maj ( z wyłączeniem tzw. długiego weekendu oraz Świąt Wielkiej Nocy)- rabat 15% na pobyt

  W okresie 1-15.czerwiec- rabat 10% na pobyt

  W okresie 15.czerwiec- 15.wrzesień- rabat 5% na pobyt

  W okresie 15.wrzesień-15.grudzień- rabat 15% na pobyt 

 • Julia – Huta Szkła Kryształowego
  http://www.crystaljulia.com/

  Piechowiece, dolnośląskie

  Huta Szkła Kryształowego Julia to prestiżowa marka obecna na światowych rynkach od prawie 200 lat. Spod rąk naszych hutników wychodzą wyroby dmuchane i prasowane. Grupa naszych doświadczonych zdobników nadaje wyrobom wyjątkowy charakter, poprzez szlifowanie, grawerowanie, piaskowanie i malowanie.
  Pragniemy zaprosić Państwa do obejrzenia u nas wszystkich etapów kreowania wyrobów kryształowych w Hucie Julia w Piechowicach. W towarzystwie przewodnika możecie poznać naszą historię i magię tworzenia kryształów.

  Rabat 10% na bilety dla całej rodziny do zwiedzania huty

 • ehomedesign.eu
  http://www.ehomedesign.eu/

  eHomeDesign.eu jest pracownią zajmującą się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Nasz zespół to młodzi i otwarci na współczesne tendencje architekci wnętrz i architekci.eHomeDesign.eu powstał aby umożliwić kontakt z profesjonalnym projektowaniem klientom na terenie całego kraju, wszystkim zapracowanym osobom, których obowiązki pochłaniają większość wolnego czasu a także tym, którzy chcieliby zmienić swój dom nie wydając na projekt dużych pieniędzy.

  Rabat 5% na usługi projektowe w zakresie projektowania pokoi dzieciecych

 • Medi Family
  http://www.medifamily.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  U nas możesz w pełni zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. W naszej ofercie znajdują się: rehabilitacja dzieci, rehabilitacja pourazowa, rehabilitacja domowa, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż limfatyczny, konsultacje dietetyczne, konsultacje z logopedą, leczenie wad postawy oraz specjalistyczne doradztwo z zakresu zdrowego trybu życia i odżywiania dla kobiet w ciąży.

  Rabat 50% na diagnozę postawy + program korekcyjny

  Rabat 20% na korektywę dla dzieci

  Rabat 10% na wszystkie porady dietetyczne

  Rabat 10% na diagnozę logopedyczną

  Rabat 10% na ćwiczenia indywidualne logopedyczne

  Rabat 10% na indywidualną domową rehabilitację

 • Fotografia Dzieci
  http://www.fotografia-dzieci.warszawa.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  W ofercie: Zdjęcia dzieci, fotografia niemowlęca, sesje noworodkowe, sesje ciążowe.Studyjne i domowe.

  Aleksandra Zakrzewska-Murawa – …mama, fotograf, pedagog..:Nasze maluszki tak szybko rosną, zmieniają się, że czasem tylko zatrzymana w kadrze chwila przywołuje obrazy które z każdym dniem bezpowrotnie przemijają.Ciekawskie oczka, małe stópki, pierwsze minki, pulchniutkie, delikatne i słodkie istotki, które nagle stały sie centrum naszego świata. Fotografując je mam niepowtarzalną okazję zapisać kilka ulotnych chwil z tego cudownego okresu. Utrwalić obraz wspomnienia wywołujacy uśmiech, wzruszenie i ciepłe emocje. Zapraszam…

  Rabat 20% na wszystkie sesje zdjęciowe

 • COGITO Centrum Kolonii i Obozów
  http://www.obozy.pl/

  Centrum Kolonii i Obozów COGITO Sp. z o.o. działa od 1998 r. Zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez wypoczynkowych i turystycznych.
  Kierujemy się dewizą: Każdemu – od lat 1 do 111 należy się udany odpoczynek. Wakacje, urlopy, ferie, weekendy – nawet te tzw. długie – zawsze są za krótkie ;)

  50 zł  upustu na kolonie i obozy młodzieżowe

 • Klub Pompon
  http://www.pomponart.pl/

  Warszawa, mazowieckie

  Wpadłyśmy na pomysł Pompona, bo brakowało nam miejsca, gdzie nie tylko mogłybyśmy miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale które dostarczyłoby rodzicom i dzieciom kreatywnej stymulacji, nietuzinkowego miejsca do zabawy i relaksu z dobrym, organicznym jedzeniem z hinduskimi akcentami.W Pomponie wszystko zostało wymyślone tak, żebyście mogli być bliżej ze swoją rodziną i przyjaciółmi, mogli poświęcić sobie uwagę,mieli czas na rozmowę i odpoczynek, żebyście po prostu lubili tu być.

  Rabat 5% na całą ofertę

 • Pensjonat Reymontówka***
  http://www.reymontowka.pl/

  Kościelisko, małopolskie

  Pensjonat Reymontówka oferuje Gościom wszystko to,   co najlepsze pod Tatrami – znakomitą lokalizację niedaleko    atrakcji turystycznych regionu oraz obowiązkowego punktu   programu – Krupówek, a zarazem w ciszy i   spokoju. Z doskonałym widokiem na Giewont. Pensjonat   posiada sąsiedztwo tyko z dwóch stron, więc wspaniałą panoramę Tatr   Zachodnich (od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów,   Bystre na Słowacji, aż po Kominiarski Wierch) można oglądać w   ciszy i spokoju.

  Rabat 5% na pobyty

  Rabat 10% na oferty “first minute”

  Prezent powitalny dla każdego dziecka