Eventy

Eventy 2017

Zapraszamy do udziału w fantastycznych rodzinnych wydarzeniach:

Warszawa na Wakacjach (2 czerwca 2017) Warszawa wraca do Szkoły (2 września 2017) Warszawa wita Święta (9 grudnia 2017)

Wszystkie eventy odbędą się w centralnej lokalizacji stolicy (Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie) i będą doskonałą okazją do promocji marki i bezpośredniego dotarcia do tysięcy klientów. Wyselekcjonowani Partnerzy, najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny, bardzo wysoka frekwencja, komfortowe warunki do prezentacji, promocji marki i sprzedaży.

Gwarantujemy interaktywny charakter wydarzeń, zapewniamy mnóstwo atrakcji, bawimy inspirujemy i pomagamy (każdemu eventowi towarzyszy inna akcja charytatywna).

Zapraszamy do współpracy! Kontakt: eventy@kidzone.com.pl ; www.kidzone.com.pl/kontakt/

Poprzednie eventy

Warszawa wita Święta 10 grudnia 2016r. PKiN

Warszawa wraca do Szkoły 3 września 2016r. PKiN

Rodzinne Targi z Gwiazdami 12 marca 2016r. PKiN


Partnerzy strategiczni

         


Złoty Partner

         

back%20to%20school[1]

 

W programie m.in.

 • Strefa Shopping-zakupy w promocyjnych cenach!
 • Multimedialna Strefa Nauki i Rozrywki Microsoft!
 • Bezpłatne badania okulistyczne w Instytucie Oka!
 • Serowa rewolucja z Serenadą!
 • Warsztaty kulinarne i degustacje produktów!
 • Spotkania z dietetykami i fizjoterapeutami!
 • Zajęcia sportowe!
 • Warsztaty taneczne – bezpłatna lekcja dla każdego!
 • Konkursy z nagrodami i mnóstwo innych atrakcji dla całej rodziny!
 • Strefa kreatywnej zabawy i prezent dla każdego dziecka!
 • Miasteczko motoryzacyjne PGA Polska i jazdy testowe!
ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Warszawa Wraca do Szkoły Warsaw Back to School

3 września w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wspaniałe rodzinne wydarzenie, podczas którego tysiące warszawiaków pożegna wakacje i przywita nowy rok szkolny 2016/2017.

Warszawa wraca do szkoły to dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych.We współpracy z Partnerami wydarzenia zapewnimy mnóstwo atrakcji, będziemy bawić i inspirować, edukować i pomagać. Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i moc atrakcji – każdy znajdzie coś dla siebie!

Nowości rynkowe i zakupy w super cenach, bezpłatne badania medyczne, warsztaty, szkolenia, spotkania ze specjalistami, animacje, gry i zabawy dla dzieci, degustacje, koncerty, konkursy z super nagrodami. Akcja charytatywna Wyprawka– kompletujemy wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci. Bilet rodzinny 10 zł, wszystkie atrakcje w cenie. Upominki dla wszystkich!

Uwaga! Wstęp bezpłatny dla osób które wesprą akcję charytatywną Wyprawka-wystarczy przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu) jeden z produktów szkolnych, które trafią do potrzebujących dzieci.

dzieci


Partnerzy strategiczni

         


Złoty Partner

         

Warszawa Wraca do Szkoły / Warsaw Back to School
3 września 2016 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Chociaż na razie pełniTwo kids at the table in classroom on lessona lata, a dni naszych dzieci wypełnione są zabawą, odpoczynkiem i słodkim lenistwem, chcemy nieco umilić ten nieuchronnie zbliżający się moment i pokazać, że powrót do szkoły nie musi być aż tak straszny. Początek roku szkolnego może zacząć kojarzyć się z imprezą! Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonajcie się sami!

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 zapowiada się w Warszawie wyjątkowo interesująco. Wszystko za sprawą Fundacji KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci,  która w pierwszy wrześniowy weekend organizuje w stolicy wspaniałe i niepowtarzalne rodzinne wydarzenie.

Warszawa wraca do szkoły/ Warsaw Back to School– całodzienna impreza pod tym hasłem, podczas której pożegnamy lato i powitamy nowy rok szkolny,  odbędzie się w sobotę 3 września w Pałacu Kultury i Nauki. Tego dnia Pałac zamieni się w prawdziwy raj dla uczniów i przedszkolaków- organizatorzy przewidzieli mnóstwo  atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

W programie m.in. prezentacje produktów-najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, bezpłatne badania medyczne, zajęcia sportowe i taneczne, warsztaty-naukowe, kulinarne i inne, szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami, a także upominki dla wszystkich gości!  Każdy kto weźmie udział w wydarzeniu będzie miał okazję pomóc dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną Wyprawka.

3 września przyjaźnie i wesoło wprowadzimy uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Co dokładnie będzie się działo? Każdy kto pojawi się w tym dniu w Pałacu Kultury i Nauki na wydarzeniu  „Warszawa wraca do szkoły” może liczyć na mnóstwo pozytywnych wrażeń, solidną porcję cennej wiedzy i rodzinnej rozrywki, a także atrakcyjne upominki ufundowane przez Partnerów wydarzenia! Będziemy bawić i edukować, inspirować i pomagać!

Partnerem technologicznym wydarzenia jest Microsoft, który dla wszystkich rodziców przygotuje tego dnia małą ściągawkę i pokaże, jak za sprawą produktów multimedialnych można osiągać lepsze wyniki w nauce, przy okazji mocno odchudzając szkolne plecaki. W Multimedialnej Strefie Nauki i Rozrywki Microsoft będzie wszystko, czego potrzebuje rodzic XXI wieku.  W międzyczasie dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas z rówieśnikami ze szkolnej ławki, bawiąc się w strefie Xbox One!

o-KIDS-VIDEO-GAMES-facebook

Podczas eventu będziecie można również przekonać się osobiście jak przyjemne może być odwożenie dzieci do szkoły. Samochody marek BMW, Mercedes-Benz, Skoda, MINI i Peugeot będą w motoryzacyjnym miasteczku dostępne do jazd testowych, a obsługa udzieli wszelkich informacji na temat modeli powyższych marek. Partner motoryzacyjny (multi-brandowy dealer PGA Polska) przygotował też mnóstwo atrakcyjnych ofert dla odwiedzających.

Wszyscy Partnerzy eventu zaprezentują najlepsze produkty i usługi które sprawią, że powrót do szkoły będzie jak najbardziej udany. Rodzice będą mogli zapoznać się z ich propozycjami i zrobić niezbędne zakupy (szeroki asortyment produktów niezbędnych do domu i szkoły w bardzo atrakcyjnych cenach  m.in. w butiku Tchibo) a dzieci w tym czasie oddadzą się szaleństwom zabawy pod czujnym okiem animatorów.

W strefie zabawy Playmobil nie lada  gratka dla najmłodszych- wyjątkowa zasada zabawy pobudzi wyobraźnię i kreatywność oraz wspomoże rozwój dziecka. Dzieci będą  mogły nie tylko wczuć się w różne role, ale i odwzorowywać świat w miniaturze i wieść tam własne życie. Każde dziecko otrzyma też wspaniały prezent-niespodziankę!

Będziemy też świadkami prawdziwej serowej rewolucji- smakosze serów poznają innowacyjne rozwiązanie-opakowanie w sam raz na i będą mogli delektować się świeżym smakiem Serenady zawsze i wszędzie-nie tylko w szkole.Na głodnych nie tylko wrażeń czekać będzie mnóstwo pysznych i zdrowych przekąsek, takich jak kosze z jabłkami,  chrupiące warzywno-owocowe chipsy Crispy Natural czy gorąca kukurydza z masłem Bonduelle. Dzieci poznają też fascynującą historię „Od ziarenka do bochenka” i dowiedzą  się jak powstaje chleb, a nawet będą mogły samodzielnie go upiec. Odbędą się również warsztaty nt. produkcji pieczywa Oskroba, jego właściwości odżywczych i innych istotnych elementópreview__AR_AKI_postaciew dotyczących żywienia. Dzieci dowiedzą się wszystkiego na temat piramidy żywieniowej i wezmą udział w warsztatach z przygotowania właściwej, odżywczej kanapki-idealnej na  drugie śniadanie do szkoły.

Towarzystwa w tym dniu będą dotrzymywać również przyjazne dzieciom, szalone, żarłoczne stworki Konspol czyli Żarłaki– idealne towarzystwo zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych uczniów, które zaproszą do wspólnej zabawy i udziału w warsztatach kulinarnych. Na pamiątkę każde dziecko otrzyma też od nich miły upominek.

Wszystkie dzieci z pewnością ucieszy również widok ich ulubionego misia Lubisia, który przytuli i poczęstuje słodką przekąską. W mobilnych kawiarenkach nie zabraknie też  innych słodkości uwielbianych przez dzieci i pysznej kawy dla dorosłych.

Event Warszawa wraca do szkoły to niepowtarzalna okazja do zrobienia kompleksowych, bezpłatnych badań medycznych! Najwyższej klasy specjaliści z Instytutu Oka sprawdzą wzrok Twojego dziecka i przeprowadzą diagnostyczne badania okulistyczne.

Eksperci Enel-Med będą przeprowadzać kończące się specjalnym raportem badania z zakresu analizy składu ciała, badania uzupełniające (m.in. badanie ciśnienia krwi, cukier)  na miejscu także przez cały dzień będzie można skorzystać z porad dietetyka.  Rodzice będą mieli także okazję skonsultować się z najlepszymi fizjoterapeutami dziecięcymi w Polsce a dzieci -przetestować urządzenia, które powstały w oparciu o technologie kosmiczne NASA!

Wszystkie dzieci będą mogły też wziąć udział w castingu do akcji społecznej Partnera, której celem jest uświadomienie rodzicom i dzieciom jak ważne jest codzienne zwracanie uwagi na kształtowanie prawidłowej postawy dziecka. Gry dla dzieci, zabawy, tory przeszkód to natomiast przedsmak sportowych wrażeń przygotowanych z okazji eventu.

dla_dzieci

Warszawa wraca do szkoły również na sportowo! Klub Legia Warszawa i trenerzy sekcji  dziecięcych (Legia Soccer School, Legia Tennis School, Legia Basket School) zadbają w tym dniu o mnóstwo sportowych wrażeń i aktywności, w trakcie których każde dziecko złapie ducha rywalizacji i poczuje przyjemność zdrowej, sportowej rozgrywki. Na miłośników i kibiców klubu czekać będzie prawdziwa gratka-Fan Store Legia Warszawa!

Jeśli sportowo, to również tanecznie! Warsztaty z udziałem najlepszych tancerzy Egurrola Dance Studio to wspaniała zabawa i być może dla niektórych początek dłuższej przygody z tańcem. Każde dziecko które weźmie udział w imprezie „Warszawa wraca do szkoły”  otrzyma bowiem zaproszenie na bezpłatną pierwszą lekcję w jednej ze szkół EDC.

„Warszawa wraca do szkoły” to także nauka poprzez zabawę i cykl szkoleń i warsztatów dla całej rodziny. Droga do szkoły to akcja edukacyjna Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i Fundacji KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci. W towarzystwie sympatycznego Krokodyla Tirka dzieci będą mogły zapoznać się z podstawowymi przepisami relabika_maskotki_reklamowe_krokodyl_itd_rysuchu drogowego oraz poznać zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Odbędą się także pokazy ratownictwa medycznego, uczące dzieci zachowania przy wypadkach drogowych oraz udzielania pierwszej pomocy.

W specjalnym autobusie MZA dzieci poprzez zabawę nauczą się prawidłowych zachowań w komunikacji miejskiej. Będzie mowa o bezpieczeństwie w środkach komunikacji, do tego malowanki, rebusy, liczne konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in.  smycze , opaski odblaskowe , kredki , torby bawełniane, bidony, zestawy śniadaniowe i inne upominki. W ramach kampanii społecznej Bądź życzliwym pasażerem zamiast być Monsterem spotkanie z sympatycznymi stworkami, które rozdadzą kolejne prezenty przypominające o życzliwości.

Strefę relaksu przygotuje  Orange– Partner komunikacyjny wydarzenia. Z kolei dzięki obecności takich Partnerów jak PKO BP, Citi Handlowa, AXA, Polisa Życie czy Met Life dzieci poznają tajniki świata finansów i podstawy edukacji finansowej, a rodzice będą mogli skorzystać z najlepszej oferty  sektora bankowego i w zakresie opieki ubezpieczeniowej.

„Warszawa wraca do szkoły” to wspaniałe rodzinne wydarzenie które przyjaźnie i wesoło wprowadzi uczniów w ich szkolną rzeczywistość. Koncerty dla dzieci, karaoke, spotkania z bohaterami dziecięcych bajek (m.in. bajkowa strefa Multikino) animacje, gry, loteriesala-zabaw-dla-dzieci z cennymi nagrodami i całe mnóstwo innych atrakcji-to wszystko czeka na Was 3 września w Pałacu Kultury i Nauki.

Bilet rodzinny tylko 10 zł*, wszystkie atrakcje w cenie.

Aby wziąć bezpłatny udział w wydarzeniu, wystarczy włączyć się do akcji charytatywnej Wyprawka i przynieść ze sobą (lub zakupić na miejscu)  jeden z elementów wyposażenia wyprawki szkolnej dla dzieci (tornister, piórnik, kredki itp.) W ten sposób pomożemy potrzebującym, a sami przeżyjemy bezcenne wspólne chwile w rodzinnym gronie.

Warszawa wraca do szkoły-3.09.2016-dzień pełen atrakcji dla całej rodziny!

Zabawa i edukacja, pomoc i inspiracja!  Zapraszamy- tego nie wolno przegapić!

Już dziś zapisz się na wydarzenie i potwierdź swoją obecność.

 

www.facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci

internet-plakat-Warszawa-wraca-sredni (2)

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci

Partnerzy strategiczni: Microsoft, Bawaria Motors, MB Motors, Lion Motors, Bohemia Motors

Partnerzy: Serenada, Instytut Oka, Legia Warszawa, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Multikino, MZA, Koleje Mazowieckie

Patroni Medialni:  Radio Wawa, Dobra-Mama.pl, Mini Mini, Teletoon+, Dzieckowwarszawie.pl, Warszawski Serwis Prasowy, Informator-Stolicy.pl, e-GaGa.pl, Bobas.pl, CzasDzieci.pl, Baby-Shower.pl, Maluchy3miasta.pl, Radio Hobby, Warszawa.pl, WolnaSobota.pl, MiastoDzieci.pl, magazyn Mój Przedszkolak, Zaradna-mama.pl, Dzieci.ModaiJa.pl, Warszawa.pl, BlogiMam.pl, e-Bobas-info.pl, MapaDzieci.pl, Gdzieco.pl, KiwiPortal.pl, RynekZabawek.pl, magazyn Mały Uczeń

Rodzinne Targi z Gwiazdami

logo-targi_KidZone_tlo-700x49512 marca w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się II Rodzinne Targi z Gwiazdami– przygotowany z rozmachem dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi. Ambasadorem projektu był kompozytor Piotr Rubik który osobiście wziął udział w wydarzeniu , a moc sportowych emocji zapewnił klub piłkarski Legia Warszawa. Bardzo ważny był charytatywny aspekt wydarzenia- inauguracja ogólnopolskiej akcji na rzecz dzieci z ubogich rodzin Podaruj Obiad organizowanej przez Fundację Dobroczynności KidZone.

Pałac Kultury i Nauki odwiedziło tysiące warszawskich rodziców, zewsząd rozbrzmiewał radosny dziecięcy śmiech, wnętrza wypełniły się wysokiej klasy produktami dla całej rodziny, a powietrze nasyciło się zapachem kawy i słodkości rodem z paryskich kawiarenek. Wspólnie z Wystawcami i Partnerami udało się stworzyć wspaniały dzień dla tysięcy rodzin z dziećmi, który obfitował w mnóstwo wrażeń i już na stałe wpisał się w harmonogram najciekawszych wydarzeń w stolicy.

Blisko 200 Wystawców zaprezentowało najwyższej jakości usługi dla rodziny oraz produkbeznazwyty niezbędne w każdym domu i cieszące każde dziecko, które można było kupić w promocyjnych cenach. Rodzice mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad specjalistów (m.in. wykonać bezpłatne badanie wzroku) oraz zapoznać się z nowościami na rynku mieszkaniowym, finansowym, turystycznym czy usług medycznych. W ramach współpracy z Fundacją Przyjaźni WeGirls odbyła się także zbiórka włosów na peruki na rzecz dzieci po chemioterapii.

Strefie wystawienniczej towarzyszył bogaty program atrakcji -na scenie odbywały się koncerty, animacje dla dzieci, pokazy mody, loterie i konkursy z cennymi nagrodami. Wygrać można było m.in. rodzinne wakacje w najlepszych hotelach, zabawki, akcesoria dla dzieci, książki i gry, zestawy kosmetyków, słodycze i wiele innych. Dla wszystkich rodziców był też przygotowany praktyczny upominek-Rodzinna Karta Rabatowa KidZone.

Każdy kto odwiedził Rodzinne Targi z Gwiazdami znalazł coś dla siebie i nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Doskonała lokalizacja (Pałac Kultury i Nauki w Warszawie) najlepsze marki, ogromny wybór produktów i usług, nowości rynkowe i zakupy w super cenach, spotkania ze specjalistami, strefa mega zabawy i profesjonalna opieka dla maluchów, mnóstwo atrakcji i setki nagród do wygrania oraz akcje charytatywne na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los-to właśnie Rodzinne Targi z Gwiazdami.

Event zakończyła Gala Fundacji Dobroczynności KidZone, podczas której Organizatorzy i Przyjaciele Fundacji promowali hasło ‘’Dobroczynność jest fajna!” Dziękujemy i zapraszamy za rok!

facebook-polub_nas- Obejrzyj fotorelację i polub nas na Facebooku: https://facebook.com/KidZoneStrefaSzczesliwychDzieci/

Dla Rodziców

KidZone- Strefa Szczęśliwych Dzieci we współpracy z Fundacją KidZone oraz Partnerami organizuje cykliczne wydarzenia które dają maluchom mnóstwo radości, a dla Rodziców są okazją do zapoznania z aktualnymi propozycjami najlepszych firm. Zapraszamy- dołącz do nas!

Evety KidZone to:

 • Doskonała lokalizacja – Pałac Kultury i Nauki w Warszawie!
 • Najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w super cenach!
 • Strefa mega zabawy i profesjonalna opieka dla maluchów!
 • Mnóstwo atrakcji i konkursów-setki nagród do wygrania!
 • Catering i upominki dla wszystkich !

W programie mnóstwo atrakcji dla całej rodziny m.in.:

 • Spotkania z Gwiazdami!
 • Bezpłatne konsultacje ze specjalistami!
 • Warsztaty, animacje, loterie z nagrodami!
 • Całodniowy bilet rodziny 10 zł- wszystkie atrakcje w cenie!

EDYCJA 2015 FOTORELACJA

21 lutego 2015 w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się I edycja Rodzinnych Targów z Gwiazdami KidZone. Doskonała lokalizacja oraz bardzo atrakcyjny program wydarzenia przyniosły wymierne rezultaty. Event zaplanowany jako dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi z czynnym udziałem znanych i lubianych rodziców cieszył się olbrzymim powodzeniem. Pałac Kultury i Nauki odwiedziły tysiące osób, a efekty przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów. O sukcesie przedsięwzięcia świadczyła bardzo wysoka frekwencja i niezwykle pozytywne komentarze wystawców i odwiedzających. Najlepsze marki zaproponowały nowości rynkowe i zakupy w super cenach, a jednocześnie na scenie przez cały dzień odbywały się koncerty, animacje, loterie i konkursy z nagrodami o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych! Do wygrania były m.in. zagraniczne i krajowe wycieczki, vouchery hotelowe, pobyty w SPA, zabawki, akcesoria, ekskluzywne upominki, książki, zestawy kosmetyków i wiele innych. Każdy, kto odwiedził Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzymał też praktyczny upominek.

poster-700x991

3 września 2016 Warszawa Wraca do Szkoły/ Warsaw Back to School Zapraszamy!

Rodzinne Targi z Gwiazdami-fantastyczny event i dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodziców i dzieci.

EDYCJA 2016- VIDEO RELACJE

EDYCJA 2015- VIDEO RELACJE

 FOTORELACJE

facebook-polub_nas-Rodzinne Targi z Gwiazdami były okazją do spotkania ze znanymi rodzicami, którzy pojawili  się w Pałacu Kultury i Nauki, aby osobiście poprowadzić warsztaty, zajęcia i animacje, zrobić pamiątkowe zdjęcia i podpisać autografy.

Kompozytor Piotr Rubik zapraszał rodziców do swojego muzycznego przedszkola, aktorka Edyta Jungowska czytała najmłodszym najpiękniejsze bajki, Kasia Klich promowała autorski projekt Bajkowa Drużyna i wraz z Alicją Janosz wystąpiła z repertuarem dla dzieci, a muzyk Tomek Lubert z dziecięcym projektem muzycznym Qndel, który na YouTube obejrzało już kilkanaście milionów internautów. Obecna była również Tetiana Galitsyna- zwyciężczyni show Mam Talent, której niebywała sztuka opowiadania historii piaskiem wzruszyła miliony Polaków. Dzieci obejrzały  swoje ulubione programy znane z telewizji MiniMini+, sprawdziły swoją wiedzę i spotkały się z Rybką MiniMini oraz innymi ulubieńcami dziecięcych bajek.

Pokazy mody, spotkania z autorkami książek dla dzieci, interaktywne warsztaty naukowe, pokazy tańca i setki innych atrakcji sprawiły, że warszawiacy tak tłumnie przybyli całymi rodzinami. W czasie gdy dzieci oddawały się zabawowym szaleństwom pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów i opiekunów, rodzice mieli okazję zapoznać się z najlepszymi ofertami i najnowszymi propozycjami, m.in. na warszawskim rynku mieszkaniowym, ubezpieczeniowym i turystycznym.

Rodzinne Targi z Gwiazdami zakończyła Gala Finałowa, podczas której przedstawiono Laureatów III edycji projektu Znak Jakości KidZone. Alicja Janosz, Tomek Lubert z nowym zespołem Vision i Wojciech Ezzat czarowali swoim głosem, a Piotr Rubik zaprezentował się  z dziecięcym zespołem muzycznym, którego występ rzucił gości na kolana. Niezwykłych wzruszeń dostarczył też występ zwyciężczyni Mam Talent- Tetiany Galitsyny.

Na Gali KidZone odbył się również pokaz mody podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Dziewczyny które wygrały walkę z rakiem zaprezentowały kolekcję Łukasza Jemioła oraz ubrania uszyte według własnych projektów. Na wybiegu towarzyszyli im m.in. Wojciech Ezzat (X-Factor) Radomir Wit (Radio Zet), Paweł Stasiak (Papa D) Michał Baryza (Top Model), a także Conrado Moreno, Tomasz Ciachorowski i Mikołaj Roznerski. Na widowni również wiele znanych twarzy- m.in. zaprzyjaźniona z KidZone dziennikarka Beata Sadowska. Wieczór zakończyła aukcja charytatywna, podczas której goście Gali licytowali na rzecz Fundacji.

Wystawcy edycja 2016

Sala Marmurowa/ Sala Ratuszowa PKiN

 1. Akademia Piłkarska Legii Warszawa 
 2. Akademia Tańca Etoile
 3. Aktywna Warsztatownia
 4. AjcilaArt
 5. Animatria
 6. Ambic
 7. Angel’s Artystyczne Dekoracje Cukiernicze
 8. Arbonne Cosmetics
 9. Auchan
 10. Avon
 11. Baby&Travel
 12. Baby Decor
 13. Babyonline.pl
 14. Beltrani
 15. Berlitz
 16. BIC
 17. Bio Appetit
 18. Biosensual
 19. Biuro Podróży HamakTur
 20. Biuro Podróży Jaworzyna Tour
 21. Biuro Usług Turystycznych
 22. Boom boom by Jamiro
 23. Brodowski Owoce
 24. Brzusiaczki.pl
 25. Centrum Medyczne Citi Dent
 26. Centrum Medyczne Mavit
 27. Centrum Rehabilitacji Kinezio
 28. Citi Bank Handlowy
 29. Cottonove Love
 30. CudaWianki Handmade
 31. Cyfrowy Polsat (Ipla)
 32. CzasDzieci.pl
 33. Depil Concept
 34. Delikatesy Mydlane.pl
 35. Dzidziusiowo.pl
 36. Dziecięce Inspiracje
 37. Dziecko w Warszawie
 38. Eco and well
 39. Edimax Technology
 40. Edumal
 41. Emaluszek
 42. Energy Family
 43. Entelo
 44. F1 Karting
 45. Fotografia Siemaszkowie
 46. Faro Tekstylia
 47. FitEat
 48. Forever Livig Products
 49. Fundacja Dobroczynności KidZone
 50. Fundacja Przyjaźni WeGirls
 51. Get Green
 52. GroVia
 53. Gusto
 54. Hotel Medi& Spa Biały Kamień
 55. Hotel Pałac Galiny
 56. Hotel Zamek Ryn
 57. Hotel &Spa Tristan
 58. Iglarki
 59. Informator Stolicy
 60. Instytut Piękna Worocza
 61. International Preschool of Warsaw
 62. Jean Louis David
 63. Jeżyk
 64. Kapitan Nauka
 65. Kasia Wycech Fotografia
 66. Kawiarnia Chimney Cake
 67. KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci
 68. Klub urodzinowy Kameleon
 69. KOC
 70. Koku Sushi
 71. Kompleks Wczasowy Sandra Spa
 72. KSIM
 73. Legia Basket Schools
 74. Legia Soccer Schools
 75. Legia Tenis School
 76. Lemon Kid
 77. Leorganic
 78. Lifefactory
 79. Li Parie Lingerie
 80. Limonki
 81. Lisa Sibylle Jasinski Professional Teacher
 82. Little to-to
 83. Lol &Pop
 84. Love Me Decoration
 85. Lubert Agency
 86. Ludilo
 87. Maamut
 88. Maluchy 3-miasta
Dla Partnerów

snapshot1Eventy KidZone to organizowane na najwyższym poziomie i z ogromnym rozmachem wydarzenia pełne atrakcji dla całych rodzin.

Udział w naszych eventach to doskonała okazja dotarcia z ofertą do sprecyzowanej grupy docelowej – nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej, stawiających na jakość i poszukujących najlepszych rozwiązań oraz do mediów.

Eventy KidZone zamyka  Gala Finałowa – ekskluzywne wydarzenie z udziałem Partnerów, przedstawicieli biznesu, show-biznesu  oraz mediów.

Dbamy o dobrą promocję i PR wydarzenia, reklamujemy, nagłaśniamy i zapraszamy, zapraszamy, zapraszamy! Zapraszamy do współpracy!

Event KidZone to znacznie więcej niż event…

 • to ogromne wydarzenie które gromadzi tysiące warszawskich rodzin, Gwiazdy oraz przedstawicieli mediów
 • to niezwykle silne narzędzie marketingowe – pozwala nie tylko pokazać produkt/ usługę ale też porozmawiać o nim; nie tylko dać spróbować, ale i pomóc zrozumieć; nie tylko nauczyć, jak z niego korzystać, ale również pozwolić polustrongić; daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, obcowania z potencjalnym klientem i poznania jego potrzeb
 • to eleganckie wnętrza Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum stolicy
 • to starannie sprecyzowana grupa docelowa o wysokiej sile nabywczej (nowocześni rodzice stawiający na jakość)
 • to wysoka frekwencja, wyselekcjonowani odsbiorcy- wydarzenie poprzedzi kampania promocyjna z udziałem Gwiazd
 • to najlepsza reklama, wzmocnienie działań sprzedażowych
 • to budowanie/wzmacnianie wizerunku firmy/marki/produktu najwyższej jakości przyjaznego dzieciom i rodzinie
 • to skuteczny sposób pozyskania klientów i ich lojalności, tworzenie emocjonalnej więzi z klientem
 • to liczne atrakcje towarzyszące, upominki, konkursy – pula nagród o niespotykanej wartości 100 000 zł!
 • to doskonała okazja do prezentacji i promocji wśród rodziców i przedstawicieli mediów

Korzyści ze współpracy

 • identyfikacja z projektem promującym ideę najwyższej jakości
 • szereg wymiernych korzyści reklamowych i promocyjnych
 • dotarcie do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej-nowoczesnych rodziców o wysokiej sile nabywczej
 • dotarcie do osób decyzyjnych, przedstawicieli firm nastawionych na rozwój i jakość, o ugruntowanej pozycji na rynku, potencjalnych Klientów, liderów opinii
 • doskonały sposób dotarcia do mediów
 • Budowanie / umacnianie wizerunku firmy przyjaznej rodzinie

Program wydarzenia jest tworzony tak, aby przez cały dzień zapewnić odwiedzającym moc atrakcji. Mamy, Ojcowie oraz Dzieci – każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje towarzyszące powstają we współpracy z Wystawcami i Partnerami wydarzenia.

Eventy KidZone to:

 • Doskonała lokalizacja-Pałac Kultury i Nauki w Warszawie!
 • Najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w super cenach!
 • Spotkania ze znanymi i lubianymi Rodzicami!
 • Strefa mega zabawy i profesjonalna opieka dla maluchów!
 • Mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami!
 • Upominki dla wszystkich!