Już w najbliższą sobotę wydarzenie Warszawa wita Święta, poprowadzi Ilona Chylewska!

Grudzień 7, 2017 9:54 am

Jedynie trzy dni dzieli nas od wydarzenia „Warszawa wita Święta”. W sobotę  9 grudnia, ponownie spotkamy się by razem stworzyć niepowtarzalną świąteczną atmosferę. Będzie wielkie kolędowanie, śpiewanie piosenek, czytanie świątecznych wierszy. Najaktywniejsi otrzymają od nas upominki. Wydarzenie po raz kolejny poprowadzi uwielbiana przez wszystkich i niezastąpiona Ilona Chylewska!

Specjalnie dla Was wybraliśmy najbardziej znane kolędy, których tekst zna niemal każdy, dodatkowo będziemy mieć dla Was małą ściągawkę, dzięki czemu każdy z Was będzie mógł z nami kolędować i poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Najmłodsi będą mieli okazję fantastycznych posłuchać świątecznych wierszy czytanych przez prowadzącą Ilonę Chylewską. Barwny głos prowadzącej oraz wspaniałe opowieści zaklęte w literach sprawią, że Wasze pociechy przeniosą się do krainy marzeń.

Ilona Chylewska na co dzień gra w teatrze, pracuje głosem i prowadzi różnego rodzaju wydarzenia artystyczne. Jeśli chcecie częściej spotykać Panią Iloną, koniecznie śledźcie jej stronę internetową oraz profil na FB, gdzie znajdziecie informacje o jej działalności. Głos Ilony Chylewskiej może towarzyszyć Waszym pociechom również w zaciszu domowego ogniska, dzięki autorskiej płycie „Magia zaklęta w literach”. To również wspaniały pomysł na prezent, który odciągnie Wasze dzieci od ekranu telewizora czy telefonu komórkowego i zapewni im kolorowe sny.

https://www.facebook.com/Ilona-Chylewska-909024275795069/