Już jutro spotykamy się w Pałacu Kultury i Nauki na wydarzeniu Warszawa wraca do szkoły!

Sierpień 25, 2017 3:46 pm

Już jutro o godzinie 10.00 rozpoczynamy wydarzenie Warszawa wraca do szkoły, podczas którego wspólnie pożegnamy wakacje i przywitamy rok szkolny 2017/18! Aby umilić dzieciom powrót do szkolnych ławek, wspólnie z naszymi Partnerami przygotujemy wiele atrakcji, wśród których animacje, degustacje, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, malowanie buziek i wiele innych! Do wygrania wyprawki szkolne, tornistry z wyposażeniem, zabawki, kosmetyki, ubrania, podwójne bilety do teatru – nie sposób wymienić wszystkiego!

Microsoft przygotuje dla Was Wielką Multimedialną Strefę Nauki i Rozrywki. Tam znajdziecie wszystko, czego potrzebuje współczesny rodzic. Dowiecie się jak produkty multimedialne mogą pomóc Waszym dzieciom zdobywać lepsze stopnie w szkole, a dodatkowo odciążyć ich szkolne plecaki. W międzyczasie Wasze pociechy spędzą radosne chwile z rówieśnikami w strefie XBox One! Najaktywniejsze osoby, które wykonają prezentację w programie Microsoft PowerPoint otrzymają ciekawe upominki. Chętni będą mogli przetestować rysownik Microsoft.

PILOT to japońska marka artykułów piśmienniczych, która towarzyszy entuzjastom pisania odręcznego już niemal 100 lat!  Na stoisku marki PILOT będziecie mogli przetestować ich kultowe produkty oraz wykonać własnoręcznie prace plastyczne, które zabierzecie ze sobą do domu. Jak zawsze możecie liczyć na pokazy magii o!  Z pewnością nie zabraknie flagowych wymazywalnych produktów z serii Frixion, kochanych przez dzieci i dorosłych na całym świecie! Długopisy FriXion obchodzą w tym roku swoje 10-te urodziny, co postanowiliśmy hucznie uczcić konkursem!

a wydarzeniu będzie z nami również marka Oxford. Jest to flagowa marka Grupy Hamelin. Oxford, jako jedna z najbardziej popularnych marek galanterii papierniczej, od ponad wieku podąża za potrzebami konsumentów, przewiduje rynkowe trendy i stawia czoła wyzwaniom technologicznym. Marka Oxford stanowi połączenie wysokiej jakości, innowacyjnych  rozwiązań, unikalnego designu oraz komfortu użytkowania.

Na najmłodszych, w strefie zabawy Playmobil, będzie czekać wiele kreatywnych zadań. Wyjątkowa zabawa pozwoli pobudzić wyobraźnię oraz wspomoże rozwój dziecka. Maluchy będą  mogły, nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzyma też wspaniały prezent-niespodziankę!

Alexander nie pozwoli na nudę. W swojej ofercie posiada wiele zabawek i gier edukacyjnych. Nowe rozwiązania poszerzają ofertę atrakcyjnych form spędzania czasu przez całą rodzinę. Dzieci razem z rodzicami będą mogły zagrać w wiele ciekawych gier, nauczą się rywalizacji i współzawodnictwa.

Towarzystwa w tym dniu będą dotrzymywać również przyjazne dzieciom, szalone, żarłoczne stworki Konspol, czyli Żarłaki– idealne towarzystwo zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych uczniów.. Na pamiątkę każde dziecko otrzyma też od nich miły upominek.

Fun Desk w wyjątkowy sposób podchodzi do zachowania prawidłowej postawy ciała, dlatego ze szczególną uwagą kontroluje wszystkie produkowane przez siebie biurka i krzesełka. Obszerna i szczegółowa inspekcja każdego procesu zapewnia, że każdy produkt jest niezawodny i trwały. Siedząc przy biurku podstawowym problemem jest ergonomia siedzenia, naturalne odpowiednie położenie, które pomaga w koncentracji i jednocześnie zapobiega uszkodzeniom postawy, bólom pleców i głowy. Celem Fun Desk jest uświadomienie rodzicom i dzieciom jak ważne jest codzienne zwracanie uwagi na kształtowanie prawidłowej postawy.

Warszawa Wraca do Szkoły to wspaniałe rodzinne wydarzenie które radośnie wprowadzi uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Tego dnia będą z nami również Laureaci Znaku Jakości KidZone 2017, a wśród nich: Mum Ciuch,  Sieje Je, DREAM, BELMAM, Kiabi, ALBERT Polska, Just Organic, Doodush, Piatnik i Smart Mama.

Moc atrakcji dla najmłodszych przygotował również kanał telewizyjny POLSAT JimJam. W zielonym namiocie będzie można odpocząć na wygodnych pufach w kąciku telewizyjnym i obejrzeć odcinki ulubionych bajek. Wszystkie dzieci zostaną zaproszone również do kreatywnej zabawy z animatorkami oraz malowania buziek, a na najbardziej zaangażowanych czekać będą drobne upominki!

Bilet rodzinny tylko 10 zł*, wszystkie atrakcje w cenie.

Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniu, wystarczy włączyć się do akcji charytatywnej Wyprawka i przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu)  jeden z elementów wyposażenia wyprawki szkolnej dla dzieci (tornister, piórnik, kredki itp.) W ten sposób pomożemy potrzebującym, a sami przeżyjemy bezcenne wspólne chwile w rodzinnym gronie.