Beztroskie wakacje w mazurskim Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality dla całej rodziny!

Lipiec 24, 2017 11:30 am

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality to wyjątkowy Hotel SPA na Mazurach, który stwarza okazję relaksu i wypoczynku na tle urzekającej przyrody Mazur. Do dyspozycji Gości oddajemy standardowe pokoje z oddzielnymi łóżkami, z łazienkami, TV, telefonem, dostępem do Internetu. Łącznie 48 pokoi, co daje 108 miejsc noclegowych. Dogodny dojazd, położenie między Gdańskiem i Warszawą sprawia, że jesteśmy wygodnym wyborem bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Malownicze otoczenie hotelu w połączeniu z najwyższą klasą czystości powietrza dały zielone światło, by Miłomłyn mógł ubiegać się o status uzdrowiska. W najbliższych okolicach znajduje się 19 jezior stanowiących wspaniałą bazę dla miłośników sportów wodnych, wypoczynku nad wodą oraz wędkarstwa. Pobyt na Mazurach to również możliwość rejsu statkiem, niezapomniane wrażenia podziwiania przyrody polskiej Amazonii. To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego zaliczanego do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską to najlepsza szansa by zapomnieć o szumie miasta, pędzącym rytmie życia.

Na terenie hotelu znajduje się mnóstwo wspaniałych atrakcji dla całej rodziny. Należą do nich plac zabaw, basen, jacuzzi, sala fitness, boisko do siatkówki plażowej, korty tenisowe oraz sala bilardowa. Otoczenie hotelu również sprzyja wypoczynkowi. Ośrodek położony jest w bliskim sąsiedztwie stadnin konnych, tras rowerowych, wieży widokowych, plaży itp. W okolicy znajdzie się również coś dla amatorów historii, jak zabytkowe domy, kościół neogotycki, sanktuaria, zamki itd.

Więcej informacji na stronie: http://www.milomlynzdroj.pl/wakacje-na-mazurach