Poznaj KidZone

KidZone Group działa w obszarze rodzina i biznes, kierując swoją ofertę do firm zainteresowanych dotarciem do segmentu rodzinnego, jak również proponując rozwiązania klientom indywidualnym.

Jesteśmy organizatorem ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone.Wyróżniamy i promujemy firmy, dla których najwyższa  jakość produktów i usług oraz orientacja na klienta rodzinnego stanowią kluczową wartość w działalności biznesowej.

Dla rodziców przygotowaliśmy karty rabatowe KidZone, gwarantujące rabaty do kilkudziesięciu procent u naszych Partnerów (Rodzinny Program Rabatowy)

Firmy posiadające w swojej ofercie propozycje dla Dzieci, zainteresowane poszerzeniem grona swoich Klientów, zapraszamy do współpracy w charakterze Partnera KidZone.

Jesteśmy też wydawcą KidZone Quality Magazineprzewodnika po rynku najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, kompendium wiedzy dla najbardziej wymagających rodziców.

Uzupełnieniem naszej oferty są Rodzinne Targi z Gwiazdami– organizowana z ogromnym rozmachem nowoczesna platforma komunikacji firm z rodzicami i mediami.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do zapoznania się z wykazem korzyści płynących ze współpracy oraz do kontaktu z nami.

KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci zaprasza-dołącz do nas!

KidZone Group