Jak wakacje z dziećmi to tylko w Hotelu SPA Faltom!

Maj 25, 2017 4:29 pm

   Hotel SPA Faltom**** to połączenie świetnej zabawy, wypoczynku oraz turystycznych wrażeń. Lokalizacja Hotelu pozwala na szybki dostęp do Trójmiejskich atrakcji. Obiekt położony jest 8 kilometrów od Gdyni, 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo i 4 km Aquaparku z żywymi rekinami. Podczas pobytu proponuje gościom wiele alternatyw spędzenia wolnego czasu wraz z dziećmi.

   W Hotelu znajdują się 2 restauracje, Kawiarnia z wydzieloną salą dla osób palących, 3 Bary, Klub hotelowy w którym organizowane są dyskoteki dla dorosłych i dla dzieci. Goście mogą korzystać z ogrodu hotelowego z placem zabaw oraz tarasów ze słonecznymi leżankami. Hotel posiada 106 komfortowych pokoi i 2 luksusowe apartamenty.

  Pokoje przystosowane są do o przyjęcia dzieci. Specjalnie dla wygody rodziców w każdym pokoju na kanale telewizyjnym dostępny jest podgląd klubu malucha, 4-torowego bowlingu oraz basenu. W bliskim sąsiedztwie Klubu Malucha udostępniony jest wyposażony aneks kuchenny oraz ogólnodostępna prasowalnia.

Śniadania godne mistrzów zabawy serwowane są w Restauracji Zielonej np. tradycyjne gorące gofry z dodatkami typu: świeże owoce, konfitury owocowe; naleśniki z twarogiem i wiele innych. Szef Kuchni przygotowuje urozmaicone dania oparte na tradycyjnej kuchni polskiej. Specjalnie przygotowana karta menu dla dzieci jest dostepna w Restauracji Perłowej. Restauracje hotelowe przystosowane są do przyjęcia najmłodszych gości zarówno pod względem technicznym jak i kulinarnym.

   Aqua Centrum to miejsce przystosowane do przyjęcia całych rodzin. Basen rekreacyjny pozwala cieszyć się pływaniem i wspólnymi zabawami przy udziale różnego rodzaju dmuchanych akcesoriów. Najodważniejsi i spragnieni wodnych szaleństw mogą skorzystać ze zjeżdżalni znajdującej się w pobliżu basenu. Odrębna strefa wodna dla maluchów z ciepłą wodą, małą zjeżdżalnią i wypoczynkowymi leżakami to miejsce chętnie wykorzystywane przez rodziców najmłodszych dzieci. Wspólnemu relaksowi służą codzienne seanse zapachowe organizowane w saunie suchej. Jacuzzi, sauna naturysty, łaźnia parowa i podgrzewane leżanki uzupełniają czas spędzany strefie Aqua.

   Klub Malucha to miejsce uwielbiane przez milusińskich. Zajęcia animacyjne oraz warsztaty odbywają się w soboty w godz. 11:00-18:00 a w wakacje, ferie i długie weekendy codziennie. Ciepły posiłek dla dzieci w Klubie Malucha o godz. 13.00 jest celową przerwą na zregenerowanie sił dzieci. Sala zabaw otwarta jest od godziny 8:00 wiec ranne ptaszki od samego rana już mają co robić. Przykładem takich warsztatów mogą być np. tematyczne figurki z masy solnej, naturalne mydełka. Dzieci w ciągu dnia korzystają z Małpiego Gaju, chińskiego basenu z piłeczkami, ścianki wspinaczkowej, trampoliny, zjeżdżalni, stołu do gry w piłkarzyki, różnego rodzaju zabawek. Mali miłośnicy zabaw multimedialnych mogą pograć w PlayStation, wspólne gry zręcznościowe integrują dzieci a powstałe relacje procentują jeszcze lepszą zabawą podczas pobytu.

    Dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalnią to rozrywka, którą dzieci wprost uwielbiają. Szaleństwa na dmuchańcu nie mają końca, dlatego dzieci tak kochają to miejsce. SPA & Wellness niespożyta energia dzieci w pozytywny sposób udziela się rodzicom, którzy uśmiechnięci i wypoczęci korzystają w tym czasie ze np. ze SPA. Hotel zachęca do wspólnego korzystania z dobrodziejstw SPA. Masaże wykonywane są zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Wizyta w grocie solnej to dobry pomysł na szybki relaks przy wykorzystaniu najlepszych zdrowotnych właściwości soli morskiej i jodu.

   Podczas pobytu hotel poleca również zdrową rodzinną rywalizację. Gra w bowling, bilard, tenis stołowy oraz squasha z pewnością dostarczy wszystkim wielu sportowych emocji. Akcesoria przystosowane dla najmłodszych graczy znacznie ułatwiają zabawę. Goście dbający o formę mogą korzystać z sali ćwiczeń cardio oraz codziennego aqua aerobiku.

W cenie noclegu hotel oferuje:

– bogate śniadanie w formie bufetu
– Aqua Centrum bez ograniczeń: basen ze zjeżdżalniami wodnymi, wodna strefa dla dzieci z
ciepłą wodą, brodzik, seanse zapachowe w saunie suchej codziennie w godzinach 18:00 – 21:00, co 30 minut, 2 jacuzzi, łaźnia parowa, sauna naturysty 18:00-22:00, leżanki podgrzewane.
– zajęcia aquarobiku w dni powszednie
– sala ćwiczeń cardio
– Klub Malucha (200 m2)
– animacje w soboty w godz. 11:00-18:00
– dmuchany plac zabaw „Myszki Miki” w wybrane dni
– ogólnodostępny aneks kuchenny
– ogólnodostępna prasowalnia
– ogród hotelowy z atrakcjami dla dzieci oraz tarasy hotelowe
– dyskoteki w Night Clubie w soboty (21:00-2:00).

ATRAKCJE DLA DZIECI:

– Klub Malucha (200 m2), znajdują sie tam m.in.: Małpi Gaj, domek dla dzieci, cymbergaj, basen chiński z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnia, ścianki wspinaczkowe, piłkarzyki, 2 PlayStation, Wii Play, symulatory jazdy samochodem, trampolina, kolorowanki, puzzle, piłki i wiele innych kolorowych zabawek
– animacje w Klubie Malucha (podczas animacji ciepła zupka dla dzieci), m.i.n: warsztaty mydlarskie, masa solna, malowanie buziek, wata cukrowa, popcorn
– Aqua Centrum, a w nim m.in.: basen z dwoma zjeżdżalniami wodnymi, wodna strefa dla dzieci z ciepłą wodą, dla najmłodszych brodzik z małą zjeżdżalnią typu słonik
– 4-torowy bowling z rynną dla dzieci
– pokój zabaw przy kręgielni
– taras hotelowy z kącikiem zabaw
– dmuchany plac zabaw Myszki Miki w wybrane dni
– ogród hotelowy, a w nim: plac zabaw, fontanny tańczące typu plac wodny dla dzieci (sezonowo), basen z kulami wodnymi lub łódeczkami (sezonowo), mega bańki mydlane (sezonowo).

PRZYKŁADOWE ATRAKCJE W OKOLICY:

Atrakcje do zobaczenia pieszo (do 2-3 km)
– Multikino Galeria Rumia – repertuar najnowszych filmów (C.H. Galeria Rumia z Multikinem)
– Lodowisko w Rumi (seon zimowy)
– Dworek pod Lipami mający 200 lat
– Park miejski nad Zagórską Strugą, młyn wodny i staw z Kaczkami Atrakcje do zobaczenia rowerem (do 5-10 km)
– punkt widokowy Pradolina Kaszubska, Kępa Oksywska
– Aquapark z rekinami w Redzie
– Szlak rowerowy „Wokół długiej góry” Rumia-Pustki
Atrakcje do zobaczenia autem (do 45 km i pow. 45 km)
– Akwarium Gdyńskie z niezwykłymi gatunkami ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata
– Aquapark z rekinami w Redzie
– Centrum Nauki Experyment – wystawy, ciekawostki technologiczne i warsztaty rodzinne
– Pomorski Park Naukowo – Technologiczny – warsztaty i innowacyjne spotkania
– Muzeum Miasta Gdyni.
– Muzeum Marynarki wojennej
– Spacery po trójmiejskich bulwarach i plażach
– ORP „Błyskawica”- najstarszy zachowany okręt muzeum
– Dar Pomorza – najpiękniejszy polski żaglowiec
– Kalwaria Wejherowska z kaplicami kalwaryjskimi
– Molo w Orłowie z widokiem na klif
– słynna Ul. Monte Cassino i molo w Sopocie
– Oliwskie ZOO w Gdańsku – największy ogród zoologiczny w Polsce
– Żuraw w Gdańsku
– Pałac w Rzucewie
Hotel SPA Faltom- Pakiety promocyjne:

 

www.hotel-faltom.com.pl