Robico Partnerem wydarzenia „Warszawa wita Święta”!

Grudzień 1, 2017 6:59 pm

Już za tydzień, w sobotę odbędzie się wielkie, rodzinne wydarzenie „Warszawa wita Święta”. Będzie to już druga edycja tej świątecznej imprezy organizowanej w niepowtarzalnym świątecznym klimacie przez Fundację KidZone. Będzie to dzień wypełniony wspaniałymi atrakcjami dla CAŁEJ rodziny. Wśród licznych Partnerów wydarzenia, którzy już dzisiaj szykują dla Was niespodzianki, pojawi się również firma Robico.

Zakład Usług Handlowych Robico powstał jako działalność gospodarcza Federacji Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce i funkcjonuje na polskim rynku od ponad 29 lat. Firma Robico realizuje sprzedaż produktów mleczarskich opracowanych według autorskich projektów pod marką Robico. Technologię, know – how, maszyny i urządzenia przekazuje do współpracujących zakładów mleczarskich.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem firmy jest KEFIR Robico. Jego produkcja inspirowana jest tradycyjną metodą wytwarzania sięgającą XIX w. KEFIR Robico posiada certyfikowany znak Jakość Tradycja. Wieloletnia praca nad komunikacją marketingową zaowocowała wysokim pozycjonowaniem marki na rynku. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych mleczarskich brandów Polsce.

Firma Robico w swojej działalności postawiła na szklane opakowania. Z wielu względów nie jest możliwe takie rozwiązanie dla całego asortymentu, ale udało się to stworzyć dla ZIMNEGO MLEKA i Śmietany Robico 18% tł. Dla świeżego mleka, szkło to jedno z najbardziej odpowiednich materiałów opakowaniowych. Chroni to co najcenniejsze bez wpływu na smak i zapach produktu. Szkło uznawane jest za jedyny, nieszkodliwy materiał, zapewniający najwyższą jakość, rozumianą jako bezpieczeństwo zdrowotne oraz zachowujący naturalne walory smakowe i zapachowe produktu.

Robico stawia na komunikację akcentującą zalety stylu życia w rytmie slow (kampanie PR ZDROWO W SZKLE, współpraca z dietetykiem, eventy, social media, content marketing) szanując jednocześnie naturalne bogactwo polskiego mleka. Wszystkie produkty pod marką Robico kie¬rowane są do wymagających konsumentów, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, naturalność i dokonują świadomych wyborów podczas zakupów żywności.