Poznaj KidZone

KidZone Group działa w obszarze rodzina i biznes, kierując swoją ofertę do firm zainteresowanych dotarciem do segmentu rodzinnego, jak również proponując rozwiązania klientom indywidualnym.

Jesteśmy organizatorem wielkich Rodzinnych Eventów, cieszących się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów oraz rodziców. Imprezy odbywają się dwa razy w roku.  Na początek roku szkolnego organizujemy targi szkolne pod hasłem „Warszawa wraca do szkoły”. Zimą odbywa się świąteczny event „Warszawa wita Święta”, przepełniony niepowtarzalną rodzinną atmosferą. Organizowane przez nas eventy to gwarancja skutecznej promocji w mediach, a także wśród tysięcy osób odwiedzających wydarzenie.

Od wielu lat prowadzimy ogólnopolski projekt Znak Jakości KidZoneW ramach projektu wyróżniamy i promujemy firmy, dla których najwyższa  jakość produktów i usług oraz orientacja na klienta rodzinnego stanowią kluczową wartość w działalności biznesowej.

Jesteśmy też wydawcą KidZone Quality Magazine – przewodnika po rynku najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, kompendium wiedzy dla najbardziej wymagających rodziców.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do zapoznania się z wykazem korzyści płynących ze współpracy oraz do kontaktu z nami.

KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci zaprasza – dołącz do nas!

KidZone Group