Miasto: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock, Łódź, Białystok, Lublin, Poznań, Zielona Góra, Wrocław, Katowice, Kraków
Województwo: cały kraj
Link: www.klaunpolska.pl

www.Klaun Polska.pl

Firma www.Klaun Polska.pl zorganizuje super animacje dla dzieci u Państwa w domu lub wskazanym miejscu. Zajmuje się wywoływaniem uśmiechu na twarzach dzieci podczas imprez prywatnych i firmowych na terenie całej Polska,posiadamy 10 oddziałów na terenie kraju. Zapraszamy do współpracy przy urodzinkach, imprezach rodzinnych oraz okolicznościowych w firmach i placówkach. Oferujemy kilka programów tematycznych do wyboru: Klauni, Piraci, Kowboje, Super Bohaterowie, Mała Miss, Mały Komandos.

*pakiet animacyjny obejmuje: zabawy z kolorowym super tunelem, zabawy z płachtami animacyjnymi Klanza oraz płachtą Klaun Polska, zwierzątka z balonów na zamówienie, malowanie buzi specjalnymi antyalergicznymi farbkami,
wyścigi na dywanikach, w podwójnych gaciach klauna itp., nauka chodzenie na szczudełkach, zabawy w lasery, przeciąganie liny, queezy, konkursy z nagrodami, łowienie magnetycznych rybek, robali lub dinozaurów, 2 lub 3 sztuczki magiczki i wiele innych animacji, które są naszą firmową tajemnicą ;) )))
**w cenę wliczony dojazd na terenie Warszawy, okolice Warszawy- dodatkowa opłata 50-100 zł; rabat dotyczy prywatnych imprez: urodzinowych, imieninowych, wesel, chrzcin, spotkań rodzinnych; rabat nie obowiązuje na imprezy komunijne w maju i czerwcu oraz na imprezy komercyjne, dzień dziecka, mikołajki.
*** konieczne zapewnienie prądu 220v oraz wyczyszczonej powierzchni pod dmuchańca